Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

prive club (εμπειρία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: RE: prive club (εμπειρία)

    Συμφωνώ απόλυτα...
     
  2. littlebird

    littlebird New Member

    Έχω κι εγώ περάσει από το club αυτό με θετικές εντυπώσεις.Ας μην είμαστε βιαστικοί στην καταδίκη..Από το να ζούμε ,απλά φαντασιώνοντας καλύτερα κάτι τέτοιο, που δυστυχώς, νομίζω, πια δε λειτουργεί.Εξ άλλου , σε πολύ διαφορετικές βέβαια αναλογίες , και ο ηλεκτρονικός χώρος αυτός που μας φιλοξενεί είναι υποκατάστατο μιας πραγματικής επικοινωνίας.
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Δεν καταδικάζουμε φίλε τίποτα..Κυρίως εγώ που το βλέπω από θεωρητική πλευρά(αφού δεν έχω την εμπειρία τους..).Όμως το γεγονός πως το χρήμα σε εντάσει σε μια κατάσταση,το καθιστά αυτόματα σε κάτι μη πραγματικό(αφού δεν είναι ανιδιοτελές).

    Να ζητήσω μια μεγάλη συγνώμη από τον kinky gr ,για τον όλο διάλογο που προέκειψε από την ιστορία του.Φίλε kinky gr,επ ουδενί δεν έχω διάθεση να υποβιβάσω τα συναισθήματα και την εμπειρία σου.Ίσως θα ταν καλύτερα ο διάλογος αυτός να μεταφερόταν σε άλλο thread..
     
  4. nikospap1981

    nikospap1981 New Member

    Ρε παιδία πού είναι αυτο το club στον Πειραιά??
     
  5. probiotic

    probiotic New Member

    Σας καλησπερίζω όλους όσους έχετε πάρει μέχρι τώρα μέρος σε αυτή τη συζήτηση.
    Το συγκεκριμένο κλαμπ στο Πειραιά, ήταν και η δικιά μου πρώτη ευκαιρία για τέτοιου είδους σχέση στην Ελλάδα και είχα πράγματι εντυπωσιαστεί και με το επίπεδο των υπηρεσιών (σίγουρα οι κυρίες ήξεραν τι έκαναν και το γούσταραν κιόλας...). Πήγαινα 1 φορά την εβδομάδα στην αρχή και μετά δύο. Θαρρώ θα πρέπει να ήταν γύρω στο 1997-8. Η πιό μεγάλη από τις 3 που γνώρισα εκεί, σίγουρα ήταν η πιό επιβλητική παρουσία, όχι γιατί ήταν όμορφη αλλά γιατί είχε εξαιρετικά αυταρχικό τύπο. Οι άλλες 2 πολύ πιο νέες και πολύ εμφανίσιμες, μάλλον μαθητευόμενες...
    Ειδικά μία με το ψευδώνυμο Αρτεμις ήταν απίστευτη. Πολύ ωραίο κορμί και πολύ περιποιημένα πόδια. Κάποτε με πήραν και οι δύο ταυτόχρονα (εννοώ η Άρτεμις και η μεγάλη). Πολύ καλή εμπειρία επίσης, γιατί ήταν και οι δυό τους πολύ καυλωμένες για την όλη υπόθεση. Δεν θα ξεχάσω που όταν τελειώσαμε η μεγάλη με φίλησε στο μάγουλο... Σαν να την ενοιαζε... Την εποχή εκείνη νόμιζα ότι την ένοιαζε μόνο το πορτοφόλι της. Όταν όμως με τα χρόνια γνώρισα τις αληθινές επαγγελματίες του χώρου τότε κατάλαβα καλύτερα εκείνη την κίνηση που έκανε τότε η κύρία...
    Ξανασυναντηθήκαμε μετά από χρόνια σε ένα παρόμοιο κλαμπ στο Φάληρο. Εκεί πήγα μόνο μία φορά όταν ήταν ακόμα γιαπί. Δυστυχώς μετακόμησα εκτός Αθηνών για λίγο και όταν ξαναγύρισα τα κινητα που είχα δεν αντιστοιχούσαν πλέον σε συνδρομητή.
    Έξω από κάθε διάθεση για αντιπαράθεση και η δικιά μου εμπειρία για αυτό το κλαμπ ήταν πολύ θετική.
    και για αυτό την μεταφέρω.
    Σας ευχαριστώ
    probiotic
     
  6. probiotic

    probiotic New Member

    Επειδή ακόμα δεν μπορώ να στείλω private email να σας ενημερώσω ότι δεν έχω καμμία πληροφορία για το τι έγινε με αυτό το κλαμπ του Πειραιά. Αν κάποιος άλλος φίλος ξέρει ας μας πει
    Αυτά για τους φίλους που μου έστειλαν email μετά το τελευταίο thread.
    Ευχαριστώ
    probiotic
     
  7. submalegr

    submalegr New Member

    Kalhspera ki apo mena sto prwto mou post

    Oso afora ta prive clubs exw arketes empeiries kathws edw kai 6-7 xronia peripou exw psaxei kyriolektika kathe aggeli pou kykloforei apo Afetntres pou anazhtousan sklavous. H alitheia einai oti den me peirazei na plhrwnw kapoia xrhmata gia na ypotasomai se kapoia Afentra otan ayth einai syniditopoihmenh kai goustarei ayto pou kanei. Exw epikeytei kai thn Kyria Korina sthn Kallithea, kai thn Kyria Rena kapot sta Pathsia, Kia thn Kyria Semira akoma palaiotera sthn plateis Attikhs. Tha elega oti meta apo osa exw dei ta teleytaia xronia ayta ta club htan poly kala kai proswpika kathe fora pou efeyga apo ekei emena ikanopoihmenos. Den mporw na pw oti symvainei to idio kai ton teleytaio xrono. Oi kales Afentres exoun eklipsei... 1-2 to poly xeroun ti kanoun alla kai pali eta apo 2-3 episkepseis einai sa na vlepeis thn idia kasseta..(an me katalavenetai...) Oso gia ta xrhmata proswpika poly perissotera xrhmata exw xodepsei se proswpikes mou Afentres para se epagelmaties... giati oi prwswpikes sxeseis me Afentres einai kathimerines kai prepei na Tis ikanopoieis panta me opoindhpote tropo, prokeimenou na Tis eyxaristeis. Oses fores ki an exw pidixtei me strapons apo Afentres, oso mastigwma ki an exw faei, h kavla pou noiwthw otan h Kyria mou me sernei sthn agora gia na tis agorazw goves kai na me vazeis na tis tis dokimazw gonatistos mprosta ths mesa sto magazi me toso kosmo den perigrafete... kai meta (in private) na tis dokimazei panw sthn plath mou kai me xilioys dyo alous tropous...


    Κάνε edit και γράψτο με ελληνικά αλλιώς θα το σβήσουμε
    thanx
     
  8. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Καλώς ήρθες submalegr θα σε παρακαλούσα να μην χρησιμοπιείς greeklish αν δεν υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα. Αν υπάρχει κάνε ένα ποστ στο support forum να προσπαθήσουμε να το λύσουμε.
     
  9. strapon13

    strapon13 Guest

    ΕΧΩ 4 ΕΜΠΙΡΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ 1 ΜΕ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΑ. ΣΤΟΝ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣΕ
    ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟΥ /ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΕΥΤΑ
    ΕΜΑΝΑ Η ΕΜΠΙΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΙΟ ΑΤΟΜΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΧΟΡΑΩ
     
  10. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Αναρωτιέμαι δεν διαβάζετε την ανακοίνωση στο επάνω μέρος της σελίδας ή το κάνετε επίτηδες και γράφετε ο ένας με greeklish και ο άλλος με κεφαλαία; Κι αν σβηστούν τα ποστ θα λέτε ότι δεν είναι δημοκρατικό το φόρουμ.
     
  11. kaan

    kaan New Member

    Τα clubs που αναφέρετε,τα βρίσκετε στις εφημερίδες με αγγελίες στο χώρο με τα προσωπικά?Αν όχι πού τα βρίσκετε?
     
  12. gregsenna

    gregsenna New Member

    με επαγγελματίες όχι βέβαια του συγγεκριμένου χώρου (αυταρχικές κλπ) γιατί τότε δεν υπήρχαν, είχα αρκετές εμπειρίες στο παρελθόν και μάλιστα ως καλός πελάτης:lol:, με κάποιες από αυτές είχα και έξτρα περιποίηση αλλά και πιό ιδιαίτερες σχέσεις που ξεπερνούσαν το επίπεδο πελατιακής σχέσης .Δυστυχώς για μένα αν και έμαθα αρκετά πράγματα αλλά και αρκετές φορές ικανοποίησα τις ανάγκες μου με το πέρασμα του χρόνου διαπίστωσα ότι η όλη ιστορία τελικά με άφηναι ανικανοποίητο ψυχολογικά,πολλές φορές σωματικά αλλά χωρίς καμμία αμφιβολία και οικονομικά.έχω πάνω από 10 χρόνια να πάω σε επαγγελματία για σεξ ομολογώ ότι υπάρχουν περίοδοι που μου λείπει το σεξ αλλά δε μπορώ να μπω πλεον ξανά στη διαδικασία του επί πληρωμή .όχι τόσο για οικονομικούς λόγους όσο για ψυχολογικούς .αυτή είναι η άποψή μου και απλά την καταθέτω χωρίς να κατακρίνω αυτούς που αρέσκονται στην ιδέα ή αναγκάζονται ελλείψει συντρόφου να καταλλήξουν σε επί πληρωμή υπηρεσίες.