Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Real Whores

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος ktnf, στις 12 Ιανουαρίου 2019.

  1. Κοπέλες που τους αρέσει το ξεφτίλισμα (ιδιωτικά ή ακόμα και με παρουσία τρίτων), ο λεκτικός υποβιβασμός, ο σωματικός υποβιβασμός και η χρήση τους ως σεξουαλικά αντικείμενα για το ξεκαύλωμα και μόνο του κυρίου τους, αν θέλουν ας καταθέσουν απόψεις για το πως το βιώνουν και τι αισθάνονται πριν(όταν ξέρουν ότι επίκειται να συμβεί), κατά την διάρκεια, αλλά και μετά.

    Η κατανόηση του σκεπτικού απο την πλευρά του Υπό βοηθάει πάρα πολύ στην ωρίμανση ενός Κυριαρχικού ατόμου και δη του εκάστοτε Κυρίου τους ?

    Επίσης, θεωρούν τον εαυτό τους Πραγματικές Πουτάνες του κυρίου τους ή είναι μόνο την στιγμή εκείνη που το βιώνουν.
    Όλες οι απόψεις δεκτές. Αν είναι και βιωματικές, ακόμα καλύτερα.
     
  2. Εγώ θεωρούσα τον εαυτό μου πραγματική πουτάνα της κυρίας μου.Και
    μπορεί να μην αναφέρετε σε άνδρες το θέμα αλλά όταν βίωνα κάτι τέτοιο
    ήταν κάτι ξεχωριστό σαν συναίσθημα που δε μπορεί να περιοριστεί σε απλές
    προτάσεις.
     
  3. vautrin

    vautrin Contributor

    Πουτάνα σε κάνει μόνο η χρηματική αμοιβή, όχι το βίτσιο ή ο εξευτελισμός.
    Κυριολεκτείτε για να μην μπερδεύεστε.
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ένας λόγος που μου εξήγησαν γιατί μου αρέσει τόσο πολύ ο εξευτελισμός και μου έκανε πολύ κλικ μέσα μου ως εξήγηση είναι ότι μεγαλώνει και τονίζει την απόσταση μεταξύ εμού και του άλλου.
    Εγώ χάνω την αξία μου και ο άλλος έχει ολη την δύναμη επάνω μου εκείνη τη στιγμή.
    Καύλα  
     
  5. Ενδιαφέρουσα η τοποθέτηση της Seras Victoria. Δεν το είχα σκεφτεί έτσι.

    Διευκρίνηση για το προ-προηγούμενο ποστ, δεν αναφέρομαι σε χρηματικό παράγοντα με την λέξη πουτάνα, που δεν χρησιμοποιείται ως κύρια λέξη εδώ. Η κύρια λέξη είναι το "πραγματική" ή "real". Και το real υποννοεί το να το αισθάνεται.

    Συνεπώς real στο μυαλό εκείνης.
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Από πανεπιστημιακή ερευνητική ομάδα ζητούνται ιμιτασιόν πουτάνες, για απασχόληση μερικής εργασίας (ωρομίσθιο, €25/ώρα).
    Παρέχονται ασφάλιση, οδοιπορικά, κουπόνια σίτισης και απεριόριστες δωρεάν κλήσεις από καρτοκινητό, για το διάστημα συμμετοχής στην έρευνα.
    Σκοπός της έρευνας είναι η κατάστρωση οδικού χάρτη προσωπικών αντιλήψεων ως απαραίτητο εργαλείο κατανόησης της διαμόρφωσης καλολογικών στερεοτύπων (προέλευση, αναπαραγωγή κλπ)...
    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.
     
  7. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Real whores are whores because of their way of thinking,
    real whores enjoy their slutness and know that being a total whore has a great power, the power of a submissive.
    So, submissive sluts satisfy their slutness only knowing that satisfying the admirable man in any whay he desires.
    Submission can be gentle or filthy, nasty or mainstream but a sluts submissive power is not how tough can she get or how gentle can she be treated but how satisfied her man is.
    Real whores are whores even they dont have a relationship, even when they are not interesed in any men.
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2019
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μια χαρά παιδιά τις βλέπω, πα να πει πως είναι κιμπάρικα για πάρτη τους και προικισμένα συναισθηματικά και ζωντανά παιδιά και απ' όλα...
    Π'τάνες τις λένε όσοι λένε πως "όλαι αι γιεναίκαι είναι π'τάναι εχτός από την μαμά" κιετς...
     
  9. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  10. vautrin

    vautrin Contributor

    REAL θα πει πραγματικό, αληθινό. Αν είναι μόνο στο μυαλό της, τότε δεν το λέμε real, το λέμε φαντασιακό.
    Και ναι μεν δεν υπάρχει τίποτα το μεμπτό στο να βιώνει κανείς τις φαντασιώσεις του, πλην όμως έτσι δεν θα νιώσει ποτέ όπως θα ένιωθε μια ΑΛΗΘΙΝΗ πόρνη. Απλά θα νομίζει.
     
  11. Ναι μόνο που : Reality is the perception of it.

    συνεπώς αυτό που για εσένα ειναι real, μπορεί για κάποιον άλλο να μην είναι, συνεπώς είναι πάντα και μόνο real στο εκάστοτε μυαλό του εκάστοτε που το ζεί.
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Ως "it" ορίζουμε; Την πραγματικότητα;