Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

O αφέντης μου φιλοξένησε έναν θείο του

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dats, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Αηδια το σκηνικο..θα ξερασω πρωι πρωι
     
  2. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: O αφέντης μου φιλοξένησε έναν θείο του

    Τι μας κανεις.....!
    Καύλωσα πρωι πρωι.....!
    Για να ακριβολογώ... με καύλωσες! Εσύ και οι ήρωες σου!
    Για ακόμη μια φορά είσαι απλά καταπληκτικός!!!
     
  3. bisubslave

    bisubslave New Member

    Πολύ καλή και πολύ χυδαία γραμμένη η ιστορία σου...
     
  4. Έμεινε πολύ ο θείος;
     
  5. Eri

    Eri

    Αντε βρε DATS....Καιρο ειχες να εμφανιστεις.....  
     
  6. MarquisdeSade

    MarquisdeSade New Member

    Απάντηση: O αφέντης μου φιλοξένησε έναν θείο του

    Εξαιρετικός ο ήρωας της ιστορίας. Δεν είναι βέβαια του γούστου μου τα όσα περιγράφονται, αλλά σίγουρα ο πρωταγωνιστής είναι εξαιρετικό δείγμα σκλάβου!
     
  7. dats

    dats Regular Member

    Οι δύο αφέντες μου ήταν πια σχεδόν μεθυσμένοι, όμως ότι έπρεπε να συνεχίσουν αυτό που είχαν αρχίσει σήμερα. Το σπίτι είχε μια μικρή αυλη, φωταγωγό θα το έλεγα καλύτερα, εκεί με έσυραν γυμνό και με ξάπλωσαν ανάσκελα. Ο θείος έβγαλε το πουλί του κι άρχισε να με κατουρά , έτσι ώστε όλο το στήθος μου να βρεχόταν από τα ζεστά του ούρα. Έπειτα πήραν κι οι δύο από ένα ξυράφι κι άρχισαν να μου ξυρίζουν το στήθος και τις τρίχες που είχα πάνω από το πουλί μου. Ο θείος πατούσε με δύναμη με την σαγιονάρα του ώστε το κορμί μου να τεντώσει και να γίνει το ξύρισμα πιο εύκολο. Μετά με γύρισαν μπρούμυτα. Κατούρησαν στην πλάτη μου κι άρχισαν να με ξυρίζουν κι εκεί και στα κωλομέρια , έως ότυ δεν υπήρχε ίχνος τρίχας. Με έπλυναν με το λάστιχο για να φύγουν οι τρίχες και τα αίματα αφου σε μερικά σημεία το ξυράφι είχε κόψει το δέρμα μου.
    Με κρέμασαν στην μέση του δωματίου, με τα χέρια και τα πόδια δεμένα με αλυσίδες. Οι πατούσες μου ακουμπούσαν ίσα ίσα στο πάτωμα, όμως πολλές φορές με έσπρωχναν και βρισκόμουν στο αέρα, να αιωρούμαι.. Προσπαθούσαν έτσι μάλλον να δοκιμάσουν την αντοχή της ασταλόμπροκας που με κρατούσε κρεμασμένο. Ο θείος έβγαλε από το δωμάτιό του ένα αυτοσχέδιο βούρδουλα. Μια ξύλινα λαβή που στην άκρη είχε μια ακίδα στην οποία είχε δέσει ένα σχοινί, πάχους ενός δακτύλου και μήκους ένα μέτρο περίπου. Όπως κατάλαβα από τα λόγια του , πάντα μιλούσε αλβανικά, με αυτό μαστίγωνε στη φυλακή, και με αυτό μαστίγωνε και τα βόδια του για να κάνουν χωράφι.
    Η τελετή του μαστιγώματος ήταν απλή και με διάρκεια. Πρώτα έλειψε το τεντωμένο και άτριχο κορμί μου με λάδι μου είπε πάλι ότι ήθελε να ακούει δυνατά τον αριθμό των κτυπημάτων κι ότι δεν τον ένοιαζε αν φώναζα.
    - Γουστάρω να σε ακούω να πονάς, έτσι με καυλώνεις περισσότερο , συμπλήρωσε.
    Όταν κουράστηκε έδωσε το μαστίγιο στον αφέντη μου να συνεχίσει κι αυτός έκατσε σε μια καρέκλα κατέβασε το βρακί του και άρχισε να τραβά μαλακία βλέποντας τις κοκκινίλες που είχαν σχηματιστεί σε όλο μου το κορμί.
    - Θέλει πιο πολύ στο στήθος , σημάδευε περισσότερο το στήθος, συμβούλευε το αφέντη μου.
    Το μαστίγιο σφύριζε στον αέρα. Ο αφέντης μου ήξερε να με μαστιγώνει, το είχε κάνει πολλές φορές κι γι’ αυτό απέσπασε τον θαυμασμό του θείου του.
    - Μπράβο ανηψιέ, μην το λυπάσαι το γουρούνι. Ρίχτου με δύναμη. Όσο πιο δυνατά του ρίξεις τόσο περισσότερο θα μείνουν τα σημάδια της τιμωρίας του. Θα τα θυμάται και θα σε υπακούει. Έτσι , με έχει καυλώσει το χρώμα που του έχεις δώσει
    - Έλεος, φώναζα, αλλά φυσικά δεν μου έδινε κανείς σημασία
    - Σκάσε , σκλάβε. Δεν έχω κανένα έλεος, θα σε μαστιγώνω μέχρι να χύσει ο θείος μου. Μην φοβάσαι δεν θα τα χάσεις τα χύσια του, όταν τελειώσει θα σε βάλω να γλύψεις κάθε σταγόνα όπου και αν τα πετάξει.
    Ο θείος κρατιόταν όσο μπορούσε περισσότερο, ύστερα τέντωσε τα πόδια του κι άρχισε να πετάει τα χύσια του σημαδεύοντας τις στρατιωτικές σαγιονάρες του. Τα περισσότερα τα έγλυψα από εκεί ενώ όσα ξέφυγαν τα έγλυψα από το πάτωμα.
    - Ζήτησα να κατουρήσω, είχα από το πρωί να το κάνω.
    Ο αφέντης μου με άρπαξε από την αλυσίδα που είχα στο λαιμό και με τράβηξε στην αυλή, με έστησε στα τέσσερα και άρχισε να με γαμάει
    - Για να κατουρήσεις πρέπει πρώτα να ικανοποιήσεις τον αφέντη σου , έλεγε, και γλύφοντας τα σημάδια που είχα στην πλάτη μου με ξέσχισε και αφού έχυσε, με πέταξε σε μια γωνιά όπου είχε κοπριά και με διέταξε να κατουρήσω να ξαπλώσω ανάσκελα . Μου πάτησε με την σαγιονάρα του το πουλί και με διέταξε να κατουρήσω. Στην ουσία κατούρησα το ίδιο το κορμί μου κάτω από τα γέλια των δύο αφεντάδων μου.
    H επόμενη εντολή του αφέντη μου ήταν ήταν σαφής.
    - Καθάρισε καλά τα δωμάτια, τα θέλω να αστράφτουν γιατί σε λίγο θα έρθουν κάτι φίλοι να σε γλεντήσουν.
    Καθώς σφουγγάριζα κατάλαβα ότι επρόκειτο για τρεις αλβανούς εργάτες που μόλις σχόλαζαν από τη δουλειά θα περνούσαν από το σπίτι. Κατάλαβα ότι μετά από Υπηρέτης, μετά από θύμα βασανιστηρίων θα έπαιζα το ρόλο της πόρνης.
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Πολύ όμορφο    

    Κάθομαι ήσυχα ήσυχα και περιμένω την συνέχεια!!!
     
  9. dats

    dats Regular Member

    Οι φίλοι του Koc έτσι έλεγαν τον θείο του αφέντη μου ήλθαν. Με βρήκαν, δεμένο στον τοίχο αλλά δεν μου έδωσαν σημασία. Τους έδωσα όμως εγώ Και κυρίως έδωσαν στο γεγονός ότι φορούσαν όλοι , στρατιωτικές σαγιονάρες, που ήταν βρώμικες με σοβάδες, χρώματα και χώματα, κομμένες και λειωμένες στο περπάτημα. Με αυτές δούλεψαν σήμερα. Εγώ μόλις τις είδαν καρφώθηκαν τα μάτια μου πάνω τους.
    Ήταν το φετίχ μου.
    Τα πόδια των εργατών ήταν κι αυτά βρώμικα άπλυτα και ιδρωμένα .
    Ο αφέντης μου με έλυσε για να αναλάβω δουλειά
    - Εμπρός , καιρός να πλύνεις τα πόδια των φιλοξενουμένων μας. Ξέρεις εσύ. Όπως κάνεις κάθε μέρα με τις δικές μου
    Οι εργάτες κάθισαν στις καρέκλες, εγώ διάλεξα τον πιο ηλικιωμένο, γιατί το πλύσιμο των ποδίων πρέπει να γίνει ιεραρχικά. Στην αρχη ένας 50αρης, μετά ένας 30άρης και τέλος ένας πιτσιρικάς γύρω στα 20
    Ήταν πρώτος ο πενηντάρης, και λεπτός, με πόδια μεσαίου μεγέθους αλλά βρώμικα. Πριν του βγάλω τις παντόφλες του έγλυψα τις σαγιονάρες, με την γλώσσα, έγλυψα τα χώματα και με τα δόντια έτριβα την σαγιονάρα στο μέρος όπου είχαν απομείνει στίγματα από σοβάδες. Έπειτα την άρπαξα στα χέρια μου και άρχισα να γλύφω τις σόλες σαν παγωτό. Η γλώσσα μου είχε γίνει μαύρη από τις βρωμιές. Έβαλα τις σαγιονάρες του σε μια γωνιά , καλά στοιχισμένη πήρε τον κουβά και πριν βάλω τα πόδια του Αλβανού στον κουβά για να τα πλύνω, πήρα την πρώτη βρώμα με την γλώσσα μου, Έγλυψα πρώτα το πάνω μέρος μετά με το δάκτυλό μουέτριψα τα πιο βρώμικα σημεία που ήταν εκεί που είχε ξεραθεί ο ιδρώτας, έγλυψα το μαύρο ζουμί που δημιουργήθηκε, μετά έβαλα τη γλώσσα μέσα στα δάκτυλα και έφαγα ότι άνοστο αλμυρό και βρώμικο υπήρχε και μετά άρχισα να δαγκώνω απαλά τα σκληρά εργατικά πέλματα, γδέρνοντας λίγο το δέρμα και τρώγοντας τα πεθαμένα κύτταρα του ποδιού του. Ο πενηντάρης καύλωσε καθώς του έγλυφα τα πόδια. Μετά έβαλα τα πόδια του μέσα στο χλιαρό νερό του κουβά κι άρχισα σιγά σιγά να τα πλένω.
    Την ίδια διαδικασία, για να μη σας κουράζω έκανε σε όλους, με τελευταίο τον αφέντη μου που ήταν οικοδεσπότης.
    Τα πέντε ζευγάρια σαγιονάρες, ήταν τοποθετημένες σε μια άκρη, γλυμμένες κι έτοιμες αργότερα για να χρησιμοποιηθούν .
    Ήλθε η ώρα να με γαμήσουν.
    Έβαλα ένα στρώμα στη μέση του δωματίου, και έστρωσα ένα σεντόνι. Οι Αλβανοί είχαν όλοι γδυθεί και με περίμεναν. Ο αφέντης μου ξάπλωσε πρώτος στο στρώμα και με διέταξε να κάτσω στον ορθωμένο πούτσο του. Με έσπρωξε με δύναμη κι όλος ο πούτσος του χώθηκε με βία μέσα μου. Βλέποντας το θέαμα οι άλλοι τέσσερις άρχισε να πλησιάζουν τις πούτσες τους στο στόμα μου. Πούτσες χονδρές, λευκές βρώμικες που μύριζαν κατουρλίλα και τσιμέντο, εισέρχονταν εναλλάξ στο στόμα μου μία μία ή δύο δύο. .
    - Κότσο, θέλουμε και κώλο, είπαν οι Αλβανοί
    - Θα έχετε μάγκες, αρκεί όμως να αντέξετε. Έναν έναν θα σας γλύφει τον πούτσο επί πεντε λεπτά και αν αντέξετε και δεν χύσετε στο στόμα του, θα έχετε το δικαίωμα να τον ξεσκίσετε
    Το σχέδιο ήταν υπέροχο. Το παιχνίδι καύλωσε περισσότερο τους Αλβανούς εργάτες.
    Ο αφέντης μου με σήκωσε, και με τοποθέτησε στα τέσσερα μπροστά στον πρώτο, που ήταν ο πενηντάρης. Ο Θείος κρατούσε το χρόνο ,ενώ εγώ προσπαθούσα να πάρω καλό τσιμπούκι . Έβαζα όλο τον πούτσο, μέσα στο στόμα μου, ο οποίος είχε καβλώσει αρκετά, τόσο πολύ που τελικά ο Αλβανός εργάτης δεν άντεξε και έχυσε μουγκρίζοντας στον ουρανίσκο μου..
    Ο πανηντάρης εκνευρίστηκε πήρε μια από τις παντόφλες του κι άρχισε να με δέρνει αλύπητα στην πλάτη γιατι τόλμησα να του πάρω καλό τσιμπούκι
    Ο δευτερος ήταν ένας τριαντάρης, άτριχος, με λευκό δέρμα, γυμνασμενος και με πούτσο 2-3 πόντους μεγαλύτερο από τον προηγούμενο.
    Δεν πρόλαβα να πονέσω γιατί έπρεπε να συνεχίσω τη δουλειά μου
    Με χύσια ακόμα στο στόμα μου, άρχισα το τσιμπούκι, με τον ίδιό ρυθμό. Το θηρίο σε λίγο του γέμιζε το στόμα μου. Τώρα μου γαμούσε το στόμα. Μου έδινε πίπα με ξέφρενο ρυθμό.
    - Δεν χύνω εγώ, τόσο εύκολα πουτάνα. Κάνε μου καλό τσιμπούκι γιατί θέλω να καυλώσω, για να σου γαμήσω τη σούφρα σου, ξεκωλιάρη.
    Πράγματι όποιες προσπάθειες κι αν έκανε, όσο κι αν άνοιξα το στόμα μου, ο Αλβανός δεν έχυσε. Όταν πέρασε το 5 λεπτο, μεταφέρθηκε πίσω μου και αφού έλεγξε την καθαρότητα του κώλου μου βάζοντάς μου δύο δάκτυλα απευθείας, έχωσε με δύναμη τον 17αρη πούτσο του μέσα μου. Άρχισε να με γαμάει ανελέητα και μετά από 15 λεπτά έντονο γαμήσι έχυσε επιτέλους μέσα μου.

    Με τα χύσια να τρέχουν από τον κώλο μου, πήρα στο στόμα και τον πούτσο του μικρού. Λεγόταν Ερβίς, ήταν λιγο πιο παχύς από τους άλλους κι είχε πάρει το ρόλο του πιο σοβαρά από τους άλλους. Μου έδωσε γρήγορα δύο χαστούκια, με τράβηξε από τα μαλλιά κι έβαλε τον πούτσο του στο στόμα μου.
    - Προτιμάς να κατουρήσω στο στόμα σου, ή να παραδεχτείς την ήττα σου και να στηθείς να σε γαμήσω, κωλοαρχίδι, είπε ο νεαρός
    Δεν άντεχα να πιω άλλα κάτουρα κι στήθηκα . Ο Ερβις έδεσε τα χέρια μου με ένα σχοινί πίσω από την πλάτη και θαυμάζοντας τα σημάδια από το μαστίγιο που κρατούσαν ακόμη με γάμησε χωρίς παράπονο

    Σε λίγο ένοιωσα να ρέει μέσα μου ένα ζεστό ποτάμι από καυτά και πηχτά χύσια.
    - Τελικά ευχαριστήθηκες;, ρώτησε ο Θείος Κοτς λαμβάνοντας θέση
    - Τι να σου πω. Με λίγη σωστή προπόνηση θα γίνει και γαμώ τις πουτάνες, απάντησε ο νεαρός Αλβανός.
    Τέτοια ταπείνωση δεν είχα ξανανιώσει . Τα χύσια τους άρχισαν να κυλάνε από τις άκρες του κώλου μου και να μουσκεύουν τους τριχωτούς μηρούς μου…. O κώλος μου ξέρναγε συνεχώς χύσια. Ετοιμαζόμουν για την επόμενο εισβολέα όταν ο θείος. ‘Εβγαλε το μαχαίρι του και έκοψε τα σχοινιά που ήταν δεμένα τα χέρια μου.
    - Εγώ θέλω να βλέπω στα μάτια αυτούς που γαμάω. Γύρνα ανάσκαλα . Εμπρός ! Όταν γύρισα με έπιασε κρύος ιδρώτας. Ο θείος Koc είχε κατεβάσει το βρακί του και φάνηκε το παλούκι που είχε για πούτσο. Δεν ήταν ιδιαίτερα μακρύ αλλά όπως σας είπα το πάχος του μεγάλο. Οι υπόλοιποι άναψαν τσιγάρο και πλησίασαν. Δεν ήθελαν να χάσουν το θέαμα του σκληρού πούτσου να γαμάει την ήδη ξεσκισμένη κωλοτρυπίδα μου.
    - Σήκωσε τα μπούτια σου στον αέρα και πιάσε με τα χέρια τους αστραγάλους σου, πρόσταξε.
    Με ανάγκασε να σταθώ σε αυτή την εξευτελιστική στάση, ανάσκελα πάνω στο στρώμα με τα πόδια ψηλά διάπλατα ανοικτά και από τα κωλόχειλά μου να τρέχουν ζουμιά.
    - Φέρτε μου μια παντόφλα , Δεν του άρεσαν οι άσπροι πισινοί.
    - Πάρε αυτήν , είπε ένας από τους εργάτες δίνοντας του την πιο βρώμικη και την πιο λειωμένη παντόφλα από αυτές που είχα τοποθετήσει στη γωνιά..
    - Ωραία είναι, μόνο κρατήστε του τα πόδια ψηλά. Ωραία. Πάρε τούτη κωλοέλληνα.
    Σήκωνε την παντόφλα ψηλά στον αέρα και σημάδευε την κωλοτρυπίδα μου. Ο πόνος ήταν αφόρητος. Ο θείος με κτυπούσε τώρα μανιασμένα και με έβριζε. Όταν πόνεσε το χέρι του σταμάτησε, πέταξε την παντόφλα και μουγκρίζονταν έπεσε πάνω μου. Προσπαθούσε να χώσει τον πούτσο του μέσα μου αλλά δεν τα κατάφερνε. – θα στον χώσω ρε πούστη, Μπάσταρδε, παλιοκαριόλη, αδερφάρα., έλεγε και έσπρωξε με όλη του τη δύναμη το χονδρό παλούκι του που τελικά νίκησε την αντίσταση της πληγωμένης μου σούφρας και γλίστρησε δυο τρία εκατοστά μέσα μου. Νόμιζα ότι καυτές σφαίρες χώνονταν στο κωλάντερό μου ενώ ο πρωκτός μου έτρεμε προσπαθώντας να εμποδίσει τον εισβολέα να χωθεί βαθύτερα. Έσπρωχνε με φόρα τους γοφούς του τραβώντας τα κωλομάγουλά μου προς το μέρος μου και πριν καταλάβω τι συνέβαινε ο πούτσαρός του γλίστρησε και χώθηκε ολόκληρος μέσα στο κωλάντερό μου και τα βαριά αρχίδια του κτυπούσαν τα δικά μου από την φόρα.
    Άρχισα να ξεφωνίζω αλλά αυτό ήταν λάθος μου. Ο πενηντάρης Αλβανός με πλησίασε και μου έβαλε τις φωνές.
    - (Σκάσε) γουρούνι. Θέλεις να μας πάρει χαμπάρι όλη η γειτονιά, είπε και πάτησε με τις σαγιονάρες του στο στόμα σκουπίζοντας τις βρώμικες πατούσες της στα χείλη μου.
    Εντομεταξύ ο θείος με ξέσκιζε με πολύ αργές κινήσεις. Ξανάσπρωχνε με όλη του τη δύναμη το καβλί του στο κωλάντερό μου και με κάρφωνε πάνω στο στρώμα. Ικανοποιημένος από τα μουγκρητά μου έβαλε τα χέρια του στο στόμα μου μου το άνοιξε κι άρχισε να φτύνει μέσα. Η γλώσσα που γευόταν τις ροχάλες του με αηδία, ενώ την ίδια στιγμή ένιωθα την πούτσα του να μεγαλώνει κι άλλο στο κωλάντερό μου. Άκουγα τον θείο να βογγάει και απότομα έβγαλε από τον κώλο μου τον πούτσο του, σηκώθηκε και έστρεψε κατευθείαν προς το πρόσωπό μου την ψωλάρα του. Χονδρές σταγόνες άσπρα καυτά χύσια τινάχτηκαν από τον πουτσοκέφαλό του Αλβανού κι έσκασαν πάνω στα χείλια μου στα μάγουλα και το λαιμό μου. Όταν η ψωλή του θείου ξεζουμίστηκε μου την έβαλε στο στόμα.
    - Γλύψε την τώρα απαλά και ήρεμα. Καθάρισε καλά την ψωλάρα μου, γουρούνι. Ο αφέντη μου ξεδιάντροπα μάζεψε τα χύσια του θείου του που κυλούσαν στο λαιμό μου με τα δάκτυλά του και μου τα έδωσε να τα γλείψω και αυτά.
    - (πεινάς πουτάνα , μου έλεγαν κι άρχισαν να τραβάνε κι οι υπόλοιποι 4 μαλακία σημαδεύονταν το στήθος και το πρόσωπό μου

    Χωρίς να με αφήσουν να ξεπλυθώ έτσι ολόγυμνο με τα χύσια να τρέχουν στο κορμί μου με πέταξαν έξω από το σπίτι, στη τσιμεντένια αυλή , να στεγνώσω .
    ΤΕΛΟΣ
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πόσο όμορφα πέρασα μ' αυτή την ιστορία...Απαρνήθηκα ακόμη και την αγαπημένη μου φαντασίωση, τον Κύριό μου με το καπέλο των Ναζί, μία φορά μόνο, για χάρη της ιστορίας σου.  Ελπίζω να μη θυμώσει γι αυτό...

    Κατά την προσφιλή μου συνήθεια θα απομονώσω μερικά αποσπάσματα που διακρίνονται για την ευπλασία της γλώσσας και την υπέρβαση της μετριοπαθούς χυδαιότητας, στην οποία μας έχουν συνηθίσει ανάλογα κείμενα. Εδώ προσεγγίζεται το απόλυτα ζωώδες με έναν εσκεμμένα έξαλλο τρόπο (και ειλικρινά απορώ γιατί δεν έκανα ακόμη καριέρα ως κριτικός λογοτεχνίας...) 

    Το αποκορύφωμα του φετιχισμού. Έχουμε εισέλθει στον χώρο του ονείρου. Φαντασιώσεις που δεν γίνονται ποτέ πραγματικότητα, ονειρώξεις σε πλήρη θέα. Ο Μέγας Ποδολάγνος δεν είναι μόνο μία ανάμνηση. Υπάρχει, ζει και αναπνέει μέσα σε αυτά τα φαινομενικά πεζά λόγια. Ας ανασηκώσουμε το κάλυμμα των φαινομένων, κάπως όπως ο Νταλί ανασηκώνει τη θάλασσα και αποκαλύπτει τα μυστικά της.

    Κότσο θέλουμε και κώλο, Κότσο θέλουμε και κώλο. Ως μάντρα θα μπορούσε να σιγοψιθυρίζει κανείς, ολημερίς κι ολονυχτίς, αυτή τη φράση με την εξαιρετική παρήχηση που βασίζεται, ορθότατα, στο πιο βασικό σύμφωνο του BDSM: το Κ.

    Απαραίτητη προϋπόθεση η άσπιλη καθαρότητα της εντερικής κοιλότητας που θα υποδεχθεί εντός της την Αυτού Θεϊκότητά Της, την χοντρόπουτσα του Αλβανού γαμιά μας.

    Κι εγώ μπαρμπα-Koc. Κι εγώ.

    Η κατεξοχήν μέθοδος του επιτυχούς σοδομισμού. Διείσδυση στο έντερο που δεν γίνεται αργά, δέον να μην γίνεται και καθόλου.

    Ολοκληρώνοντας, αναρωτιέμαι αν ο συγγραφέας αντιλαμβάνεται ότι χάρη στις άοκνες προσπάθειές του, οι δύο λαοί έχουν έρθει πιο κοντά, τουλάχιστον μέσα σε αυτά τα γλαφυρά κείμενα. Απεικονίζεται μία παρόμοια ανησυχία ανάμεσα στον Αλβανό και στον Έλληνα, οι οποίοι παρά το γεγονός ότι είναι μέλη μίας κατώτερης κοινωνικής κάστας, αυτής των συμπαθών οικοδόμων, καθώς και των απλών αστυνομικών της γειτονικής μας χώρας, αποδεικνύουν ότι εντρυφούν περισσότερο από ότι θα ήταν αναμενόμενο στην μαγική λεπτομέρεια της λαγνείας. Τελικά, πρόκειται για δύο ψυχές που τις ενώνουν περισσότερα από όσα τις χωρίζουν.

    Τέλος, θα ήθελα να επισημάνω ότι η σαγιονάρα λειτουργεί ως το υπέρτατο σύμβολο εξανθρωπισμού και του θύτη και του θύματος. Είναι το σημείο επαφής τους, το μέσον του πόνου, αυτό που αγγίζει και τον έναν και τον άλλον, με έναν ανεπανάληπτο τρόπο. Η σαγιονάρα, αυτή η απλή πλαστική και ευτελής παντούφλα, έρχεται να προσδώσει μία νωχέλεια και μία νοσταλγικότητα στις εκχυδαϊσμένες περιπτύξεις που λαμβάνουν χώρα μέσα στο καταγώγιο. Μία απέραντη τρυφερότητα με κατακλύζει όταν ενθυμούμαι τις σαγιονάρες της παιδικής μου ηλικίας, όταν πρωτοσκίρτησε μέσα μου ο μέγας φετιχισμός, το ανθρώπινο πόδι, με όλες τις βρωμίτσες του, τους κάλους του, την σκληρότητα της φτέρνας και τον άφθαστο αισθησιασμό της ζαρωμένης πατούσας.

    Ανάμεσα στον πρωκτό και το πόδι, διαμορφώνεται η λατρεία του ανθρώπινου σώματος, κατά DATS. Δεν μπορώ παρά να υποκλιθώ στην φρενήρη διέγερση των ηρώων του. Ακόμη μία φορά, αποχωρώ νωπή.

    Merci. 
     
  11. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Mία βόλτα για λοιμώδη νοσήματα είναι απαραίτητη. Η σπιναλόγκα έκλεισε είπαμε;
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μην είσαι εριστικός, έχει ''σκλαβοκεντρικό'' ταλέντο το παιδί