Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public sessions..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 22 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Ένα νήμα για τις "δημόσιες" συνεδρίες..

    Τα πάντα!

    Τι εμπειρίες έχετε,τι εντυπώσεις αποκομίσατε,τι χρειάζεται,τι δραστηριότητες μπορούν να γίνουνε,τι πρέπει να προσέχουμε,ποια τα διάφορα μέτρα προφύλαξης,αν-πως και Δ/διαφοροποιούμαστε όταν συμμετέχουμε σε αυτά,τι θα θέλαμε να κάνουμε-επιθυμίες μας και ότι άλλο μπορούμε να αναφέρουμε ή να ρωτήσουμε γύρω απ΄αυτά..
     
  2. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Το ειδα το ξαναειδα,αναρωτηθηκα τι δουλεια εχει αυτο το νημα εδω μεσα...εμεις ειμαστε σοβαροι lifestylers bdsmers.ακου παμπλικ σεσσιον...τσ τσ τσ,σε τεσσερεις τοιχους μονο κανω σεσσιον και παντα με μονωση,μη με πουν και τσουλα (λολ) Φανταζομαι αυτα σκεφτηκαν και οι υπολοιποι και δεν εγραψε κανεις τιποτα:condom:
     
  3. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    ο δημοσιωσ εξευτελισμοσ τησ γηναικασ ιποχειριο ειναι η μεγαλητερη φαντασιωση των master το να τρωει μια σφαλιαρα σε δημοσιο χωρο και να το δεχεται αδιαμαρτηρητα και να με ευχαριστει λεγοντασ ταπεινα ευχαριστω το να σκιβει να μου καθαριζει με πανακι τα παπουτσια αν τιχει να λερωθουν το να ειναι κηρια ελενιτσα εντελει ειναι κατι που τουσ δινει ατελειωτη ευχαριστηση πωσ μπορει ενασ κηριαρχοσ να αρνηθει τετοιεσ μικρεσ αλλα απαρετητεσ απολαυσεισ στην εκαστοτε ιποτακτικη γηναικα που εχει την τιμη να του ανηκει
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2008
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    "Σκασμός Αντωνάκη Μου" συνειρμικά εντελώς  
     
  5. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    Απάντηση: Public sessions..

    παιρνω το καπελακι μου και φεβγω κηρια ελενιτσα συνειρμικα εντελωσ
     
  6. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    Απάντηση: Public sessions..

    ετσι μπραβο κηρια ελενιτσα και πεσ στο ρεμαλι τον αδερφουλι σου να μην φοραει τισ γραβατεσ μου και μην ξαναλειψει κουμπι απο πουκαμισο καηκεσ ουε κιαλιμονο σου
     
  7. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    Απάντηση: Public sessions..

    τι ειπεσ κηρια ελενιτσα σουζα τισ εχουν τισ γηναικεσ τουσ οι φιλοι μου και μην ξαναδω εδω μεσα την κηρια μπεμπεκα γιατι δεν σε ξεπλενει ουτε ενασ κουβασ δακρια κηρια ελενιτσα που σηκωσαμε και μπαιρακι αντε μην σε βαλω να μου πλεινεισ τα σωβρακα σαν την δορα αντε μπραβο κηρια ελενιτσα σκασμοσ κηρια ελενιτσα
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    mastertoni εισαι απολαυτικοτατος ...........
     
  9. "Ώρα καλή στην πρύμνη σου κι αέρα στα πανιά σου!"

    "Ξύπνησαν οι σκλάβοι Αντωνάκη!"

    Απορία: Έτσι αντιλαμβάνεσαι το public session;
     
  10. cider

    cider Kitchen master

    Ναι, δεν γουστάρω πάμπλικ σέσιον. Δεν θέλω καν να παραβρεθώ κάπου όπου υπάρχει πιθανότητα να γίνει πάμπλικ σέσιον. Τόσο κακό είναι; Οπότε τι ακριβώς πρέπει να γράψω πέρα απ' αυτό;
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Public sessions..

    Είναι και θέμα "εμπάργκο"   ..
    Κατα τ΄άλλα το φόρουμ δεν πάει καλά,δεν υπάρχουν ΒDSM θέματα,παιδότοπος έχει γίνει,παντου το ενα,παντού το άλλο κτλ κτλ τκλ 
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...Αχ Κυρ Αντωνη πως σ'αγαπαμε,...
    σαν παιδια μαζι σου γελαμε ,
    σαν κανεις προσευχη...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014