Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Archon, στις 27 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κι εκεί είναι το μεγάλο ερώτημα: είναι η πόρτα μονής κατεύθυνσης σουμπίτσα που παρέχει a la carte συναίνεση ή Κυριαρχική που δηλώνει μάλιστα με ξεκάθαρο τρόπο τη βούλησή της?
     
  2. Και άμα ήταν Κυρίαρχη θα άφηνε το σουμπι να την κουτουλησει δίχως να δώσει σαφή εντολή; αιώνια αναπάντητα ερωτήματα...
     
  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Μια φορά το public disgrace της το πρόσφερε στον αγαπητό @Xarhs, και μάλιστα χωρίς να ζητήσει τη συναίνεση των θαμώνων και των περαστικών...
     
  4. Και πως να την ζητήσει άλλωστε  
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    σπάει το κεφάλι του ο μάστερ...    
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ λέω να αφήσουμε τα διακηρυκτικά στην άκρη, μερικές φορές χρειάζεται απλά common sense.
    • Δεν καταπιέζω καμία μειοψηφία αρνούμενος να πάω να διαδώσω την αθεΐα μου μέσα σε μια εκκλησία την ώρα της λειτουργίας.
    • Δεν καταπιέζω καμία μειοψηφία αρνούμενος να μπαλαμουτιαστώ μέσα σε μια παιδική χαρά.
    • κλπ
    Όχι;
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Και τη γλιτώνουν τα τραπεζάκια   
     
  8. sigh

    sigh .

    Η όποια γοητεία έγκειται στην αίσθηση του ενδεχόμενου, μήπως κάποιος, κάπου, κάπως, κάτι δει.. Σε αυτό βοηθούν οι νυχτερινές ήσυχες ώρες κενής ησυχίας, παραλίες, βεράντες και βουκολικές εξοχές που δημιουργούν το κατάλληλο "σκηνικό", ώστε να είναι όσο πιο ελεύθερη από αρνητικές συνέπειες θιγμένων περαστικών, η όλη ατμόσφαιρα.
    Όσο διαρκεί αυτό το "σασπενς", οι αισθήσεις βρίσκονται σε υπερδιέγερση και το παραμικρό βιώνεται στον μέγιστο βαθμό, με τον χειριστή να κρατά τις λεπτές ισορροπίες ανάμεσα στην σχεδόν υπνωτιστική ένταση που φλερτάρει στα άκρα και στο ντιρλα χυμαδιό που ενδέχεται να φέρει μέχρι και αρνητικές αντιδράσεις απο ανθρώπους που έτυχε να γίνουν θεατές χωρίς τη θέλησή τους..
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Μπερδευεσαι.

    Το βλέπω δε σημαίνει συμμετεχω.

    Συμμετέχω σημαίνει συ(ν)μετεχω, δηλαδή παιρνω μέρος δηλαδή παίρνω κ εγώ το λουρί στο χέρι μου.
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν μπερδεύεται καθόλου! έχουμε και παιδιά να πούμε. έχω καμιά όρεξη εγώ να βλέπει το παιδί μου τα μελανιασμένα βυζγιά της κάθε θειάς να πούμε επειδή ο μπαρμπαμάστερ της αποφάσισε να τη δει ανετούλης?
     
  11. tithon

    tithon Contributor

  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Συμμετέχω δεν σημαίνει ότι το βλέπω .
    Το γεγονός ότι επιλέγω να το βλέπω δεν σημαίνει ότι μπορώ να κατηγορώ ότι επιλέγω να δω !