Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mixed Wrestling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pan_geor, στις 28 Δεκεμβρίου 2017.

  1. jim28

    jim28 Regular Member

    μμμ ναι ερεθιστικο. Ανεβασε κι άλλες.

    Παρατηρω βιντεακια με περιεχομενο wrestling δεν καταλαβαίνω κάτι. Ποιός χάνει και πιος κερδίζει? Σκοπός είναι να ο πιο δυνατός να κάνε τον αδύναμο να χυσει?
     
    Last edited: 1 Ιανουαρίου 2018
  2. pan_geor

    pan_geor New Member

    Ε δείξε σε φωτογραφία και σε εμάς τι σου αρέσει σε ερωτική πάλη μεταξύ γυναικών!  
     
  3. pan_geor

    pan_geor New Member

    Αφου τονίζεις το αρκετα δε μπορώ παρά να μην σε πιστέψω.
    Αλλά ποιο είναι το βασικο πρόβλημα;

    Σίγουρα δεν βρίσκεις εύκολα γυναίκα που να της αρέσει αυτό.
     
  4. Vortex

    Vortex New Member

    Ούτε αν με ρωτούσαν "πράγματα που δεν περιμένεις με τίποτα να διαβάσεις σε bdsm forum" θα μου περνούσε από το μυαλό ο Sakuraba.

    Then again:

     

    Δεν ξέρω αν "ερωτική πάλη" περιγράφει κάποιο συγκεκριμένο φετίχ αλλά ναι είναι ωραίο ερωτικό παιχνίδι και ζέσταμα πριν το σεξ (και κατά τη διάρκεια). Αν ξέρεις και BJJ και έχεις πεισματάρα αντίπαλο, ακόμα καλύτερα   Αν ξέρει και εκείνη δεν ξέρω τι γίνεται, αλλα θα ήθελα να το δοκιμάσω!

    Μιας και μου είχε βγεί με βανίλια παρτενέρ και ήταν ελαφρύ παιχνίδι, μπορώ να φανταστώ σε bdsm να προχωράνε περισσότερο τα πράγματα. Θέσεις ελέγχου, ακινητοποιήσεις, πνιγμοί, πόνος, και ό,τι φανταστούμε να ανακατέψουμε με αυτά.
     
  5. crmaria

    crmaria ..but darling you are a pretty wildflower!!

    Είναι άκρως διεγερτικό ανεβαινει η αδρεναλίνη ρε παιδι μου.
    Μου αρέσει να κερδίζω παντα ακόμη κ αν δεν βάζει όλη την δύναμη του γιατι δεν του παει καρδιά να με πονέσει.απολαυστικοτατο.
     
  6. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    ασχετα από το στατους του καθενος...οποιος ισχυριζεται οτι δε του αρεσει..οτι δε τον διεγειρει...ειναι ψευτης...χαχ...   
     
  7. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    εγω παντως εχω το σακο μου! #kickboxing
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να τους πετάξουμε και λίγο ζελέ να γίνει τζερτζελές!  
     
  9. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    μωρε θα λερωθει ολο το σπίτι...ποιος καθαρίζει μετα?...χαχαχα
     
  10. Καλή ιδέα!
     
  11. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    αυτο επειδή αγαπάμε ronda...   
     
  12. Vortex

    Vortex New Member

    Αγαπάμε Ronda, η Ronda όμως αγαπάει τον εαυτό της; Μήπως αυτό που χρειαζόταν ήταν μια ισχυρή προσωπικότητα να την βοηθήσει να παραδεχτεί και να αντιμετωπίσει τις αδυναμίες της και να αποκτήσει καλυτερη αυτογνωσία και ολοκλήρωση (σε τεχνική κατάρτηση αλλά κυρίως σε χαρακτήρα); Κρίμα που έμπλεξε με έναν προπονητή που ήθελε (και συνεχίζει ακόμα και τώρα) μόνο να την εκμεταλλευτεί και όχι να τη βοηθήσει να είναι ο καλύτερος εαυτός της.

    Τώρα αυτό που έγραψα είναι προπονητική ή bdsm;