Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Point of vew

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Umbral, στις 27 Νοεμβρίου 2023.

  1. Umbral

    Umbral New Member

    Καλημέρα σε όλους. Λατρεύω τα γυναικεία πόδια αλλά έχω το εξής παράδοξο . Μου αρέσει η όψη τους από την πάνω πλευρά πολύ περισσότερο από την κάτω . Δηλαδή λατρεύω το βαμμένο νύχι που κάνει κοντραστ με το δέρμα και κάθε λεπτομέρεια. Η πατούσα σαν όψη και μονο ( προφανώς στην πράξη είναι σούπερ και συμπεριλαμβάνεται όλο το πόδι ) δεν θα με φτιάξει όσο η πάνω όψη . Ίσως επειδή φαίνεται το βαμμένο νύχι και ξεχωρίζει το θηλυκό πόδι ; ενώ από κάτω όλες οι πατούσες είναι ίδιες ; δεν είμαι σίγουρος ποια είναι η απάντηση
    Το έχει και κάποιος άλλος αυτό ;
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τι σε νοιάζει βρε παλικάρι αν το έχει κάποιος άλλος; Αφού εσύ το απολαμβάνεις...
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Από πλάγια, τι γνώμη έχεις?
     
  4. NikosK77

    NikosK77 New Member

    Ωραίος φίλε μου. Εγώ πάλι ναι μεν θέλω να βλέπω όλο αυτό που λες με το νύχι,αλλά δεν αντίστεκομαι σε τίποτα με το κάτω μέρος της πατούσας. Είναι Γαματο όμως όπως και αν το απολαμβάνεις