Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Name your "drug"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El__Capitan, στις 8 Μαϊου 2020.

?

Are you addicted to something?

  1. Yes

    86,9%
  2. No

    9,8%
  3. I'm not sure

    3,3%
  1. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Καφές, τσιγάρο, δουλειά, πικάντικα φαγητά, coca-cola light, κολύμπι στη θάλασσα και να έχω βαμμένα νυχάκια.

    τώρα γιατί το κάνεις αυτό; 
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    coca cola light.....
     
  3. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    προβληματισμένο σε βλέπω... 
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Γι αυτό ο @Sejanus δεν τρώει πότε pancakes σκέτες αλλά πάντα με κανένα κιλό πραλίνα φουντουκιού.
    Τόσα κιλά έτσι νομίζετε τα διατηρεί;;;
     
     
  5. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    δε παχαίνει, ομορφαίνει!
     
  6. sexonwheels

    sexonwheels New Member

    καλο πορνο κ χορταρακι!
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Στα θέλω μου
    Και αλλεργικός στα πρέπει
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor


     

    Τη λέξη dong ο εγκέφαλος αρνείται να τη σχηματοποιήσει στο μπέρδεμά του πάνω? 


    Γιατί μιλάς τόσο υπέροχα πρόστυχα με την πόκα μεσημεριάτικα? Μ' αυτά και με τ' άλλα πας να πάρεις προβάδισμα από τον Volt! 
     
  9. ... Να βρίσκομαι στα χέρια του..
     
  10. zoie

    zoie New Member

  11. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    Η γευση της
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    επειδή το ζήτημα είναι σοβαρό:  
    το γεγονός ότι το φλος ρουαγιάλ παρέχει την αδιαμφισβήτητη βεβαιότητα της επικράτησης, πράγμα που μετατρέπει κάθε ποκα σε κάτι που δεν είναι πόκα, είναι ο λόγος που τα φλος ρουαγιάλ χάνουν απ την πενταφυλλία. να σημειωθεί ωστόσο ότι η πρόβλεψη είναι μάλλον θεωρητική. φλος ρουαγιάλ στην ζωή μου έχω δει κάποιες φορές, φλος ρουαγιάλ με ταυτόχρονη ύπαρξη πενταφυλλίας μέσα στο παιγνίδι δεν έχω δει.

    @Arioch
    λίγα ή καθόλου (πχ ποκερ) φύλλα στο τραπέζι, παίζονται κέντα χρώμα, περισσότερα φύλλα παίζονται τρία φουλ. χαριτωμενιές τρία κέντα κλπ είναι πανηγυριώτικες, η πόκα έχει μαθηματικά. το καρέ σε κάθε περίπτωση είναι πάνω απ το φουλ και το χρώμα. κέντα χρώμα είναι το φλος. το (οποιοδήποτε) φλος πάντα νικάει το καρέ, σε όλες τις πόκες.