Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mistress search

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Superslave1, στις 28 Ιανουαρίου 2012.

  1. Superslave1

    Superslave1 New Member

    Ηθελα να ρωτησω, πως μπορει να βρει καποιος μια mistress-domme στην ελλαδα.Εννοω οτι ψαχνω, αλλα δεν ειχα καμια επιτυχια μεχρι τωρα.Δεν ειμαι πολυ εμπειρος στο χωρο και θα ηθελα να με κατατοπισουν οι πιο εμπειροι!
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Mistress search

    Καλησπερα.
    Συμβουλη πρωτη: διαβασε το glossary για να μαθεις τα status.
    Συμβουλη δευτερη:αν δεν εχεις λιστα στο χερι με απαιτησεις και σε ενδιαφερει πραγματικα να υποταχθεις, θα την βρεις.
    φιλικα...
     
  3. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Mistress search

    Gott in himmel... where are ze mistresses?? Wolfgang i think all ze mistresses sind gegangen!!
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Mistress search

    Εμενα τώρα μιας και με χτύπησε, ποια ακριβώς είναι η λίστα με απαιτήσεις?

    Το μονο που βλέπω είναι η εκδήλωση ενδιαφέροντος για να βρει μια mistress. Οποτε αντί οι πιο έμπειροι να μας κοτσανατε ότι κάνουμε λάθος, πείτε τι αντιπροτείνετε.

    Y.Σ. Πέραν αυτού λαμβάνοντας τέτοια απόρριψη, ο vηματοθετης έχει αφήσει το forum. Astrovroxi, την στάση σου μέχρι και βλαβερή θα την χαρακτήριζα για το forum.
     
  5. Στην ουσία σου λεει πως θα βρεις καποια αν δεν εχεις δικα σου θελω. Αυτος είναι ενας παλιός "αστικός μυθος" του φορουμ, αφενος παράλογος αφου "απαιτει" να μην εχεις επιθυμίες και αφετερου ψευδής αφου και "λίστα" να μην εχεις
    οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες

    Πόσες φορές εχεις κανει αυτη την ερωτηση? Ποσσες φορές σου εχω απαντήσει;
    Πάμε αλλη μια , δεν εχει κανεις να σου αντιπροτεινει κατι περαν μια καποιας κοινωνικης ζωης εντος του χωρου του bdsm. Εκει εχεις καλές πιθανοτητες να βιωσεις πραγματα αλλα για σχεση οπως εικαζω οτι την φανταζεσαι το βλεπω χλωμο.
    Απο την αλλη ολα μπορουν να συμβουν σ αυτη τη ζωη , ακομα και τα πιο απιθανα

    Δεν φταιει σε τιποτα η αστροβροχη. Τετοιοι"νηματοθετες" εχουν περασει κατα εκατονταδες. Οποιος δεν εχει ορεξη η ικανοτητα να γραφει και θελει απλα αφεντρα βλεπει συντομα οτι δεν υπαρχει ανταποκριση χανει το ενδιαφερον του και εξαφανίζεται
     
    Last edited: 20 Μαρτίου 2012
  6. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Mistress search

    Αυτή την φορα δεν ξαναέκανα την ερώτηση. Το είπα περισσότερο σαν συμβουλή. Είμαι σε θέση να το κάνω αυτό? Δεν ξέρω, μιας και είμαι εντελώς άπειρος, αλλα και πάλι το βρήκα σκόπιμο να το πω.

    Νομίζω πως εάν ο vηματοθετης έβρισκε καλύτερη ανταπόκριση, ίσως τελικά να έκανε μια παραπάνω επίσκεψη. Και εάν τελικά την έκανε, ίσως και γινόταν μόνιμο μέλος. Ίσως πάντα. Αλλα και πάλι μου φαίνεται αρκετό αυτό.
     
  7. Re: Απάντηση: Re: Mistress search

    Ποιο ρωτάς αν είσαι σε θέση να κάνεις; Να εχεις κοινωνικη ζωη; Δεν καταλαβα τι ρωτάς

    ...και ποιος ο λογος να "κανακευουμε" τον οποιονδήποτε; αλλωστε απο οτι είδα μια χαρά ανταποκριση βρήκε , τωρα αν δεν του βρηκαμε αφεντρα να τον παντρεψουμε τι να κανουμε; Δεν φταιμε εμεις
     
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Mistress search


    Η Astrovroxh είναι καιρό στο forum. Αυτό που λέω είναι ότι όντας καινούριος και παντελώς άπειρος στο bdsm, μπορώ να δίνω συμβουλές σε έναν παλαιότερο?

    Για ότι αφορά το bdsm ίσως και όχι.
     
  9. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Mistress search

    Κατα την γνωμη μου μπορεις, Ετσι κι αλλιως κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να ακολουθησει τις συμβουλες του οποιουδηποτε και επιπλέον ειναι και τσαμπα
     
  10. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Mistress search

           

    Μακάρι να κανεις λάθος!
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Mistress search

    Δεν σε παρεξηγω καλε μου για τα απιστευτα που μου εγραψες χωρις καν να σου απευθυνθω και χωρις να εχω δωσει εναμισυ χρονο εδω στοιχεια που να με χαρακτηριζουν ως ειρωνικη ή περιεργη ή το απαραδεκτο που εγραψες ..."βλαβερη".
    Στην ηλικια σου ελεγα χειροτερες μαλακιες στους αλλους και μαλιστα ανεϋ ευνασματος εκ μερους τους.
    Και μια χαρη σε παρακαλω.
    Μην ξεκινησουμε τωρα μπλα μπλα και flames....δεν τα παιζω αυτα τα παιχνιδακια.....καλα να περνας σου ευχομαι.
     
  12. Mistress Valia

    Mistress Valia Regular Member

    Απάντηση: Mistress search

    Βρε συ!!Τι είπε η γυναίκα και τρελάθηκες έτσι;;;; Το πήρες εντελώς ανάποδα!Η astrovroxi έδωσε όντως συμβουλή.Να διαβάζεις 2 φορές πριν απαντήσεις.Μην τσακωνόμαστε στα καλά καθούμενα!! (σόρρυ που παρενέβην αλλά μου φάνηκε εξωφρενικό, δεν κάνω τον δικηγόρο. )