Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Nipple Torture

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος eros_hermes, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Ένα απ'τα αγαπημένα Μου... body lotion με αλάτι   ειλικρινά θα το αγαπήσεις tender... εκεί μπορείς να κάνεις εμπλουτισμό με chilli peppers, ginger, κλπ.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χμ!!!!
    Ευκολο!!! αλλα..............
    προτιμω τα μεταλλικα μανταλακια που συνδεδεμενα με μετασχηματιστη 110 βολτ στελνουν μια υπεροχη ηλεκτρικη εκκενωση στις ρωγες του ηλιθιου, και που καθε φορα που κανει ααααααααα!!!!!!!! σκαω στα γελια!!!!
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Στέλνεις από το μετασχηματιστή τάση 110 V στον "ηλίθιο" και σκας στα γέλια;    

    Τον πέρασες για ηλεκτρική συσκευή τον "ηλίθιο";;;
    Ελπίζω πως το έγραψες για πλάκα...
     
  4. Kits

    Kits Contributor


    δεν παιζουν ρολο τοσο τα ''βολτ'' οσο τα ''αμπερ''.....
    αν ειναι ειδικη συσκευη για αυτη την δουλεια, τοτε δεν ειναι τοσο ασχημο οσο ακουγετε.
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    110V συνεχούς ρεύματος με το ανθρώπινο σώμα να έχει κατά μέσο όρο 1-1,5ΚΩ αντίσταση, είναι το πιθανότερο να σε σκοτώσουν, εκτός κι αν είσαι φτιαγμένος από πλαστικό.
    Η ένταση του ρεύματος που θα σε διαπεράσει θα είναι: I = V/R = 0,11 A (!!!)
    Πως σου φαίνεται;;;
    Αν μιλάμε για εναλλασσόμενο ρεύμα εξαρτάται από τη συχνότητα που χρησιμοποιεί κανείς, αλλά σε κάθε περίπτωση 120 V είναι σχεδόν πάντα φονικά για τον οποιονδήποτε υγιή άνθρωπο.



    Ειδική συσκευή για τέτοιες "δουλειές" που να δίνουν 110 V είτε με εναλλασσόμενο είτε με συνεχές ρεύμα ελπίζω να μην υπάρχουν.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Aν τον περασα για ηλεκτρικη συσκευη??????!!!!!!!!!
    Μα συσκευη ειναι!!!!!!
    Ενα ξεφτιλισμενο τιποτα!!!!Ενα sex toy!
    Ας κατσουμε και ας αναλογισθουμε! Εαν ο ηλιθιος εκραγει θα ακουσω την εκρηξη μετα απο εναν μηνα!
    Τοσο με νοιαζει!
    Εδω ασφαλως να προσθεσω πως η συγκεκριμενη συσκευη ειναι γερμανικης προελευσης και ειναι ειδικα κατασκευασμενη για αυτην ακριβως την χρηση.
    Δεν ειμαι παρανοικη να εκθεσω σε κινδυνο την ζωη του σκλαβακου μου.
    Μετα με τι θα παιζω???? Με τα αποκαϊδια?????
    Εδω να προσθεσω πως η συσκευη επιτρεπει μονο μια μικρη, πολυ μικρη εκκενωση τοση ωστε να δημιουργηθει ενας σπινθηρας στατικου ηλεκτρισμου αναμεσα στισ 2 επαφες που περικλυουν την ρωγα.
    Τα σημεια μονιμης επαφης των επαφων με το σωμα ειναι καλλυμενα με καουτσουκ!!!!
     
  7. Kits

    Kits Contributor


    Θελω να πιστευω πως θα εχει καποιες δικλιδες ασφαλειας...

    (μηπως τα αμπερ ειναι 0,011 και οχι 0,11??? μπορει να κανω κατι λαθος )
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Αν σου είναι εύκολο γράψε κάποιο site της κατασκευάστριας εταιρείας ή κάποια στοιχεία γι’αυτήν.

    Κάποιο λάθος κάνεις. 1ΚΩ = 1.000Ω
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2007
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Mirella, θέλω να πιστεύω πως δεν νοείς κατώτερου νοητικού επιπέδου κάποιον που δηλώνει σκλάβος ή σκλάβος σου; Εκτός αν το έγραψες για να το διαβάσει…
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ασφαλως και δεν τον θεωρω κατωτερου νοητικου επιπεδου!!Αλοιμονο αν πιστευα κατι τετοιο!!! ΔΕΝ ειμαι απανθρωπη, και σε πληροφορω πως περα απο καθε session ειμαι πολυ καλη φιλη με τους σκλαβους μου, τους αγαπω, τους εκτιμω και σεβομαι στο επακρο την προσωπικη ζωη που τυχον εχουν.
    Αναφερομαι στον ρολο και μονον που εχει ο καθενας μας στην διαρκεια μιας session.
    Αλλο το μετα!
    Μετα ειναι ο ταδε και ειμαι η Μιρελλα φιλοι και σεβομενοι ο ενας την προσωπικοτητα του αλλου.
    Το τι κανουμε μεσα σε 4 τοιχους ειναι αλλο θεμα και αποτελει το κρυφο γλυκο, μυστικο μας.
    Το εχω ξαναγραψει! Μια Αφεντρα δεν ειναι τιποτα χωρις τους σκλαβους της!
    Και το αντιστροφο!!!!
     
  11. sklavos33

    sklavos33 New Member

    Το τρυπημα με βελονες ποσο επινδυνο μπορει να ειναι αν γινετε συχνα;
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σιγουρα θα πρεπει να ειναι αποστειρωμενες!!
    Και οχι συχνα!!!!
    Ε οταν φαει και τοσα χαστουκια που να λιποθυμησει τι πονο να αιθανθει?
    Αν και θα προτιμουσα κατι σε βιτσα απο τσουκνιδα!!!!Κανει καλο!!!!!Και ειναι και ενα φυσικο, φυτικο προιον!!!!