Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

prive club (εμπειρία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    Για συμμαζεψου!!!!!!!!!!!!
    Σε φορουμ ενος bdsm site βρισκεσαι και οχι εξω απο κανενα μπουρδελλο της οδου Φυλης!!!!!!!!
    Τον κραχτη παριστανεις????????? 
     
  3. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    γιατι οι αλλοι κραχτεσ ειναι τοση ορα που λενε για τον πειραια και ασε γιατι ιπαρχουν και επαγελματιεσ εδω μεσα με προσοπικα σαιτ που τα διαφιμιζουν σε παρακαλο λοιπον εγο δεν ειπα τιποτα σιγκεκριμενο απλα πολλοι θελουν να μαθουν γιατι κανεισ δεν βρισκει προθιμεσ εδω ετσι
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    η εμπειρία μου δεν με βοηθά στο να με πείσεις μάνο...
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που άνοιξε αυτό το thread, αλλά και τον λόγο που δεν έχει διαγράφει και που ακόμα υπάρχει.
    Δεν νομίζω να προσφέρει και τίποτε στο forum γενικότερα. Άλλωστε ο εν λόγω manos (slave με τiποτε) σε καμία περίπτωση δεν αναφέρεται σε Female Domination, αλλά σε μπουρδέλα (όπως πολύ καλά είπε η Mirella) και ιερόδουλες που παίζουν τον ρόλο της Mistress κατά παραγγελία των πελατών τους.
     
  6. Γιατί οι Mistress που πληρώνονται τι είναι? Τι είδους υπηρεσίες παρέχουν?
    Αν παίζουν κάποιο ρολό η αν το απολαμβάνουν η ουσία αλλάζει
    από τη στιγμή που όλο αυτό γίνετε επί πληρωμή?

    Γιατί το είπες αυτό για την Έυα?
    Καλά μιλάμε ότι είσαι και πολύ μαλάκας.
     
    Last edited: 10 Ιανουαρίου 2008
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    "Δόξα νάχεις τρυγητή μου που 'δα τρίχα στο μουνί μου" (Επτάνησα)
     
     
  8. Για εμένα ήταν αυτό?  
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Γιατί για σένα?
    Ηταν για τους...τρυγητές...
     
     
  10. potty65

    potty65 Regular Member

    Προσωπικά πιστεύω ότι αδίκως την πέσατε στον μάνο. Δεν βρίσκω τίποτε επιλήψιμο στο να ανταλλάσονται στοιχεία και πληροφορίες σχετικά με ένα είδος που για την Ελληνική επικράτεια μπορεί να χαρακτηρισθεί ως "εν ανεπαρκεία". Δεν έχει υποπέσει στην αντίληψη μου, - και διορθώστε με αν κάνω λάθος- καμία περίπωση mistress, είτε εντός, είτε εκτός site, που να μην ζητάει κάποια μορφή ανταλλάγματος, και μάλιστα οικονομικού. Επομένως για τους ενδιαφερομένους η ανταλλαγή αυτή τείνει να αποτελέσει μονόδρομο, πολλοί μάλιστα από αυτούς μακαρίζουν και την τύχη τους. Συμφωνώ ότι ο χώρος αυτός δεν πρέπει να χρησιμοποιείται για διαφήμιση (άμεση ή έμεση), ούτε για νταβατζηλίκι, αλλά μέχρις εκεί. Πραγματικές mistressess, γυναίκες δηλαδή που πραγματικά γουστάρουν, χωρίς να κοιτάνε το πορτοφόλι σου, έχω γνωρίσει μόνο στο εξωτερικό και συγκεκριμένα στην Αγγλία.

    Αντιθέτως γυναίκες υποτακτικές έχω γνωρίσει πάμπολλες εδώ. Αλλες είναι συνειδητοποιημένες, και άλλες είναι χωρίς να το γνωρίζουν. Είναι η συνήθης περίπτωση γυναικών που περιμένουν από εσένα να πάρεις τις αποφάσεις που δεν μπορούν εκείνες, να πάρεις την πρωτοβουλία, να τους προσφέρεις ασφάλεια και σιγουριά. Ο μύθος του πρίγκηπα δεν είναι μύθος, αλλά ζωντανή πραγματικότητα!
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Το τι εχει γνωρισει ο καθενας δεν εχει σχεση με το τακτ που πρεπει να διαθετει αν θελει να εντασσεται στην κατηγορια των ανθρωπων και οχι των ζωων.Καλως η κακως η ευγενεια πρεπει να ειναι τουλαχιστον στοιχειωδης.
     
  12. Τα όσα τα που ενίωσα
    κάμνω σου ταν χαλάλιν,
    μα άτε νίωσ' τον κολιόν
    τ' αμμάδκια να σου βκάλει ( Κυπρος )
    Τρυγητης ειμαι και γω