Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Painsluts/sexsubs..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

Tags:
  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Πως αντιλαμβάνεστε τους όρους painslut και sexsub?Ποιο από τα δύο σας αντιπροσωπεύει ως subs ή τι από τα δύο προτιμάτε ως Μ/M/D/D και γιατί;

    Κρύβει κάποια "παγίδα" το ερώτημα;
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Painsluts/sexsubs..

    αν μπορω να απαντησω στο νημα, προτιμω painslut..αλλα φευ..
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Painsluts/sexsubs..

    Γιατί "αν" ,γιατί "φεύ";
     
  4. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Painsluts/sexsubs..

    Γιατι πρεπει να διαλεξουμε; 
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    θα έλεγα sexsub αλλά η πορεία της ζωής μου δείχνει ότι είμαι ένας απλός painslut ...
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Painsluts/sexsubs..

    το αν αναφεροταν στην ερωτηση..επειδη-αν καταλαβα καλα-την απευθυνεις σε sub..το φευ σε μενα και στην γκαντεμια μου..με αλλα λογια στο γεγονος οτι δεν βρισκω αυτο που θελω..δλδ painslut slave..

    καλημερα ινκο...
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Painsluts/sexsubs..

    Απευθύνομαι σε Ό/ολους και από την πλευρά της προσφοράς και της ζήτησης.Οπότε είσαι εντός θέματος.. Την καλησπέρα μου ..  
     
  8. Spanker

    Spanker New Member

    Το painsexsubslut παιζει???? Η θα κανουμε overload το συστημα???? 
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Painsluts/sexsubs..

    Το σύστημα θα κάνουμε ή τον Κυρίαρχο???  
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    painslut δεν είναι ο φοβερός και τρομερός μαζοχιστής?
    sexsub θα έλεγα οτι είναι το υ που χρησιμοποιείται κυρίως για σεξουαλικούς σκοπούς.

    εμένα δεν με αντιπροσωπεύει κανένας συνδιασμός..έτσι τουλάχιστον όπως τους ορίζω εγώ(δεν ξέρω και αν έτσι είναι στην πραγματικότητα)
     
  11. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Painslut ή αλγολάγνος πιστεύω πως είναι ο άνθρωπος που είναι κατά κάποιο τρόπο εθισμένος στον πόνο και δέχεται ακραία σωματικά βασανιστήρια. Sexsub μπορεί να είναι κάποιος που απλά παίζει παθητικό ρόλο στην σεξουαλική του ζωή, υπακούοντας την/τον Κυρία/Κύριό του.
    Εγώ σίγουρα δεν είμαι painslut, είμαι μαζοχιστής αλλά δεν έχω αντοχές για ακραία βασανιστήρια. Θα ήθελα όμως να μπορώ να αντέχω περισσότερο......
    Τώρα sexsub έχω υπάρξει, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι με εκφράζει το να είμαι ΜΟΝΟ sexual slave. Θυμάμαι μια τέτοια σχέση που είχα κάποτε, μου τηλεφωνούσε όποτε ήθελε και με καλούσε/διέταζε να πάω στο σπίτι της, μου έδενε τα χέρια πίσω από την πλάτη, της έκανα στοματικό έρωτα, τελείωνε 2-3 φορές και μετά με έδιωχνε χωρίς να πει κουβέντα ή έστω να με αφήσει να την αγγίξω. Πείτε με εγωιστή, κακομαθημένο bottom ή οτιδήποτε άλλο, αλλά δεν το άντεξα για πολύ.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Painsluts/sexsubs..

    Διαφωνώ με τη φυγή σου κάθετα..Έπρεπε να τη σουτάρεις..Τέτοιες σχέσεις διαμορφώνονται μόνο κατόπιν συμφωνίας και όχι επιβολής..