Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mixed Wrestling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pan_geor, στις 28 Δεκεμβρίου 2017.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Το λατρεύω στις σχέσεις μου. Πάντα ως παιχνίδι, πάντα ερωτικό. Άκρως διεγερτικό, θα έλεγα.

    Μιας που πάντα συναναστρεφομουν με γομαρια, ήταν ακόμη πιο απολαυστικό. "Βγαίνεις" με μερικές μελανιές. Ειδικα αν ο άλλος έχει μια εκπαίδευση, βρίσκεσαι ωραιότατα ακινητοποιημένη  .... ωραία πράγματα  
     
  2. jim28

    jim28 Regular Member

    Ερωτική πάλη μεταξύ των δυο αντίθετων φύλων δεν εχω υπόψη μου παρά μόνο σε κάτι βιντεάκια πστα οποία γομάρια αφέντρες παλεύουν και δέρνουν αδύναμους υποτακτικούς. Η ερωτική πάλι μου με διεργείρει είναι μεταξύ δυο γυναικών.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όχι γιατί θα χάσω, θα με αποσυντονίσει ο κώλος του.
     
  4. Αυτή είναι η μοναδική αιτία που μπορεί να χάσεις;;;   
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    kazushi sakuraba is my favorite...  

    εντάξει το παραδοσιακό είναι άλλη φάση και πρέπει να είναι κανείς και πιο αθλητής για να το κάνει.
     
  6. pan_geor

    pan_geor New Member

     

    σε κάτι δλδ θα έλεγες όχι;;  
     
  7. jim28

    jim28 Regular Member

    pan geor. θα έλεγα οχι δεν είναι του γούστου μου.
     
  8. pan_geor

    pan_geor New Member

      ε τότε να μην επιμείνω με άλλη φωτογραφία mixed wrestling! αλλα μεταξύ γυναικών σου έχω μια.

     
     
  9. Respect για Sakuraba!!!! Απίστευτη τεχνική, τρομερή υπομονή, υπερφυσική αντοχή.. He is also my favorite... Το παραδοσιακό jj είναι μια ολοκληρωμένη πολεμική τέχνη, η πιο ολοκληρωμένη μετά το... σεξ γιατί εκεί και αν γίνεται μάχη
     
  10. jim28

    jim28 Regular Member

    Αυτη η φωτογραφια pan geo μάλιστα! Επικροτω κι εγκρινω.
     
  11. pan_geor

    pan_geor New Member

    Χαίρομαι! εξάλλου εκτός από άντρα vs γυναίκα, να βλέπεις δυο γυναίκες σε λαβές και στάσεις όπως και να το κάνεις είναι ερεθιστικό!
     
  12. finglock

    finglock Regular Member

    Το έχω ψάξει αρκετά για mixed wrestling και πάντα οι αναζητήσεις μου καταλήγουν σε ντουβάρι. Οι agonοphiliacs είμαστε καταδικασμένοι να μένουμε στην κουβέντα / φαντασίωση. Εκτός από το ότι είναι υπερσπάνιο φετίχ, έχει και βασικό πρακτικό πρόβλημα.