Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

penticure

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος wifes-sub-maid, στις 13 Ιουνίου 2005.

  1. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    trelenome otan erthi i mera pou prepi na peripietho ta podia tis kirias mou.prota ta pleno me saouni aromatiko meta tis kano masaz kai meta tis ta vafo .trellenome.esis ti lete??????????????
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Δεν είμαι καλός στο βάψιμο αλλά στο ξύρισμα (if u know what i mean)
     
  3. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    kai ayto to kano konstantine kai xirisma kai polla alla.kathe evdomada opsdipote taktopio ta tin sirtariera tis Afentras mou .vazo se sira ana xroma kaiidos ta essorouxa tis taktopio tin ntoulapa me ta rouxa tis vazontas tis foustes xexorista apo ta pantelonia kai tis mplouzes ana xroma.ta ktopio ta kalintika tis kai ta papoutsia tis ta katharizo kathe evdomada.ine poli aystiri kai sxolastiki.kathe mera prin figi gia doulia exi ena idiko tetradio opou mou grafi tis doulies tou spitiou pou prepi na kano.prin kimithe kain elenxo kai an di kati pou den tin ikanopia me timori poli sklikra.tin sxesi ayti tin exoume edo kai 5 xronia.imaste 14 xronia pantremeni ta teleytea xronia zoume Afendra-sub-maid.
     
  4. island

    island Guest

    Ειμαι ποδολατρης...αλλα... τα νυχια μ΄αφηνουν παγερα αδιαφορο. Λατρευω τα ποδια στο σημειο που συναντωνται. Το ξυρισμα στο σημειο εκεινο ειναι το αγαπημενο μου καθηκον. Εννοειται οτι το τελικο καθαρισμα γινεται με τη γλωσσα !!
     
  5. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    agapite mou island then mporis na fandastis otan skivo kai anigo to kokkino varniki gia na vapso ta nixia tis Afendras mou ti niotho.den mporo na to ekfraso me logia.
     
  6. savra

    savra Guest

    RE: RE: penticure


    Πραγματικά αυτή είναι μια από τις πιο υπέροχες στιγμές, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .
     
  7. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Ψηλοτακουνα πεδιλακια, ομορφα βαμμενα νυχακια, να περπατουν με ναζι τα ποδαρακια και ... και τα μυαλα στο μιξερ !!! Ζητωωωω τα γυναικεια ποδαρακιαααα και τα σεξυ πεδιλακιαααα   Λετε να ειμαι φετιχιστης και εγω ? χεχεχε
     
  8. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Μπα καλέ καθόλου  
     
  9. savra

    savra Guest

    Και το καλύτερο χρώμα (για μένα) είναι σκούρο κόκκινο   και   μαύρο (yeeeeeeessss)   
     
  10. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    RE: RE: penticure

    simfono apolita mazi sou.mavro kai kokkino ,trellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 
     
  11. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    wifes-sub-maid γράφε με ελληνικά. Το έχουμε πει επαναλλημένως

    Thanks
     
  12. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    χθες το βραδυ η γυναικα μου ηρθε απο τιν δουλεια πολυ κουρασμενη και πολυ νεβριασμενη.πριν καν κανη το ντουζ της μου εβαλε τα ιπεροχα ποδαρακια της στο στομα μου απετοντας στοματικο μασαζ.της γλυκανα την κουραση με ενα μασαζ περνοντας στο στομα μου τα ιπεροχα δακτιλακια της και μαζι με αυτα τις μυρωδιες τις.τι ιδονη θεε μου.