Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pissing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giorgio, στις 4 Μαϊου 2009.

  1. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Ναι είναι καλή εμπειρία, εγώ έχω κάνει και face sitting με αυτό. Είναι ιδιαίτερη φάση, αρκεί να ξέρεις πολύ καλά αυτόν ή αυτήν που θα το κάνεις
     
  2. Tritonas

    Tritonas New Member

    Εμένα το face sitting μου φαινεται δύσκολο επειδή είναι δύσκολο να πάρεις ανάσα
     
  3. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Όχι δεν είναι έτσι, στο face sitting δεν σου φράζει κάποιος το στόμα, υπάρχει κίνηση πάνω, κάτω. Το έχω κάνει μερικές φορές και δεν αισθάνθηκα ποτέ δυσφορία
     
  4. Tritonas

    Tritonas New Member

    Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες φίλε
     
  5. Sadistcop32

    Sadistcop32 New Member

    Εγώ το ανακάλυψα στα 30
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μέχρι τότε τι κάνατε;
     
  7. Sadistcop32

    Sadistcop32 New Member

    Πήγαιναν χαμένα.. και όχι στο προσωπάκι της
     
  8. Peter_45

    Peter_45 New Member

    Για τεχνικούς λόγους να ενημερώσω ότι τα λινκ στα αρχικά posts δεν λειτουργούν , οπότε δεν υπάρχει λόγος να παραμένουν . Καλύτερα να διαγραφούν , αφού το thread δείχνει ενεργό .
     
  9. Cyril1965

    Cyril1965 New Member

    Εγω με τη σχεση που εχω το κανουμε καθε φορα. Αληθεια δεν ξερω αν της αρεσει, ετσι λεει, ή το κανει επειδη γουσταρω εγω...
     
  10. greekfetishlover1980

    greekfetishlover1980 Regular Member

    Αν θέλετε απλά να τα νιώσετε πάνω σας….δεν θέλει κάποια ιδιαίτερη τεχνική. Λίγο φαντασία μόνο. Καλύτερα όχι πρωί πρωί γιατί είναι πολύ κίτρινα και μυρίζουν πιο έντονα (εκτός αν προτιμάτε αυτό). Από κει και πέρα όσο πιο πολύ νερό πίνεται τόσο πιο διάφανα και άοσμα θα είναι. Τώρα αν θέλετε να τα πιείτε (προτείνω άφθονο ice tea, για να γίνουν πιο γλυκά. ) Προσωπικά προτιμάω τα γλυκά όποτε ετσι είναι μια χαρά για μένα. Αν προτιμάτε πίκρα η κάτι άλλο, δοκιμάστε να πιείτε καφέ σκέτο η να φάτε μπρόκολο η σπαράγγια. Γούστα είναι αυτά.
    Αν είστε μόνος/μόνη και θέλετε να τα νιώσετε πάνω σας, ξαπλώστε στην μπανιέρα, φέρτε τα πόδια σας πάνω από το κεφάλι σας αν είστε γυναίκα και απλά αφεθείτε. Για τος άντρες δεν νομίζω να χρειαζετε ιδιαίτερες οδηγίες. Τι την έχουμε την μάνικα;
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δεν είναι bdsm φόρουμ αυτό.
    Ακαδημία γευσιγνωσίας είναι!
     
  12. greekfetishlover1980

    greekfetishlover1980 Regular Member

    Έκαστος στο είδος του. Δεν ρώτησες για bdsm να μην σχολιάσω.