Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mistress search

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Superslave1, στις 28 Ιανουαρίου 2012.

  1. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Mistress search

    Δεν υπεκφεύγω. Δεν εχω τι να απαντήσω.
     
  2. Superslave1

    Superslave1 New Member

    Απάντηση: Mistress search


    Γεια σας:icon16:.Επειδη με μια γραμμη καταφερα να κανω flame το τοπικ(πριν καν αρχισει!), θα ηθελα να πω και εγω τι πιστευω για να μην ξεφευγουν τα πραγματα!
    Καταρχας δεν εξαφανιστηκα, παρακολουθω το forum και το thread μου χωρις να κανω login γιατι δεν πιστευω οτι χρειαζεται.
    Τωρα οσον αφορα αυτο που εγραψε η astrovroxi.. Ουτε με προσεβαλλε ουτε ειπε η κοπελα τιποτα το μεμπτο.Ομως δεν εγραψε και τιποτα το ουσιωδες!Γνωριζω τη διαφορα αναμεσα σε mistress-domme και θα μου αρεσε να δοκιμασω και τα δυο.Οσο για οσα ειπε περι λιστας, ηταν κατι που δεν αναφεροταν καν σε εμενα και δεν με αφορα.Ποτε δεν σκεφτηκα κατι συγκεκριμενο, ισα ισα ειμαι πολυ ανοιχτος και δεκτικος.Οταν η astrovroxi μιλησε για λιστα αναφεροταν γενικα σε νεους στο χωρο.
    Τελειωνοντας θα ηθελα να πω πως οταν ανοιξα το thread, δεν περιμενα να μου "βρειτε mistress" απλα ηλπιζα(και ακομα ελπιζω) σε καποιες συμβουλες και προτασεις απο τις πιο εμπειρες του χωρου, που θα βοηθουσαν ουσιαστικα!Και εμενα και αλλους νεους και απειρους οπως εγω.
    Ευχαριστω πολυ και σορι για το κατεβατο!Και να ξερετε πως I'm watching!
     
  3. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Mistress search

    Yπόσχομαι να ανοίξω εγώ ένα όταν βρω! Αλλά έτσι από απορία ας μας πουν ποιοι τελικά έχουν βρει?!?
    (Δεν μιλάω απλά για ένα session φετιχιστικό έτσι? Μιλάω για σχέση τουλάχιστον, κάτι με διάρκεια....)
     
  4. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Mistress search

    Μπράβο! I like που έβαλες και Mood : Hopeful με τα σταυρωμένα δαχτυλάκια   Στο εύχομαι, το συντομότερο, και φυσικά θα ήθελα ενημέρωση, για να μου λυθεί η απορία επιτέλους  
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Mistress search

    Έτσι ακριβώς! Ρωτώντας πάμε στην Πόλη.  
    Ως παλαιό και σεβάσμιο μέλος, που λέει και μια ψυχή εδω, απούσα, έχω να πω οτι όλες οι απορίες θα σας λυθούν απο τον cornilio.
    Επειδή τον ξέρω αρκετά καλά, κι ας μην έχουμε φάει ψωμί κι αλάτι, έχω σχηματίσει τη γνώμη πως οι εμπειρίες του απο σχεσεις με Κυρίαρχες, σχεσεις πραγματικές μιλάμε, όχι διαδικτύου, μπορούν κάλλιστα να σας διαφωτίσουν.
     
  6. Re: Απάντηση: Mistress search

    Ναι , να πάρουν τηλέφωνο με χρέωση 1,60 ευρω το λεπτό να τους τα πω όλα.
    Οι υπολοιποι θα τα μάθουν απο την βιογραφία μου με τίτλο "Υγρες νυχτες"
     
  7. Superslave1

    Superslave1 New Member

    Απάντηση: Mistress search

    Αλλη μια σημαντικη ερωτηση που ηθελα να κανω, και δεν ξερω αν θα ακουστει ανοητη αλλα ελπιζω να με διαφωτισετε. 
    Υπαρχουν στην Αθηνα μαγαζια για να γνωριζονται φαν του bdsm?Η αν γινονται συγκεντρωσεις και events?
    Ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σας! 
     
  8. Slave4training

    Slave4training New Member

    Απάντηση: Mistress search

    Καλησπερα,
    τιν ιδια απορια εχω κ αι γω...πιστευω οτι υπαρχουν,αλλα θα ειναι κ αυτα οπως οταν ημουν 16 τα gay club.
    Ελπιζω παντως να υπαρξει καποια στιγμη απαντηση, η εστω κατευθυνση...
     
  9. faithless

    faithless New Member

    Απάντηση: Mistress search

    Ηθελα να ρωτησω, πως μπορει να βρει καποιος μια mistress-domme στην ελλαδα
     
  10. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Απάντηση: Mistress search

    Θα σου πω το μυστικό τελετουργικό:
    Πρώτα, φτύνεις στον κόρφο σου τρεις φορές, κάνεις εφτά σβούρες γύρω απ' τον εαυτό σου, λες ανάποδα το πάτερ ημών, με ανάποδα βήματα επισκέπτεσαι το σπίτι της νηπιαγωγού σου και τη φιλάς σταυρωτά, μετά γυρνάς στο σπίτι, πίνεις μια πορτοκαλάδα από μήλα και πριν κοιμηθείς βάζεις κάτω από το μαξιλάρι σου, μια κάλτσα η οποία περιέχει ένα αυγό ορνιθόρυγχου και προσεύχεσαι στον Άγιο Μπάμπη να γνωρίσεις μια Domme.

    Πέρα από την πλάκα. Διακρίνω μια ανελέητη φαγούρα πολύ κόσμου εδώ μέσα να γνωρίσουν "Domme".
    Θα προτείνω το ξενέρωτο πλην όμως αποδοτικό: ζήσε τη ζωή σου χωρίς να "ψάχνεις". Αυτά δεν είναι πράγματα που "ψάχνονται" κατά τη γνώμη μου. Ζήσε και όταν τυχαίνει να γνωρίζεις γυναίκες που σε ελκύουν, επιχείρησε να έρχεσαι σε πιο εκτεταμένη επαφή μαζί τους και -γιατί όχι;- να συνάπτεις και σχέση.
    Όλα θα πάνε καλά αν είσαι με μια γυναίκα που σου αρέσει και τη θέλεις, άσχετα από τη σεξουαλική της "συμπεριφορά" (οι οποίες συμπεριφορές πολύ συχνά είναι και φιγούρα, όπως και να το κάνουμε). Από 'κει και πέρα πολλά μπορούν να συμβούν: με συζήτηση και δεδομένου ότι ενδιαφέρεται για την ικανοποίησή σου και δεν έχει κάποιο κόλλημα, ίσως φτάσεις στο επιθυμητό αποτέλεσμα.
     
  11. faithless

    faithless New Member

    Απάντηση: Mistress search

    Ευχαριστω . πολυ ενδιαφερουσα απαντηση. διαφωτιστικη περιεκτικη και πολυ ομορφα διατυπωμενη!
     
  12. Marbledragon

    Marbledragon Regular Member

    Απάντηση: Mistress search

    Πολύ έμπειρη απάντηση και πολύ σωστή για μένα.