Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Personal cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Bon Viveur, στις 9 Ιουλίου 2007.

  1. Bon Viveur

    Bon Viveur Sex involves the body. Great sex involves the mind

    Περίπου στις 03:00 το πρωί, αφού είχα κάνει όσο μπορούσα καλύτερα αυτά που απαίτησε η Κυρία μου, χτύπησε το τηλέφωνο.
    - «Δεν πιστεύω να κοιμάσαι; Πλησιάζω στο σπίτι. Σε 10 λεπτά θα είμαι εκεί. Ελπίζω για το καλό σου να είναι όλα όπως σου ζήτησα. Όμως δεν έρχομαι μόνη μου, είναι μαζί και ο φίλος μου. Του μίλησα για σένα και επειδή έδειξε ενδιαφέρον και περιέργεια να γνωρίσει το είδος της σχέσης μας, σκέφθηκα να συνεχίσουμε το παιχνίδι στο σπίτι. Έτσι θα σου δοθεί η ευκαιρία να πάρεις λίγο μάτι, αλλά θα μπορέσει να πραγματοποιηθεί και η φαντασίωση που είχα από καιρό, να σε δω να σκουπίζεις με τη γλώσσα σου τα χύσια τα δικά μου, αλλά και του εραστή μου μέχρι να λάμψουν. Αν μου δώσεις αυτή τη χαρά, ίσως σε αφήσω στο τέλος να μαλακιστείς μέσα σε προφυλακτικό, αλλά με μια προϋπόθεση. Θα φας τα χύσια σου, μέχρι τελευταία σταγόνα».
    Σοκαρίστηκα τόσο απ’ αυτά που άκουσα, που πριν προλάβω να ψελλίσω κάτι, είχε κλείσει το τηλέφωνο. Οι σκηνές αυτές στυφογύριζαναν στο το μυαλό μου και αρχικά μπορώ να πω ότι ερεθίστηκα. Στη συνέχεια όμως με έπιασε πανικός. Όμως αποφάσισα να περιμένω την Κυρία μου όπως μου είχε ζητήσει. Πίσω από την πόρτα, ολόγυμνος, καθισμένος στο πάτωμα πάνω στη πλαστική πούτσα με τη βεντούζα. Όταν άκουσα το κλειδί να μπαίνει στη πόρτα, από την ένταση που ένοιωθα, νομίζω ότι έτρεμα.
    Την είδα να μπαίνει μέσα γελαστή και ευδιάθετη. Μου φάνηκε τόσο όμορφη και λαμπερή όσο καμία άλλη φορά. Μια πραγματική Θεά. Μου πρότεινε το χέρι της όλο νάζι και τσαχπινιά για να της το φιλήσω. Κοίταξα πίσω της, γεμάτος αγωνία και φόβο, να δω ποιος έρχεται. Αυτή κατάλαβε, από το τρομαγμένο ύφος μου, την κατάστασή μου και έβαλε τα γέλια. Έδειχνε να το απολαμβάνει και να την καταβρίσκει με τον πανικό που μου είχε προκαλέσει. Έκλεισε την πόρτα, πήρε το κεφάλι μου ανάμεσα στα χέρια της, κοιτώντας με βαθιά στα μάτια.
    - « Ήθελα να σε δοκιμάσω, δεν τον έφερα μαζί μου αυτή τη φορά, αλλά δεν αποκλείεται να γίνει την επόμενη…. Παρ’ όλα αυτά πέρασα υπέροχα μαζί του, το μουνάκι μου κατευχαριστήθηκε, γι’ αυτό αποφάσισα απόψε θα είμαι καλή μαζί σου. Θα σου δώσω τη δυνατότητα να γευτείς λίγο μουνόχυμα απ’ ευθείας απ’ την πηγή, που νομίζω είναι ακόμα πλημμυρισμένη».
    Η χαρά μου δεν περιγραφόταν, όπως και η κάβλα μου γι’ Αυτήν, που ήταν πρωτόγνωρη. Κάθισε αναπαυτικά στον καναπέ του σαλονιού, ζήτησε το ποτό της, της άναψα το πουράκι της και καθισμένος πάνω στην πλαστική πούτσα που όλη αυτή την ώρα είχα μέσα μου, άρχισα να γλύφω με τρυφερότητα και λατρεία το άτριχο και Θεϊκό μουνάκι της με τέτοια λαιμαργία και πόθο που δεν είχα νιώσει ποτέ στην ζωή μου.
    - « Θέλω το καλύτερο πλύσιμο, κάντο να λάμπει όπως η Κυρία σου απόψε! Βάλε τη γλώσσα σου βαθιά, σίγουρα θα συναντήσεις και τα χύσια του εραστή μου. Θέλω να τα ρουφήξεις όλα!»
    - « Τιμή μου Κυρία, ευχαριστώ!»
    Όσο σκεφτόμουν ότι αυτό το μουνί πριν λίγο γαμιώταν από κάποιον άλλον, τρελαινόμουν από ζήλια, πόθο, αλλά και ψυχικό πόνο. Υπέφερα πολύ μέσα μου, αλλά η πούτσα είχε γίνει τεράστια, γνωρίζοντας πρωτόγνωρες διαστάσεις. Γνώριζα την απόλυτη ξεφτίλα και το απολάμβανα!
    Κοιτούσα τη Θεά μου συνεχώς με λατρεία στα υπέροχα μάτια της. Το μακιγιάζ της παρ’ όλο που είχε ελαφρά χαλάσει , εξακολουθούσε να είναι εντυπωσιακό και τρομερά καβλιάρικο. Η σκιά γυάλιζε στα κλειστά από την ηδονή βλέφαρα, το ίδιο και το ρουζ στα ζυγωματικά της και με τρέλαινε.
    Μετά από αρκετή ώρα, όταν είχε πια χαλαρώσει και τη είδα να τεντώνει το κορμί της νωχελικά από ευχαρίστηση, πήρα το θάρρος να την παρακαλέσω να μου επιτρέψει να μαλακιστώ.
    Ένιωσα το τρυφερό χεράκι της, να πέφτει μα δύναμη στο πρόσωπό μου. Αμέσως όμως άλλαξε η έκφρασή της.
    - «Φόρα ένα προφυλακτικό, μη μου λερώσεις τον καναπέ και κάντο γρήγορα. Όμως με την προϋπόθεση ότι στο τέλος θα φας τα χύσια σου όλα».
    Με τόση κάβλα δεν χρειάστηκε να τον παίξω πολύ. Έχυσα κοιτώντας τη μαγεμένος στα μάτια με λατρεία και ευγνωμοσύνη.
    Αυθόρμητα, γονατιστός όπως ήμουν, έσκυψα και προσκύνησα τα πόδια της, φιλώντας και γλύφοντας τα τακούνια της, επαναλαμβάνοντας συνεχώς :
    - «Ευχαριστώ Κυρία, ευχαριστώ Θεά μου!»
    Αντί απάντησης έφερε το πουράκι που κάπνιζε κοντά στο στόμα μου, κάνοντάς μου νόημα να το ανοίξω. Με το ναζιάρικο και ειρωνικό και υπεροπτικό ύφος της, τίναξε μέσα τη στάχτη του. Με είχε χρησιμοποιήσει και άλλες φορές σαν σταχτοδοχείο. Την κατάπια με τη μια.
    - «Θα ευχαριστηθώ μόνο αν σε δω να τρως τα χύσια σου. Μπρος φάτα μέχρι την τελευταία σταγόνα!».
    Πάντα ένιωθα μια αηδία για το αντρικό σπέρμα, ενώ αντίθετα λάτρευα το γυναικείο. Δεν ήθελα ούτε να το μυρίζω και να που τώρα, ήμουν αναγκασμένος να το καταπιώ, αφού αυτό ήταν επιθυμία της Κυρίας μου. Έβγαλα με προσοχή το προφυλακτικό το έφερα κοντά στο στόμα μου και πιάνοντάς το από τις δυο άκρες το άδειασα στο στόμα μου. Όμως η Θεά μου δεν ήταν ευχαριστημένη, γιατί είδε πως είχαν μείνει μέσα υπολείμματα.
    - « Γύρισέ το τώρα ανάποδα και γλύψτο καλά».
    Παρά την απαίσια γεύση του το καθάρισα τελείως. Σηκώθηκε, έφτυσε μέσα στο στόμα μου και με χαστούκισε ελαφρά, σαν επιβράβευση.
    Έφυγε για το κρεβάτι της ξεκαρδισμένη στα γέλια, αφήνοντάς με σα ξεφτιλισμένο μαλάκα να παρακολουθώ το καλλίγραμμο κορμί της να λικνίζεται.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Personal cuckolding

    Όπως έχω ξαναπεί θεωρώ πως αν ο Διαμαντής πέρα από την φετιχιστική του συμπεριφορά, έριχνε κοπέλα του ένα σουλτάν μερεμέτ (άπαξ της εβδομάδος ας πούμε ) η σχέση τους θα ήταν εξαιρετική.

    Από κει και πέρα , περί ορέξεως....
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Τελικά ρε Διαμαντή δεν μας είπες.
    Το αποφάσισες να της ρίξεις ένα μπερντάκι για το κέρατο ή όχι;