Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

OWK D/s στην πραγματικη ζωη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Mannia, στις 15 Ιανουαρίου 2007.

  1. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απευθυνομαι κυριως στις Κυριες αλλα και στους υποτακτικους χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν θα με ενδιεφερε και οι αποψη των Κυριαρχων ανδρων.
    Ποσες γνωριζεται την υπαρξη της κοινοτητας OWK? Ειναι στην Τσεχια.. ενα χωριο καλοστημενο.. οπου κατοικουν Κυριαρχικες γυναικες με διαβαθμηση στους τιτλους τους και σκλαβοι. Η διευθυνση ειναι www.owk.cz. Ριξτε μια ματια.. και θα μαγευτητε απο το OWK.
    Πολλες φορες απο τοτε που επελεξα αυτον τον τροπο ζωης εχω φανταστει κατι αντιστοιχο σαν το OWK. Φανταστητε το συναισθημα που ενιωσα οταν ανακαληψα (με την βοηθεια του σκλαβου μου Τασο) οτι υφησταται στην πραγματικοτητα!
    Θα μπορουσαμε να δημιουργησουμε κατι αντιστοιχο εδω? Θα μπορουσαμε να οργανωθουμε καλυτερα? Να διεκδηκησουμε Φιλες μου Κυριαρχικες και φιλοι υποτακτικοι?
    Τι λετε? Τι πιστευετε? Τι επιθυμητε?
    Εχουν δημιουργησει εναν κοσμο μαγευτικο με το Εθνοσημο τους, το νομισμα τους, τους τιτλους τους.. τις εγκταστασεις.. τα παντα. Αλλα επειδη με τα λογια ειναι αδυνατον να περιγραψει κανεις αυτην την μαγεια, ριξτε μια ματια και πειτε μου. Δεν ειναι υπεροχο το OWK?
    Ο ιδανικος στοχος για μενα!
     
  2. ddragon

    ddragon Regular Member

    Δώσε μου το κεφάλαιο και σου στήνω εγώ 10000 OWK.
    Όπως και ο καθένας μας...
     
  3. anasia

    anasia Contributor

  4. blindfold

    blindfold Contributor

    χρησημοποιήτε κάποιου είδους μηχανή αναζήτησης και ξεθάβετε τα δίαφορα νήματα ;
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειχα την εντυπωση οτι δεν ειναι αποκλειστικοτητα των Κυριαρχων μονο γυναικων ....
     
  6. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: OWK D/s στην πραγματικη ζωη

    Ναι γενικα ψαχνω.. το google ειναι μια καλη μηχανη αναζητησεις αλλα το συγκεκριμενο το ανακαλυψα με την βοηθεια του μικρου μου.
     
  7. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: OWK D/s στην πραγματικη ζωη

    Το OWK αφορα μονο γυναικες Κυριαρχες και σκλαβους και κατ εξερεση και σκλαβες λιγοτερο. Αλλα οχι ανδρες Κυριαρχους.
     
  8. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: OWK D/s στην πραγματικη ζωη

    Και με την νομοθεσια τι θα κανεις?
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    υπαρχει το search
     
  10. Astir

    Astir Guest

    Απάντηση: OWK D/s στην πραγματικη ζωη

    Μια χαρά επιχείρηση κι αν κρίνω κι απ την ανοχή του κράτους θα είναι και πολύ κερδοφόρα!

    Α.
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν ενθουσιάστηκα ποτέ με το OWK. Οι περισσότερες γυναίκες εκεί είναι μισθωμένες υπάλληλοι και αυτό μου προκαλεί πλήξη. Αν δεν είχε πόρνες, πολύ ευχαρίστως θα συμμετείχα σε μία τέτοια δραστηριότητα. Και με την αποσαφήνιση ότι ο σκλάβος μου δεν είναι κοινόχρηστος και εγώ δεν ασχολούμαι με οτιδήποτε άλλο πλην του σκλάβου μου.
     
  12. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: OWK D/s στην πραγματικη ζωη

    Οποσδηποτε θα υπηρχαν τροποποιησεις και φυσικα δεν αναφερομαι σε μισθομενους γενικα ανθρωπους. Αυτο που προσπαθω να πω ειναι οτι με καποιον τροπο πρεπει κι εμεις εδω στην Ελλαδα να οργανοθουμε καλυτερα γιατι μονο ετσι θα μπορεσουμε με καποιον τροπο να διεκδικησουμε!