Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

prive club (εμπειρία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

  1. george290667

    george290667 New Member

    Κυρίες - Κύριοι και φίλοι μου,
    Με συναρπάζουν οι εμπειρίες σας.
    Σας παρακαλώ στείλτε μου πληροφορίες εδώ ή μέσω PM εάν θέλετε γιατί θέλω να γραφτώ σε club, ειδικότερα εάν υπάρχει και μαύρη Αφέντρα θέλω σαν τρελλός!!!
    Σας παρακαλώ.

    σκλάβος γιώργος
     
  2. AlucarD [s.m.]

    AlucarD [s.m.] New Member

    E lol ρε γιωργο...Σε μαυρη δε μας βρισκεται αυτη τη στιγμη δυστυχώς..κατι σε κιτρινο σου κανει??
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    έχω καλό χέρι για να κάνω fisting ποιός θέλει να τον γαμάω και να μου αφήνει 20εύρο ;

    Υ.Γ. ξέρω και medication LOL  

    χαχαχαχαχα ναμασται καλά...
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: prive club (εμπειρία)

    αν δεν ταιριαζαμε δε θα συμπεθεριαζαμε εμεις:lol: α,να μου χαθεις μη μου βαζεις ιδεες και χρωσταω στην πιστωτικη τα μαλλιοκεφαλα μου 
     
  5. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    τοσο μικρο κοριτσι και χρωστας στην πιστωτικη?? lol lol
     
  6. davmast

    davmast New Member

    Ρε παιδιά καμια γυναίκα που να σε γαμάει με strapon που θα βρώ?
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    Όλο και κάτι θα βρεθεί λογικά, εδώ ακόμα και vanilla females που δεν έχουν σχέση με bdsm, το έχουν σαν φαντασίωση  
     
  8. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

  9. Kits

    Kits Contributor

    το περιεργο θα ηταν να σε γαμαει με παντοφλα... με strapon πλεον ειναι πολυ συνηθισμένο!
     
  10. Black Angel

    Black Angel New Member

    .... και κάποιες το πραγματοποιούν κιόλας  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    ...μαρτυριαρα!
     
  12. Black Angel

    Black Angel New Member

    Κάπου κάπου χρειάζεται και αυτό!