Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pillow humping

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 3 Φεβρουαρίου 2020.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
    Για τους πολύ "ψαγμένους" 
     
  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Εεεε αυτό είναι ζονκ, δεν παίζω!!

    Μπορώ τουλάχιστον να πάρω την κουρτίνα 2;

    Καλά, πού βρήκες το αρχείο με τις φωτογραφίες μου;  

    Πάντως τα μαξιλάρια είναι γεγονός ότι κάνουν πολλές και καλές δουλειές. Και οι μαξιλαροθήκες ενίοτε!!!  

    Ωραίο νήμα μπράβο.
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Τρέλανε με τώρα 
    Είπαμε είμαι λάτρης πετσετών με μαξιλαροθήκη δεν έχω σκεφτεί κάτι, ακόμα τουλάχιστον......η μόνη χρήση τους (εκτός του γνωστού) είναι να βάζω μέσα τα φασόλια να μην μουμουνιάσουν.

    Ωωω μεγάλε παντογνώστη δάσκαλε ...δώσε μας τα φώτα σου .... καθοδήγησε μας!
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Αν τα πω όοοολα, με βλέπω ξανά στη "στενή"!

    Αν ωστόσο κρατάς μυστυκά, να πω ότι με μαξιλαροθήκες δραπέτευσα από τη φυλακή πριν κάποια χρόνια. Και έκτοτε δεν κατάφεραν να με συλλάβουν (κυκλοφορώ με μία στο κεφάλι σαν ζουρλομανδύα)      

    Ωστόσο τώρα ανακαλύπτω κι άλλες χρήσεις.
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Να σου υπενθυμίσω ότι αυτό το νήμα απευθύνεται σε ανήλικους η δεν χρειάζεται...δεν θα λες τέτοια εδώ μέσα δίνεις το κακό παράδειγμα σε μικρά παιδιά   .
     
  6. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    @blonde mermaid
    Αυτό το "μουμουνιάσουν" το βλέπω να φεύγει σούμπιτο για την λεξιπλασία...  
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εσείς πώς το λέτε το μουμουνιάσουν δηλαδή ;
    Εγώ είμι από χούριο και στου χούριο'μ έτσ το λεμ το μουμουνιάσμα ....απ'τ μουμουνί  
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Πριν τα ζητήσω απ' την πρώτη μου κοπέλα την προηγούμενη ημέρα μάθαινα να φιλάω στο μαξιλάρι.

    Το μαξιλάρι που έκανε σεξ ο σκύλος μου όταν ήταν ενός, 18 χρόνια μετά παρέμενε ακόμη η ίον του.

    Νομίζω ότι τα έγραψα στο σωστό νήμα.
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Αγωνία που έζησες!!! Ευτυχώς τέλος καλό, όλα καλά. Σώθηκες από τις ανώμαλες ορέξεις τους. Ωραίες φίλες του λόγου τους.

    Όμως από την.άλλη θα πρέπει να τις ευχαριστήσεις, που σε έβαλαν ανάσκελα και όχι στα τέσσερα. Τύχη "βουνό" είχες, πω!!!!  
     
  10. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Προκαταλήψεις  
     
  11. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Πάνω που πήγα να σχολιάσω θετικά το πρώτο σου σχόλιο, μετά είδα τα υπόλοιπα. Αλήθεια, τόσο προκατάληψη γιατι ?
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Για αυτό!
    Και μην σχολιάσεις θετικά δεν χρειάζεται!

     
    Spiros.93Regular Member
    Θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες σας με επίσκεψη σε σπίτια συγγενών και όχι μόνο, όπου σας δώθηκε η ευκαιρία να ψάξετε κάποιο συρτάρι με σκοπό να βρείτε αν υπάρχει κάποιο ερωτικό βοήθημα ή να δείτε τι είδους εσώρουχα χρησιμοποιεί... έπειτα, χρησιμοποιήσατε κάτι από αυτά που βρήκατε ?? Ή το πείρατε μαζί κιόλας ???

    24 Ιανουαρίου 2020.