Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Archon, στις 27 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. totipota

    totipota New Member

    πρέπει να ήταν πολυ ερεθιστικό να σε βλέπουν στον δρόμο με τον μαύρο.'Εχω υποχρεωθεί να ζητιανέψω και ήταν πολύ πιο δύσκολο από οτι φανταζόμουν, πόσο μάλλον αυτό.
     
  2. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Ο εξεφτελισμος δεν ηταν που πηγαινα με μαυρο, αλλα τα βλεματα των περαστικων, το ότι θα πηγαινα με τον μαυρο αυτό για μενα ηταν απολυτα ερεθιστικο
     
  3. totipota

    totipota New Member

    μα αυτό ακριβώς είναι το πιο απολαυστικό σημείο, οι αποδοκιμαστικές ματιές.
     
  4. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    την στιγμη που συμβαινει δεν το απολαμβανεις, αλλα αργοτερα όταν το θυμασαι τοτε νιώθεις την απολαυση
     
  5. Solane69

    Solane69 New Member

    Ο κίνδυνος να σε αναγνωρίσουν και αυτό ερεθίζει. Οποτε και προσωπικοί διάλογοι εδω που μπορει να εκθέσουν, σε ερεθίζουν και με το παραπάνω
     
  6. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Μα ακριβως αυτό είναι που σε ερεθιζει και σε εθιζει να δεχεσαι δημοσιοθς εξεφτελισμους
     
  7. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    Ο χειρότερος δημόσιος εξευτελισμός μου ήταν όταν μετακόμιζα και άφησα κατά λάθος τα παιχνίδια μου στο παλιό σπίτι..μαλλον θα τα είδε η μάνα μου και θα'παθε εγκεφαλικό απ'το κατάντημα του παιδιού της...πάντως δεν τα ξαναβρήκα εκεί!
     
  8. Solane69

    Solane69 New Member

    Γνωστός οχι και νομίζω ευτυχώς. Άγνωστοι κάμποσες φορές
     
  9. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Καποια στιγμη που μας επιασε η γυναικα του εραστη μου στα πρασσα, επαθε υστερια και σηκωθηκε η γειτονια στο ποδι
     
  10. zabani2002

    zabani2002 Regular Member

    Θα μου αρεσε εξευτελισμος στην παραλια.
     
  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Ο δημόσιος εξευτελισμός είναι ένα σημαντικό κομμάτι σε μια τέτοια σχέση και πρέπει (σαν υ που είμαι )να έχω τα κότσια να τον υποστώ...Θεωρώ δεδομένο πως δεν θα μου αρέσει (αλλιώς δεν θα ήταν εξευτελισμός)
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Λίγες αφεντρες αντέχουν να εξεφτελισουν δημοσια.