Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

O ΚΥΡΙΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος alma, στις 20 Νοεμβρίου 2008.

  1. alma

    alma New Member

    Θυμώνει κι εγώ θέλω να κάνω κάτι να του φύγει...Δεν αντέχω να είναι μακρυά μου!Κι έτσι δέχομαι να κάνω ό,τι ζητήσει...ό,τι μέχρι τώρα μου φαινόταν παράλογο,αφύσικο και απίθανο να κάνω τώρα έγινε ό,τι πιο απλό!Και είναι...Γιατί είναι Εκείνος κοντά μου!
    Έτσι κάπως βρεθήκαμε την πρώτη φορά με τη σκλάβα του..ή μάλλον με μια σκλάβα του.Κι εγώ ένα μικρό σκλαβάκι με 2-3 τσιπουράκια αποφασισμένη να γίνω πιο τσούλα από τσούλα να του ικανοποιήσω κάθε όρεξη.Όλο ήταν δύσκολο αλλά ήταν τόσο εύκολο να χύσω.τόσο εύκολο να τον κοιτώ...μέχρι που σε κάποια φάση έπρεπε να με τιμωρήσει γιατί δεν κατάφερα να στηθώ σωστά για να με ξεκωλιάσει!Κοίτα να δεις πράγματα..εγώ να ξεκωλιαστώ...κι όμως όταν με ξεκωλιάζει είναι τόσο απολαυστικό να τον κοιτώ, η καύλα του βγαίνει στα μάτια του,οι κινήσεις του πιο έντονες,ο τόνος της φωνής του πιο επιτακτικός.θέλω ένα ξέκωλο κι αυτό πρέπει να είμαι εγώ!το παράλογο?μου αρέσει!!!!
    Η τιμωρία μου λοιπόν να φύγω από το χώρο που μας γαμούσε και τις 2 σκλάβες του και να πάω στο σαλόνι.ο θάνατος ο ίδιος να τον ακούω να γαμάει κάποια άλλη..κι εγώ στο πάτωμα,με εντολή να παίζω το μουνάκι μου.Και το έκανα...και μόνο που ήρθε να με δει,να με κοιτάξει με οίκτο έφτανε για να φτάσω εκεί που ώρες γαμησιού με άλλους δεν υπήρχε περιπτωση να με φτάσουν.
    Περιπέτεια ήταν και πέρασε..κοιμήθηκα στην αγκαλιά του και όλα ήταν όμορφα...άλλωστε το σκλαβάκι του είχε τρελαθεί να χύνει.Μόνο που το επόμενο σφάλμα δεν άργησε να έρθει και η τιμωρία ήταν πιο σκληρή.ένας άγνωστος μια ώρα σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου.Έπρεπε να τον βρω εγώ..και να του ζητήσω μια καπότα γεμάτη με τα χύσια του για να την παραδώσω στον Κύριο μου.είμαι μια άχρηστη θα του πω και θα μπω στο αυτοκίνητο του.ίσως με συγχωρήσει...
    Ο άνθρωπος βρέθηκε το ραντεβού έκλεισε Εκείνος στο σπίτι του,στο κρεβάτι που κοιμόμαστε μαζί,ο πόνος πολύς.Η απόφαση σίγουρη.Θα το κάνω το θέλει Εκείνος.ήρθε ο γαμιάς σου μου είπε άνοιξε..Ντυμένη πουτάνα βαμμένη κι έτοιμη να γαμηθώ από έναν άγνωστο.Δεν θέλω...ο άνθρωπος προσπαθεί να με χαλαρώσει κι εγώ αγχωμένη του κάνω τσιμπούκι.ο Κύριος μου μέσα σε άλλο δωμάτιο...αλλά είναι εδώ.του το είχα πει από πριν...ακόμη και να μην είναι στο δωμάτιο εγώ το ξέρω πως εκείνος με γαμάει,εκείνον θα ικανοποιησω με ό,τι και να ζητήσει...
    Ο τύπος τελειώνει..Μια ώρα!δε λέει να περάσει...με έχει ξεχάσει?κι όμως έρχεται και μας βλέπει...γιατί δεν μπαίνει να με πάρει από τα χέρια του?ο τύπος στάζει αλλά θα τελειώσει για δεύτερη φορά.τελος..όλοι ευχαριστημένοι άραγε?
    Πάω στον Κύριο μου,καταφύγιο τα πόδια του,θέλω να τα φιλήσω...να νοιώσω το χάδι του,το βλέμμα του..πονάω λίγο.Ο τύπος με ξέσκισε κανονικά.Αλλά εγώ ανήκω στον Κύριο μουμ κι εκείνος ήθελε να γίνω πουτάνα για ένα βράδυ,δεν ξέρω αν έγινα,μάλλον δεν έγινα αλλά ξεσκίστηκα καλά..Ο τύπος φεύγει μένουμε οι δυο μας.Μιλάμε...είναι γλυκός,και πιο τρυφερός από κάθε άλλη φορά!δεν ξέρω τί να κάνω για να τον ευχαριστήσω.όταν λέει πως θέλει να με γαμήσει τρέχω να στηθώ...δεν έχει ώρα που έφυγα από το κρεβάτι αλλά είναι σαν να ξαπλώνω τώρα..Τον θέλω!μόνο Εκείνον! Και ήρθε και με πήρε άγρια...αλλά τόσο ερωτικά.ήταν ο Κύριος και ήμουν η σκλάβα του..έγινα η σκυλίτσα του.με έπιασε από τα μαλλιά και τον ακολουθουσα κατά πόδας στα 4.και ναι το μουνακι μου έσταζε..σταματήσαμε και του έγλυψα τα πόδια.όπως και να με έπαιρνε ό,τι και να ζητούσε ό,τι παράλογο γίνεται ό,τι πιο λογικό και εγώ είμαι δική του...όταν εκείνος χύνει εγώ πετάω.και τον θέλω κι άλλο...κι εκείνος...η καληνύχτα ήρθε τα ξημερώματα κι εγώ ευτυχισμένη που τιμωρήθηκα ήμουν στην αγκαλιά του.
    Το πρωί βεβιασμένο ξύπνημα με τον πούτσο του να ακουμπάει στη μήτρα μου..πότε ξύπνησε?πότε ερεθιστηκε?πότε μπήκε μέσα μου?Δεν υπάρχει λόγος να ξέρω...δεν υπάρχει λόγος να μάθω.θέλω να γαμηθώ,να με πηδήξει ψυχή και σώμα όπως Εκείνος ξέρει. Ήταν απίστευτα ερωτικός..το μουνάκι μου στο στόμα του...έλιωνα.ο πουτσος του με οργώνει για άλλη μια φορά...δεν αργεί να φτάσει η στιγμή που θα χύσει.η θέση μου ήταν πάνω από τον πούτσο του με τη γλώσσα έξω να περιμένω τα χύσια του.το καλύτερο πρωινό και μετά άρχισε η φροντίδα...ένας χυμός,ένας καφές κι εγώ χαμένη στα μάτια του στα χείλη του.μεσημέριασε κι εμείς ακόμη μιλάμε..τον λατρεύω...ποιος θα του το πει και θα το πιστέψει?ακόμη κι αν δεν έχει καταλάβει πως θα είμαι εδώ αν με θέλει εγώ θα κάνω ό,τι μπορώ για να γίνω η απόλυτα δική του σκλάβα.είναι ο Κύριος μου,ο Άντρας μου.εγώ για εκείνον?θέλω να είμαι η χαρά,η φροντίδα,η σκλάβα που θα τον ικανοποιεί σε όλα.΄

    Έγραψα..τώρα τί?κοιτώ το χαρτί και σκέφτομαι τί μας ταιριάζει?μια ευχή μόνο!





    Να’μαστε καλά..κι ας δώσουμε χώρο στο χρόνο να μας δείξει την πορεία!
     
  2. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    απο την γραφη,εχεις την εντυπωση,οτι μιλα ανδρας gay και περιγραφη τις φαντασιωσης του.καθολου μα καθολου femmel slave κανω λαθος?????
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: O ΚΥΡΙΟΣ

    γκευ ξε-γκευ καλο ηταν..να περνατε καλα..
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: O ΚΥΡΙΟΣ

    δε νομιζω οτι μιλουσε σαν gay.. οι σκεψεις μιας γυναικας ειναι λιγο πολυ αλοκοτες. Μπορει να περνουν απο το μυαλο μας δεκαδες και χιλιαδες πραγματα και ειδικα οταν ο Αλλος εχει καταφερει να "οργωσει" πραγματικα το μυαλο μας. Ακομα και ομοφυλοφιλος να ηταν και να δηλωνε γυναικα, παλι πολυ ομορφο συναισθημα ειναι..

    Καλα να περνατε και απο μενα.
     
  5. alma

    alma New Member

    ήξερα πως οι σκέψεις ήταν ασυνάρτητες αλλά η ένταση ήταν τεράστια μια και όλα αυτά έγιναν τις τελευταίες 2 μέρες.όταν,λοιπόν,ο Κύριος μου είδε πως γράφω κάτι το ζήτησε.πώς να του αρνηθώ την ανάγνωση?αργότερα το έστειλε.δεν ήξερα.αρχικά ντράπηκα που είδα κάτι δικό μου εδώ...δεν είναι άξιες ανάρτησης τέτοιες σκέψεις.αλλά και πάλι σκέψεις μιας σκλάβας ήταν αν σας κούρασαν λυπάμαι.ελπίζω πως κάποιοι και κάποιες από εσάς θα καταλάβετε την ανάγκη μου για ένα μόνο χάδι στα μαλιά,όσο του γλύφω τα πόδια...για ένα άγγιγμα πάνω από τα σημάδια του μαστιγώματος.

    όχι δεν είμαι gay άντρας,δεν ξεκωλιάζονται μόνο αυτοί!

    σας ευχαριστώ για τα καλά σχόλια ίσως κάποια στιγμή αναρτήσω κάτι πιο άξιο λόγου..
     
  6. DiDi

    DiDi Regular Member

    Να μην ντρέπεσαι και να μην σκέφτεσαι ότι κούρασες κάποιον/α. Ίσα ίσα που γραπτά τέτοια τούλάχιστον εμένα με κάνουν να βλέπω κάποια πράγματα λίγο διαφορετικά. Καλά να είστε αυτό έχει σημασία. Τα φιλιά μου.
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: O ΚΥΡΙΟΣ

    σε ζηλευω alma
     
  8. robin30

    robin30 New Member

    αλμα διαβασα το γραπτο σου πραγματικα για μενα ηταν υπεροχο!!!!!!!!!!!!ειναι τυχερος ο φεντης σου!!!!μακαρι και γω να βρω καποια σαν και εσενα!!!!!!

    αλμα συγχαρητηρια εισαι υπεροχη και ευχομαι να βρω ισως και γω μια σκλαβα σαν και σενα!!!! αν και δυσκολο το κοβω

    αλμα μακαρι και γω να βρω μια σκλαβα σαν και σενα !!!!!θα μου πεις παρε μαθηματα αφεντη πρωτα και βλεπεις παντως η αφηγηση ηταν τελεια!!!!!!!  
     
    Last edited by a moderator: 27 Νοεμβρίου 2008
  9. slave_to_love

    slave_to_love Regular Member

    Μην ακους τίποτα, εμένα μου άρεσε πάρα πολύ η περιγραφή σου Άλμα. Να ξέρεις πως πολλές ταυτιζόμαστε με τις σκέψεις και τα συναισθήματά σου, και αυτές πολλές φορές δεν γράφονται με όμορφο και ποιητικό τρόπο.
     
  10. alma

    alma New Member

    Είναι τυχερός ο αφέντης μου?Μα εγώ δε μίλησα για αφέντη αλλά για τον Κύριό μου..Συγγνώμη αλλά θεωρώ κι εγώ,αλλά και ο Εκείνος,πως αφέντες υπήρχαν μόνο σε καιρούς ανισότητας και δουλείας.Μας θεωρώ και τους δύο εξ ίσου τυχερούς.Εκείνον γιατί με βρήκε όπως λες,κι εγώ επείδη στα χέρια Του,ή μάλλον στα μάτια Του γίνομαι κάθε μέρα καλύτερη(άλλωστε δε νομίζω πως η εκπαίδευσή μου θα τελειώσει ποτέ,κι αυτό είναι που με κρατά σε εγρήγορση).

    Μην ξεχνάς robin30 πως σε όλες τις σχέσεις κάθε μέρα είναι μια νέα προσπάθεια,μια νέα αρχή,μια νέα ανακάλυψη που βασίζεται στην επιθυμία και των δύο για ό,τι καλύτερο..Όσο για τα μαθήματα που θεωρείς πως πρέπει να πάρεις,δεν ξέρω αν αυτό μαθαίνετε!νόμιζα πως γεννιέσαι δε γίνεσαι...απλά θα έρθει η ώρα που θα το εκφράσεις πιο έντονα και ίσως πιο ουσιαστικά!Καλή αρχή λοιπόν!

    Κι εγώ αλλά και Εκείνος σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια..
     
  11. Jomaru

    Jomaru Guest


    αισθανθηκες τους φοβους σου παλι..?
     
  12. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: O ΚΥΡΙΟΣ

    καλο θα ηταν να μην αποδοκιμαζουμε τετοιες προσπαθειες!
    γλυκεια μου μου θυμισες τον εαυτο μου καποτε..μην κολωνεις πουθενα!!!