Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Platform Heels...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος phh1983, στις 6 Ιανουαρίου 2009.

  1. phh1983

    phh1983 Guest

    Απλά έχω απίστευτο κόλλημα μέ οτιδήποτε ξεπερνά τίς 8 ίντσες. Είδικα με Platform Heels, μέ πιάνει αναγούλα.. Ότιδήποτε άλλο παπούτσι με μικρότερο τακούνι μου είναι παντελώς απαρατήρητο, μήν πώ πώς ξενερώνω κι όλας γιατί θα ήθελα να φανταστώ πλατφόρμες σε συγγεκριμένα γυναικεία πόδια. Έχει κανέίς άλλος εδω μέσα αυτό το κόλλημα , ή είμαι ο μόνος άρρωστος εδώ?

    Επίσεις μέ τρελαίνουν και Boot Platforms    

     

     
     
  2. Emma

    Emma Contributor

  3. phh1983

    phh1983 Guest

    Το έχω διαβάσει το συγκεκριμένο thread καί εν μέρει με καλύπτει, αλλα είναι πολύ γενικό για να καλύψει τίς ανάγκες μου. Σκοπός μου είναι απλά να δώ εάν υπάρχουν και άλλοι ανθρωποί που έχουν αυτό τό φετίχ με τα platform high heels , από 8" και άνω και εάν ίσως θα μπορούσαμε να συζητήσουμε περισσότερο γύρω απο το πώς αυτό μάς καθορίζει στήν σεξουαλική μας ζωή. Δέν είμαι ανώμαλος , τουλάχιστον έτσι ελπίζω, αλλα μόλις βλέπω όμορφη γυναίκα να φοράει platforms , με κάποιο αυτόματο τρόπο ο εγκεφαλός μού δίνει αυτόματα εντολή για παραγωγή αύθονης τεστοστερόνης... Πραγματίκα περίεργο πράγμα ο εγκέφαλος, η ίσως είναι μία επέκταση τού υποσυνείδητου μού, ίσως κάποιες παιδικές εμπειρίες, ή ότι επειδή είμαι ψηλός και κατα μέσο όρο οι γυναίκες είναι σχετικά κοντές ώς πρός το ανδρικό φύλο , κάπως τίς εξυψώνει με αυτόν τόν τρόπο..

     
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Platform Heels...

    μηπως να ξαπλωνες και να αρχιζες να μας μιλουσες για τα παιδικα σου χρονια....
     
  5. Y13

    Y13 Regular Member

    sorry gia ta greeklish alla eimai stockholm.pou mpori kaneis na vrei tetoia papoutsi sthn athina.EKTO SEX SHOP...TNX
     
  6. Hil

    Hil Regular Member


    Λατρεύω τα high heels, αλλά όχι τα πολύ ψηλα.... σαν το αβατάρ μου είναι τα ιδανικά, για μένα!!
    Λατρεύω να τα βλέπω, στο δρόμο, στο κρεββάτι με τη σύντροφό μου, στα strip clubs, να τα χαϊδεύω, να τα πιάνω κατά τη διάρκεια του σεξ, να να να να .........  
    Δυστηχώς επειδή είναι δυσκολοπερπάτητα, δεν τα βλέπω συχνά, και κυρίως στο δρόμο!!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι καθαρα θεμα συνηθειας οσον αφορα το περπατημα.
    Υπο τον ορο οτι δεν θα πατησεις καποιον.
    Διοτι περα απο τα χαστουκια διαφορων ειδων που θα εισπραξεις (οχι εσυ, η απροσεκτος κορασις), και ενα χερουργειο θα το πληρωσεις και μια αναπηρικη θα του καταθετεις μηνιαιως, και θα σε τιπτει η συνειδηση σου που περπατουσες στον δρομο φορωντας στα ποδια σου τις αποβαθρες του μετρό.
     
  8. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Platform Heels...

    Μου αρεσει πολυ να βλεπω γυναικες με σεξυ ψιλοτακουνα, εχω ζητησει σε μερικες σχεσεις μου να φορεσουν και δεν ηθελαν με τιποτα να δεχτουν η να ξανα ακουσουν κατι τετοιο, γιατι γκρινιαζαν οτι δεν μπορουν να περπατησουν και θα πονουσαν τα ποδια τους κλπ, ομως εστω θα ηθελα να φορεσω εγω για μιση μερα εστω να εβλεπα πως ειναι, βλεπω αρκετες γυναικες που φορουν και δεν φαινεται να εχουν προβλημα.
     
  9. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Platform Heels...

    High heels, ναι, το ύψιστο, το βέλτιστο. Platform no, με τίποτα...
    ...θέλω η σόλα να είναι κοντά στο πόδι...
    ... να χωράει η μύτη της μπότας στο στόμα... 
     
  10. ae1969

    ae1969 Regular Member

  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Platform Heels...

       
     
  12. Απάντηση: Platform Heels...

    Και μένα αναγούλα με πιάνει όταν βλέπω χοντροειδέστατα είδη να γίνονται in και μόδα... προσωπικά προτιμώ the clacic way ..που είναι και ο σίγουρος και για να κερδίσει κανείς θετικές εντυπώσεις αλλά κυρίως για να αποφύγει την γελοιοποίηση.