Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JokerGemini, στις 5 Μαϊου 2011.

  1. sw

    sw

    ειμαι στο χωρο απο τα 6 μου. (ιθαγενης)
    ειμαι στο φορουμ απο το '06 οταν μια φιλη (του χωρου) με πληροφορησε για την υπαρξη του και αγορασα υπολογιστη γι αυτο το λογο!
    Ειναι ο,τι καλυτερο θα μπορουσε να υπαρχει (και το εννοω!) για ολους εμας που επικοινωνουμε ερωτικοσυναισθηματικα αποκλειστικα μεσα απο το φασμα του BDSM .

    Απο εδω μεσα, μετα απο πραγματικη επιμονη, επενδυση χρονου, πολλες αποπειρες, αρκετα γκρεμισματα και ξανασυναρμολογησεις μου ανακαλυψα την εξαιρετικη συντροφο μου που συζουμε 3 χρονια τωρα!


    Απο εδω μεσα εχω κανει καποιες απο τις πιο αξιολογες γνωριμιες, σχεσεις και φιλιες που ειχα την ευκαιρια να κανω στη ζωη μου!

    Το φορουμ με τροφοδοτει συνεχως με νεες ενδιαφερουσες γνωριμιες. Απο αυτες κανει να στεριωνουν οι ωριμοτερες και δινει σε ολους μας την ευκαιρια να περιστοιχιζομαστε απο τους ομονοουντες μας.

    Προσφερει ενα πολυ ιδανικο περιβαλον "αυτοκαθαριζομενο" που προσφερει εξαιρετικες συνθηκες προστασιας, γνωσης, πληροφορισης, χιουμορ, κουτσομπολιου, διασκεδασης και αναψυχης!

    Γι:nod:ργος
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?


    Κρυφοτροτσκά σε κόβω εσένα.... ρε τι θυμήθηκα!

    ---------- Post added at 02:36 ---------- Previous post was at 02:34 ----------

    Έτσι όπως πας θα εκστασιαστείς και με το 1900 του Bertolucci...
    για να μη πω και το "'Αλογο που κλαίει"του Ντονσκόι...
    Ε, ρε μαλακίες που έχω δει....

    ---------- Post added at 02:45 ---------- Previous post was at 02:36 ----------

    Κατεβαίνεις στην επόμενη συγκέντρωση στην Αθήνα...
    Παρουσιάζεσαι ντυμένη κομσομόλα...
    Τραγουδάς την εν λόγω διεθνή...
    Φωνητικά ο Ανακρέων και η μπάντα του...
    Κουδουνάκι ποδηλάτου ο Πέρης...
    Μπουκάλι μπύρας ο Τυφέας...
    Τρίγωνο η Μόνα...
    300.000 δίσκοι...
    Γκραν σουξέ!

    ---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:45 ----------

    Εσύ, veggie κορίτσι, έτρωγες junk food? Tς τς τς τς τς....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Arcane

    Arcane Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Είναι πάντα ωραίο να γνωρίζεις καινούργιους ανθρώπους. Αυτό φτάνει.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Στο χώρο δεν θυμάμαι πια....
    Στο forum, γιατί αποτελεί μια έκφραση κοινωνικοποίησης (και όχι μόνον) του χώρου... (για ποιό χώρο έλεγα???)....

    ---------- Post added at 02:55 ---------- Previous post was at 02:52 ----------

    ...τους πλακώνει όλους στις κλωτσιές και κερδίζει τον αγώνα 3-1...
    Ποιος πήδηξε στο τέλος την γιαγιά?
     
  5. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Re: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    να ένα εμπορικό μυαλό!
    παραδεχουΑ!
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Ουδεις,μας προεκυψε ξινη σκληροπυρηνικη μιστρα,αυτες ως γνωστον Я не душить кролика
     
    Last edited: 6 Μαϊου 2011
  7. jael

    jael Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Ο Τσακ Νόρρις λογικά..
     
  8. gr_fun

    gr_fun Regular Member

    μου αρέσει που όλοι το πάνε γύρω γύρω και κανείς δε το λέει ευθαρσώς (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, για να αποδίδουμε κιόλας τα του Καίσαρος τω Καίσαρι)

    είμαι εδώ για να τον δώσω/φάω, είμαι εδώ για να τις δώσω/να τις φάω  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    για να μελετησω κοσμο που ζηταει βασικα το σεξ αλλα λεει οτιδηποτε αλλο ....
    παντως σεξ βρηκα ...
    να βρουμε και καμια νυφη τωρα ....
     
  10. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Βρίσκομαι στο χώρο με αφορμή μία σχέση, η οποία είχε πολλά σαδομαζοχιστικά στοιχεία και η οποία μου έδειξε ένα τρόπο έκφρασης διαφορετικό, ξυπνώντας μέσα μου πράγματα που δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι υπήρχαν.

    Στο φόρουμ αντίστοιχα, βρίσκομαι με προτροπή ενός φίλου και συνεχίζω να επενδύω κάποιο μέρος του χρόνου μου, διότι έχω εμπνευστεί κατά καιρούς, μου έχει κρατήσει παρέα κάτι άκυρα μοναχικά βράδια προσφέροντας μου άφθονο γέλιο και προβληματισμούς και λόγο του ότι ψάχνω εναλλακτικούς τρόπους έκφρασης, μπας και με καταλάβει κανείς και κατανοήσω και εγώ κανέναν!  

    Έχω ανακαλύψει τεράστιο όγκο πληροφοριών και πραγματικά με σωστό ψάξιμο μπορεί κανείς να βρει διαμάντια γνώσης και αριστουργήματα γραφής. Παρ'όλα αυτά, πάντα είμαι της άποψης παν μέτρον άριστον και ας αφήνουμε και κάτι ανεξερεύνητο για να έχουμε να ψάχνουμε, αλλά κυρίως να φαντασιωνόμαστε και να ονειρευόμαστε..

    p.s.: ρομαντική μέχρι αηδίας κάτι φορές, i know!  
     
  11. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Στο χώρο βρίσκομαι γιατί είμαι αυτός που είμαι και στο forum για να συναντήσω, γνωρίσω και συναναστραφώ με ανθρώπους με ομοίως αποκλίνοντα ερωτικά γούστα.

    Και δόξα τω $DEITY εδώ γνώρισα και τη μαϊμουδίτσα μου που με έκανε να ξαναερωτευτώ μετά από 10 ολόκληρα χρόνια και ας με απειλεί με βραστά κολοκύθια και ας με πονάει καμιά φορά όταν μου κάνει ενέσεις για την οσφυαλγία