Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pegging experiences

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος StraponLover90, στις 14 Ιανουαρίου 2017.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι αλλά για την συγκεκριμένη στάση που αναφέρεις, να είσαι δηλαδή ανάσκελα, δεν είναι πιο βολική;
     
  2. subteo

    subteo Regular Member

    Να σου πω την αληθεια δεν την δοκιμασα αυτη την σταση.
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, να προτιμάς την αλήθεια.
     
  5. Asura

    Asura New Member

  6. oddis

    oddis New Member

    Η καλύτερη στάση είναι αυτή που αρέσει περισσότερο στην Κ
     
  7. estarian

    estarian New Member

    Καλημέρα!!

    Νομίζω η καλύτερη στάση για αρχή είναι "στο πλαι" ξαπλωμένοι και οι δύο. Αφολυ γινει η πρώτη διείσδυση, ολα τα άλλα έρχονται....

    Εγω το εχω δοκιμάσει αρκετές φορές γιατι μου προκαλεί πολύ έντονη αίσθηση. Το δοκίμασα γιατι εγω το ζήτησα, στην συντροφο που είχε τον ρόλο της domme δεν νομίζω να την πολυεξίταρε....

    Βέβαια, δεν ξέρω αν είμαι μόνο εγω, αλλα bdsm παιχνίδια κάνω μόνο στην κρεβατοκάμαρα και πάντα προηγείται συννενόηση του τι θέλει ο καθένας....☺

    Καλημέρα!!
     
  8. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Μμμμμ
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Παρότι νεο, τομαθες το ποίημα...
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Συμφωνω
     
  11. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    στο σαλόνι ακούγεστε;
     
  12. estarian

    estarian New Member

    Αμα ειναι καλοι οι πατρενερ ακουγομαστε σε ολη την πολυκατοικια... Προσφερουμε ακουστικη ηδονη σε αγαμητους.