Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mixed Wrestling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pan_geor, στις 28 Δεκεμβρίου 2017.

  1. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Σαφώς και έκανε και εκείνη τις επιλογές της και κρίνοντας (αναγκαστικά) εκ του αποτελέσματος έκανε και τα λάθη της.... Η πορεία της πάντως ήταν εντυπωσιακή...
    Προσωπικά το ευχαριστιόμουν να την παρακολουθώ... Ειδικά όταν πάλευε με άντρες..  
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

      το υπο μελος μηπως;;   
     
  3. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Αχού το.... Τι καλό?????.... Γελάσαμε πάλι....       

    Λέτε και άλλα τέτοια αστεία?....  
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

      παντα  

    Για να μην βγω οφ τοπικ
    Ειναι οντως ωραια η ερωτικη παλη.
    Κατι θα δωσω...κατι θα φαω... ειναι ενας τροπος να αναψουν τα αιματα  
     
  5. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Όχι απλά θα ανάψουν.... Θα φουντώνουν για τα καλά.... Χαχαχα   
     
  6. STAL

    STAL New Member

    Αγαπάμε mixed wrestling το χω κάνει μια φορά με κοπέλα που φλερτάραμε και μου επιτέθηκε για να αρχίσουμε τις αγκαλιές (που να ξερε!)και καταλήξαμε σε τρελό χαμούρεμα και άλλη μια φορά με φιλαράκι (γυναίκα) που ήτανε και νεύρο και με τσάκισε !
    Ιδιέτερα αν είναι λίγο μπαμπάτσικη η άλλη η έχει μεσογειακό σώμα (Αθάνατη Ελλάδα) γυρνάει το παιχνίδι σε τρελό facesitting.
     
  7. pan_geor

    pan_geor New Member

    Ακριβώς όπως το είπες με μπαμπατσικη είναι ότι καλύτερο!
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    victory poses included...
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    απ' τους καλύτερους τρόπους για να αισθανθεί ένας υ λίγο topping αν είναι μπλεγμένος με vanilla...
     
  10. Αγαπάμε Ronda. Period. Η αγαπημένη μου ΤATE είχε καλύτερη τεχνική από την Ronda, ηττήθηκε όμως και τις 3 φορές που τη συνάντησε...Υποθετικά μιλώντας, δεν ξέρω πόσο καλύτερη θα ήταν με άλλον προπονητή, μιας και δεν πέτυχε και λίγα στην καριέρα της  
     
  11. Εγώ λατρεύω να βλέπω MIESHA ΤΑΤΕ VS RONDA, αυτό θεωρώ είναι ο παράδεισος επί της γης...  
     
  12. Είπαμε παράδεισος...