Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

prive club (εμπειρία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Πέρυσι, μία εκπαιδευτικός στο σχολείο που δούλευα, μας έλεγε ότι έμαθε πως μία φίλη της χρησιμοποιεί strapon στον άντρα της και της μπήκαν ιδέες και ήθελε να το δοκιμάσει και η ίδια. Και πριν λίγα χρόνια μία γνωστή μου έλεγε ότι ήθελε να το δοκιμάσει αλλά δεν ήξερε πώς θα αντιδράσει κάποιος αν του πει να το κάνουν. Και τέλος κι άλλη εκπαιδευτικός, γύρω στα 45, το είχε σαν φαντασίωση πάντα αλλά ποτέ δεν έτυχε. Τελικά το έχουν οι εκπαιδευτικές μάλλον  

    Και βέβαια δεν είχαν καμία σχεσή με bdsm  
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2007
  2. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    πολυ ενδιαφερον!πρεπει να το σκεφτονται πολλοι αντρες!
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    η πλειοψηφία των αντρών νομίζω ότι δε θέλει καν να το σκέφτεται... αλλά νομίζω πως όσοι ασχολούνται με το χώρο, το θεωρούν κάτι απόλυτα φυσιολογικό... όπως υπάρχουν και άντρες έξω από το χώρο που σίγουρα το σκέφτονται αλλά δε το βρίσκουν εύκολα
     
  4. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    νομιζω οτι υπαρχουν αρκετοι που το σκεφτονται αλλα δεν τολμουν να το πραγματοποιησουν.και εκτος χωρου του bdsm.
     
  5. antonis35

    antonis35 Regular Member

    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη mrs DANAY
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    το ίδιο και κοπέλες μάλλον όπως ανέφερα και πιο πριν  
     
  7. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    θα ηθελα πολυ ενα σκλαβο που θα του αρεσε το στραπον.πιστευω εκφραζει την τελεια υποταγη στη κυρια του κ ειναι ερεθιστικο ταυτοχρονα.
     
  8. Puma

    Puma Regular Member

    Λογικά μπορείς πολύ εύκολα να βρεις από εδώ μέσα. Απ' ότι έχω παρατηρήσει είναι πολλοί, οι οποίοι αναζητούν μια Κυρία και βέβαια εμπειρία με strapon  
     
  9. Black Angel

    Black Angel New Member

     
     
  10. Puma

    Puma Regular Member

    Η Black Angel κλείνει μάτι, οπότε μάλλον κάτι παραπάνω γνωρίζει  
     
  11. sw

    sw


    Θα ηταν τιμη μου, να Σας το επιβεβαιωσω εμπρακτως (προτιστως), καθως και

    μεγαλη μου ελπις, προσμονη και απολαυση (δευτερευοντως). Το αυτο ευχομαι

    και δι Υμας... Σκευθητε... Πλησιαζουν τα γεννεθλια Σας mrs DANAY !!! 
     
  12. Mr_Miss_O

    Mr_Miss_O New Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    Δε νομιζουμε πως θα αντιμετωπισεις προβλημα στο να βρεις αυτο που αναζητας.
    Ορεξη να εχεις μονο...  )
    Αυτο που λειπει εδω μεσα ειναι οι γυναικες υποτακτικες αλλα και τα ζευγαρια.
    Περενοσπορος εχει πεσει σ αυτα τα ειδη...