Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

no rip off dvd store?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος potty65, στις 16 Ιανουαρίου 2006.

  1. potty65

    potty65 Regular Member

    Μέσα στα πλαίσια του ενδιαφέροντος που έχω για τον χώρο, εδώ και χρόνια ψάχνω για ένα καλό video store εξειδικευμένο σε bdsm θέματα. Δυστυχώς τα περισσότερα, είναι ανεπαρκή και δεν καλύπτουν στοιχειωδώς τις ανάγκες. Το πιό εξειδικευμένο και πληρέστερο σε θεματογραφία και συλλογή είναι ένα στην Εμ. Μπενάκη, αλλά νοικιάζει τις κασέτες σε απίστευτα και απαράδεκτα ψηλές τιμές (30 ευρώ την εβδομάδα). Γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα με πιό προσιτές τιμές, χωρίς όμως να υπολείπεται σε ποιότητα?
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    30 ευρώ την εβδομάδα;
    Αμ! γι'αυτό οι περισσότεροι την έχουν δει προφεσόρες-προφεσόρισσες;
    Υπάρχουν φράγκα!

    Αστάρτη
    ______________________
    Παρακαλώ όπως με καλέσετε στο επόμενο session σας. FREE & LIVE!
     
  3. potty65

    potty65 Regular Member

    Αγαπητή Astarty δεν σε περίμενα τόσο αδιάβαστη!
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Potty μου, είδες τι κάνει η μονογαμία; Μένω πίσω στις κρίσιμες εξελίξεις του BDSM!

    Παρακαλώ ενημερώστε με! Μην με αφήνετε σε άγνοια!

    Αστάρτη
     
  5. potty65

    potty65 Regular Member

    Μα κι εγώ μονογαμικός είμαι, αλλά δεν μένω στην άγνοια! Μάγια σου χει κάνει αυτός ο Συκοφάντης? Πάρε καμιά κασετούλα να δεις τι χάνεις!
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Και όχι μόνο μάγια!
    Η πραγματικότητα είναι πολύ καλύτερη από την βιντεοκάσετα!
    Με ****** καλά! ( bowdlerization by Syk )

    Αστάρτη
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Ψυχραιμία θερμόαιμοι νέοι  , ξαναρχίζετε το τσατολόγημα, γιατί;

    potty65 wellcome back   Να υποθέσω ότι σου τελείωσαν τα μετρητά και επισκέπτεσαι την παρέα Μ/μας μετά από τόσον καιρό;
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: no rip off dvd store?

    Πες τα Λιλλυ μου ...«Εβρυ μπόντυ ιν δις φόρουμ φάξ εξέπτ το μί.Oh, mon Dieu! Quelle vulgarite.
     
  9. potty65

    potty65 Regular Member

    Επεσες μέσα tender lilly, τα κεφάλια μέσα δυστυχώς! Δεν τέλειωσαν όμως λόγω ενοικιάσεως dvds, είμαι κι εγώ οπαδός των real thing κατατάσεων, όπως και η αγαπημένη μου Αστάρτη. Ημουν στο εξωτερικό και πέρασα φίνα! Μπαίνω στον πειρασμό να απαντήσω κάτι στην Αστάρτη επί της τελευταίας ατάκας, περί καλού επιβήτορος, αλλά ευτυχώς αντιστέκομαι!
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Δίνετε νέα διάσταση στην πολυήμερη απουσία του potty65 sehr Geehrte Herr von Kleist  

    A propos, τι έγινε μ εκείνη τη δημοπρασία; πήγε καλά τελικά, απέδωσε κάτι αξιόλογο;

    potty65 τα κεφάλια μέσα έχουν μπει και στο φόρουμ, Ε/έχουμε διαδικασίες εδώ, δεν είναι για να τσατολογάμε συνεχώς.

    Τόσον καιρό στο εξωτερικό, δε διαπίστωσες ότι μπορείς να παραγγείλεις ότι DVD επιθυμείς online; Και να γλυτώσεις την κοπιώδη μετάβαση στην Εμμανουήλ Μπενάκη, το αγχώδες ψάξιμο των DVD, που όλα τα καλά θα τα έχουν προλάβει άλλοι, και τα υπέρογκα κόστη;
     
  11. potty65

    potty65 Regular Member

    Χαίνριχ είσαι νέος και δεν ξέρεις. Το φαξ εννοείται ως τηλεμοιοτυπική μετάδοση εδώ πέρα, και τίποτε άλλο. Η σχέση με την Αστάρτη είναι πλατωνική (ακόμα)
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: no rip off dvd store?

    sold by the piece lilly μου και όχι soldan