Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

piercing tattoo που πως ποτε κ γιατι..!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος hateme, στις 22 Μαϊου 2009.

  1. hateme

    hateme Regular Member

    εγω εχο ενα piercing στο φρυδι και εχω προγραματισει τατοο με κινεζικα γραματα στο εσωτερικου του χεριου που να γραφη ελπιδα..γτ την χριαζομε αυτη την στιγμη να πιστεψω πως ολα θα μ πανε καλα...

    αυτα απο μενα..
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. hateme

    hateme Regular Member

    τνχ για την επισημανση κουκλα παντως δεν πιστευω πως πιρζει να ανακυκλοθουν καπια θεματα γτ τα μιαλα αλαζουν οπος κ οι αποψεις ουτων....εσυ εχεις τπτ απο αυτα τα 2?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν κάνει τπτ  όχι δεν έχω, αλλά θα ήθελα να κάνω piercing,όσο για τα tattoo θέλει σκέψη γιατί είναι
    κάτι μόνιμο,αισθητικά μου αρέσει πολύ όμως. 


    υ.γ:Αυτό θα κάνω,πολύ σύντομα 

     
     
    Last edited by a moderator: 22 Μαϊου 2009
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Εγώ θα κάνω στον σβέρκο το όνομα του λατρευτού μου Αφέντη και στο εσωτερικό του καρπού ένα barcode με τον κωδικό μου, καθώς είμαι πλέον κατοχυρωμένη σαν σκλάβα του.
     
  6. hateme

    hateme Regular Member

    εχω ακουση πως αμα σινδεσεις θετικα ηλεκτροδια στα piercing kai αρνιτικα στα δαχτιλα του ποδιου (
    με 2-3 μπαταριες)και το σηνδεσεις την στιγμη του οργαζμου ειναι σαν να σε χτιπαει φορτιγο..τωρα τι να σ πο δεν δεν εχο τα προσωντα να το κανο...αμα ειναι δοκιμασετο κ πες μ...

    πιστευω πως πιο καλο θα ηταν να γραψεις στην μεση λιγο πανο απο τον ποπο(λολ:boobeyes 
    "γιωργου property"πχ κ πιο διακριτικο και πιο πολυ θα τον καυλονει οταν ειστε στα 4..
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2009
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: piercing tattoo που πως ποτε κ γιατι..!

    Ναι, άμα την χτυπήσει το φορτηγό, περίμενε μετά να σου πει...  

    Κι εσύ, γιατί δεν έχεις τα προσόντα; Η κατηγορία της άδειας οδήγησής σου, δεν επιτρέπει να οδηγείς φορτηγό;


    Να προσέχεις μόνο, νεαρά, να μην απλώνεις το χέρι σου προς την ταμειακή όταν σε στέλνει στο σούπερ-μάρκετ, γιατί με τους λογαριασμούς που θα του πηγαίνεις, θα τον καταστρέψεις τον άνθρωπο...




     
    Last edited: 22 Μαϊου 2009
  8. hateme

    hateme Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: piercing tattoo που πως ποτε κ γιατι..!

    aaxaxaaxaxxaxaax απλα δεν εχω piercing στην ρογα.. 
     
  9. Zondag

    Zondag Regular Member

    ---εχω ακουση πως αμα σινδεσεις θετικα ηλεκτροδια στα piercing kai αρνιτικα στα δαχτιλα του ποδιου (
    με 2-3 μπαταριες)και το σηνδεσεις την στιγμη του οργαζμου ειναι σαν να σε χτιπαει φορτιγο..τωρα τι να σ πο δεν δεν εχο τα προσωντα να το κανο...αμα ειναι δοκιμασετο κ πες μ...


    ---Ναι, άμα την χτυπήσει το φορτηγό, περίμενε μετά να σου πει...

    Κι εσύ, γιατί δεν έχεις τα προσόντα; Η κατηγορία της άδειας οδήγησής σου, δεν επιτρέπει να οδηγείς φορτηγό;


    ---απλα δεν εχω piercing στην ρογα..




    O πιο απίστευτος διάλογος που εχω ακούσει στη ζωή μου   Να στε καλά και οι δύο lol
     
  10. hateme

    hateme Regular Member



    κ που εισαι ακομα εχεις να ακουσεις κ αλλα...
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ρεεεε...αουτς!!! 

    Μπα, δεν είναι της αισθητικής μας κάτι τόσο πολύ διακριτικό όπως το "Γιώργου property". Προτιμούμε κάτι πιο καυγαλέο..Θα δείξει...
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2009
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Georgia:Αυτό λέω, να το κάνω,... στην αριστερή θυλή  i know πολύ αουτς...(!)

    υ.γ Θα είναι ένα κόσμημα,καθαρά συμβολικής αξίας για μένα 

    Το piercing στην κλειτορίδα ωστόσο το θεωρώ επικίνδυνο,πολύ επώδυνο, σε αυτό είμαι αρκετά διστακτική
    αλλά το σκέφτομαι...  βρε λες;