Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pillow humping

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 3 Φεβρουαρίου 2020.

  1. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Γνώμες/εμπειρίες!
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Δεν γνωριζω/ δεν απαντω
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μεγαλώσαμε πια για pillow humping.
    Σίγουρα είσαι ενήλικας; 
     
    Last edited: 4 Φεβρουαρίου 2020
  4. tithon

    tithon Contributor

       
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Είχα καλέσει πριν κάποιες εβδομάδες,τις κολλητές μου @sokolata και @didina ,για βραδιά ταινίας στο σπίτι μου.
    Όταν ήρθαν,τις άφησα να διαλέξουν ταινία κι εγώ πήγα να κάνω ένα μπανακι.
    Όταν έκλεισα το νερό,άκουσα φωνές από το σαλόνι.
    Βγήκα βιαστικά,τυλιχτηκα με μια πετσέτα και πήγα να δω τι συμβαίνει.
    Τότε είδα τα κορίτσια να χτυπούν η μία την άλλη με τα πουπουλενια μαξιλάρια του καναπέ.
    Αρχίζω να τις μαλώνω πως δεν είναι σωστό αυτό που κάνουν και μπορεί να χτυπήσουν και πως έχουν γεμίσει το σαλόνι πούπουλα.
    Κι εκεί που κάνω διάφορες κινήσεις,μου πέφτει η πετσέτα στο πάτωμα και μένω ολόγυμνη.
    Τότε το βλέμμα της σοκολάτας σκοτεινιάζει και θυμίζει αρπακτικού λίγο πριν χιμηξει στο θήραμά του.
    Έρχεται κοντά μου,με τραβάει προς τον καναπέ κι αρχίζει να με χαϊδεύει παντού.
    Σε εκείνη τη φάση,προσκαλεί και τη Ντιντινα να μου κάνει το ίδιο.
    Με ξαπλώνουν στον καναπέ και με χαϊδεύουν και οι δύο μαζί.
    Εγώ είχα καυλώσει πάρα πολύ και η ανάσα μου είχε γίνει πιο γρήγορη.
    Εκεί σε μια εισπνοή,μπαίνει ένα πούπουλο στο στόμα μου και μου κάθεται στον λαιμό.
    Μη στα πολυλογω,από τον καναπέ βρέθηκα στα επείγοντα να περιμένω να με δει ωτορινολαρυγγολόγος και να μου βγάλει το πούπουλο απ'τον λαιμό.
     
  6. sw

    sw

    Αυτο ειναι πιλλοου χαφτινγκ δεν ειναι πιλλοου χαμπινγκ!
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δε νομίζω να τον πειράζει τον νηματοθετη.
    Α! Και που'σαι @Spiros.93 φορούσαν στρινγκακια!
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Και τίποτα από πάνω. Να τα λες όλα!
     
  9. sw

    sw

    Μα πηγαμε κι εμεις να καβλωσουμε λιγο με κατι καινουριο (οταν ημουν παιδι δεν πειραζα τα μαξιλαρια) και πεφτουμε σε φαση με κατι γκομενες να μπαλαμουτιαζονται και να χυμανε δυο δυο στην τριτη και να χυνουνε και χασαμε το ενδιαφερον μας για τα μαξιλαρια ...και μας επιασε και ενας συμπαθητικος ξεροβηχας και ψαχναμε κι εμεις να σπρωξουμε με κατι να βγει το πουπουλο...

    ...ααα! ...σπρωξουνε ειπα,
    Να τι χρειαζονται οι αντρες καμμια φορα!
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κάθε βοήθεια είναι καλοδεχούμενη.  
     
  11. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Και που να το βλεπεις αυτο απο την κλειδαροτρυπα
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  12. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Και εκει που τι ωραια τριβεσαι στο μαλακο μαξιλαρι και νιωθεις υπεροχα, ξαφνικα ερχεται σιγα σιγα ο συντροφος σου απο πισω να μην τον ακουσεις, και ΤΣΟΥΠ σου τοποθετει και την πρωκτικη σφηνα στο κωλαρακι, και αρχιζει ενα μανιακο τριψιμο στο μαξιλαρι διοτι ειναι μονοδρομος αυτο που κανεις
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    • 1.jpg
      1.jpg
      File size:
      8,7 KB
      Προβολές:
      82