Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JokerGemini, στις 5 Μαϊου 2011.

  1. Kingsun

    Kingsun New Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Στο φόρουμ για γνωριμία με άτομα παρόμοιων ενδιαφερόντων και "ενδιαφερόντων" με τα δικά μου.
     
  2. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?


    :lol:Ως επίσημος εκπρόσωπος του Σ.Ε.Β. (Σύνδεσμος Ελλήνων Βιτσιόζων), δηλώνω πως,
    κατόπιν διαπραγματεύσεων, είμαστε έτοιμοι να υπογράψουμε νέα Σ.Σ.Ε. (Συλλογική Σύμβαση Εθελοδουλείας), με αύξηση μαστιγωμάτων 4,5%, (στα όρια του πληθωρισμού δηλαδή), αυστηρή τήρηση του 8ώρου στις συνεδρίες κι επίδομα κολάρου. Δεν διαπραγματευόμαστε όμως καμιά αλλαγή στο δικαίωμα απολύσεων, (release) άνευ αποζημίωσης.
     
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Να υποθεσω οτι η ημιαπασχοληση (4ωρο-6ωρο) εξαιρειται της συμβασης εκπροσωπε?
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Ναι καλα, βαζε ιδεες τωρα στον Παπακωνσταντινου να φορολογησει βιτσια και sessions .
    Μια χαρα θα βρει χιλιαδες μαζεμενους εδω,θα πει ανωμαλαρες ειναι τους αρεσει να πληρωνουν ξενα γαμησιατικα,ειδικα το Financial Domination πολυ θα τον βολεψει.
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Δεν θα τολμήσει να πράξει τοιουτοτρόπως, θα τον φάμε ζωντανό!  
    Βίτσια και σέσσιον πρέπει να εκπίπτουν φορολογίας, εντασσόμενα στον τομέα προαστασίας σεξουαλικής υγείας, την οποία το σοσιαλιστικό μας κράτος οφείλει να μεριμνά και να περιθάλπτει.
    Για σκέψου χιλιάδες ανώμαλοι στερημένοι να γαβγίζουν αιτούμενοι το κολάρο τους..οποία κοινωνική αναταραχή!!!  


    Λιώσιμο σε 8ωρες συνεδρίες, κολάρα να φαν κι οι κότες, μαστιγώματα χωρίς περικοπές!!!  
    Ν' αγιάσει ο στόμας των βιτσιόζων, το σουμποσυνδικάτο στο πλευρό σας (αν δεν μας καπελώσετε)  
     
    Last edited: 12 Μαϊου 2011
  7. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Ενθυμούμενος τον "Σύλλογο Ελλήνων Φετιχιστών" σε καταγγέλω ως πρωτεργάτη διασπαστικών κινήσεων και ύποπτο και ανατρεπτικό στοιχείο!

    Απάντηση στο ερώτημα: Και να φύγουμε, και πού να πάμε;
     
  8. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?


    Να σας καπελώσουμε; Μα... σας παρακαλώ αγαπητή μου, μας προσβάλλετε. Μοιάζουμε εμείς για εργατοσουμποπατέρες; Δείτε τη φωτογραφία μας να καμαρώσετε αγωνιστικότητα! Άκου εκεί καπέλωμα.


     
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2011
  9. dhmhtrhs

    dhmhtrhs Regular Member

    Για γνωριμία με άτομα που μοιραζόμαστε τις ίδιες προτιμήσεις..κυρίως του αντίθετου φύλου  
     
  10. Mindom

    Mindom Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Μακραν η καλυτερη  
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    μπηκα εδω
    για να βρω την χαμενη μου ταυτοτητα
    και την βρηκα
    εγινα βανιλα .....
     
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Πραγματοποίησα εγγραφή στην παρούσα ιστοσελίδα με σκοπό την ανταλλαγή απόψεων σε ό,τι αφορά στο BDSM και τις ψυχολογικές, κοινωνικές, πολιτισμικές και πολιτικές του συνιστώσες. Διάβασα σχεδόν τα πάντα κατά τα πρώτα δύο έτη παραμονής μου εδώ και ανάρτησα περί τα 3.500 σχόλια, στη συντριπτική, εκτιμώ, πλειοψηφία τους αξιοπρεπή - με κριτήριο όχι το περιεχόμενό τους, μιας και αυτό αξιολογείται αμιγώς υποκειμενικά, αλλά το κατά πόσο αποτέλεσαν μια αξιόλογη προσπάθεια ανάλυσης και έκφρασης επί των ζητημάτων, στα οποία τοποθετήθηκα. Γνώρισα μέσω της παρούσας ιστοσελίδας κάποιους ανθρώπους, με λίγους εκ των οποίων επέλεξα να διατηρήσω επαφή και εκτός, καθώς έκρινα ότι μοιραζόμαστε κοινές αξίες - ενίοτε και αντιλήψεις. Απέφυγα να συναναστραφώ συνομιλητές των οποίων οι τοποθετήσεις μαρτυρούσαν, στα δικά μου μάτια, ανθρώπους χαμερπείς ή κοινωνικά αμόρφωτους και απέφυγα οποιαδήποτε συμμετοχή σε public plays, ομαδικό σεξ και λοιπές συλλογικές δραστηριότητες.

    Περί τα μέσα του 2009 έκλεισε ο κύκλος της συστηματικής μου συμμετοχής και έκτοτε επισκέπτομαι το χώρο διαβάζοντας πολύ επιλεκτικά και περιορίζοντας τις απαντήσεις μου τόσο, ώστε τα σχόλιά μου να μην έχουν παρασιτικό χαρακτήρα αλλά, στο μέτρο του εφικτού, να έχουν κάτι να προσφέρουν στην αγορά.