Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Omorashi

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Akuji-omo19, στις 19 Ιουλίου 2016.

  1. paraksenidhs

    paraksenidhs New Member

    χμμμ κι ολοι τι σου ειπαν;
     
  2. slave32

    slave32 Regular Member

    Βασικα γελαγαν μετσ τους εγινε αποκαλυψη τι ειμαι δυο εφυγαν. Οι αλλοι ειδαν κ αλλα
     
  3. paraksenidhs

    paraksenidhs New Member

    χμμμ ενδιαφερον
     
  4. Faskomilias

    Faskomilias New Member

    Εγω το εχω πει σε ολες μου τι σχεσεις και μονο στην τωρινη δοκιμαζουμε διαφορα πανω σε αυτο.
    Επισης μου αρεσει πολυ να ακουω αληθινες ιστοριες περαστατικα με γυναικες σε παρτ εξω κτλπ
     
  5. Akuji-omo19

    Akuji-omo19 Omorashi Fan!

    Χαίρετε και πάλι μετά απο πολύ καιρό ξαναμπήλα εδώ γιατι και εγώ πίστευα οτι δεν είμαστε πολλοί φάν του αθλήματος..
    Έχω παραδεχτεί σε τρείς πρώην κοπέλες μου το φετίχ και αντέδρασαν φυσιολογικά. Με την μία του είχαμε δουλέψει κιόλας σε μεγάλο βαθμό.
     
  6. Akuji-omo19

    Akuji-omo19 Omorashi Fan!

    Αν δεν σου αρέσει να τα κάνεις πάνω σου ή δεν την βρίσκεις με αυτό , μλκια του. Αν δεν ήταν μπροστά σε κόσμο και ήσασταν απλά οι δυό σας θα γούσταρες?
     
  7. Faskomilias

    Faskomilias New Member

    Δεν καταλαβα αυτο το επαθε αντρας ή κοπελα?
     
  8. slave32

    slave32 Regular Member

    Γενικα η φαση τισινγκ μεχρι να μην αντεχω κ να κατουρηθω μ αρεσει παρα πολυ
     
  9. Faskomilias

    Faskomilias New Member

    Έχεις και άλλες ιστορίες;
    Σε έβαλε το αγόρι σου πιο συγκεκριμένα;
     
  10. paraksenidhs

    paraksenidhs New Member

    κατουρηθηκες πολυ;
     
  11. paraksenidhs

    paraksenidhs New Member

    ποτε κατουρηθηκατε τελευταια φορα καταλαθος;

    πειτε την ιστορια
     
  12. Faskomilias

    Faskomilias New Member

    Κανεισ εδω?