Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Release μωρή μπάμια!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Nickname, στις 3 Μαρτίου 2022.

  1. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αυτές οι αναθεματισμένες 10 ερωτήσεις..
    Αν τις είχα κάνει από την αρχή όλα θα ήταν πιο εύκολα. Βέβαια, δεν είναι δυνατόν να μάθεις τα πάντα με 10 ερωτήσεις, αλλά τουλάχιστον θα φρόντιζα, οι δικές Μου ερωτήσεις να είναι ουσιαστικές. Όχι για πολιτικές πεποιθήσεις και μαλακίες, λες και δε μπορείς να πεις στο σκλαβί "σκλάβα! Από σήμερα, από ακροδεξιό σκουλήκι που ήσουν θα γίνεις η μεγαλύτερη αφισοκολλήτρια της πόλης. Θα προωθείς αυστηρά την εικόνα του Πατερούλη!".
    Ναι, ο Πατερούλης με κεφάλαιο, αυστηρά, ακόμα και στον προφορικό λόγο.
    Τι έλεγα; Α, ναι

    Αν είχα ρωτήσει θα γνώριζα από την αρχή πως δεν τρώει αρνίσια παϊδάκια. Όταν το έμαθα μούδιασα. Κ/καταλαβαίνετε, πως σε συνδυασμό με την πληροφορία που ακολούθησε, η κατάσταση χειροτέρεψε. Μαγειρεύει μπάμιες!
    Ποιος Ά/άνθρωπος μαγειρεύει μπάμιες;

    Το σκεφτόμουν αν θα συνεχίσω την προσπάθεια , ήθελα κάποιον να πάει να μου φέρνει τσιγάρα το βράδυ, Κ/καταλαβαίνετε.
    Κάποια στιγμή λοιπόν, Αποφάσισα ότι θέλω διακοπές. Και την πήρα μαζί για να Μου φέρνει τις παντόφλες. Για να μη δώσω δικαίωμα στο ξενοδοχείο, την άφησα να καθίσει μαζί Μου στο τραπέζι το επόμενο πρωινό. Δε χρειάζεται να ασχολούνται όλοι μαζί Μου. Ξέχασα να της πω να ντυθεί βλέπετε και μας κοιτούσαν όλοι. Έτσι, είπα να δείξω πόσο gentlemen είμαι. Πήρα με το κουτάλι μανιτάρια από το πιάτο για να τα βάλω στο δικό της να φάει. Τη στιγμή που το έκανα, της λέω,
    -σκλάβα, πήγαινε στο μπουφέ να Μου φέρεις μισό κιλό μπέικον. Και πάρε και ένα κομμάτι για εσένα.

    Η συνέχεια με συγκλόνισε.

    -Κύριε, δεν τρώω μπέικον

    Ένιωσα να διαπερνά το κορμί μου ηλεκτρικό ρεύμα. Που πάω και τις βρίσκω; Τα μανιτάρια έπεσαν, τα μισά στο πιάτο της, τα μισά στο τραπέζι. Δεν αντέχω τόση ανωμαλία! Που πάω και τις βρίσκω;
    Και εκεί που Ήμουν έτοιμος να φωνάξω μπροστά σε όλους
    "Release μωρή άρρωστη"
    προλαβαίνει και μιλάει πρώτη.

    -Κύριε, ούτε μανιτάρια τρώω

    Περιμένοντας λοιπόν τη σειρά μου, για να μπω στο γραφείο του Ψυχοθεραπευτή, για την 8ωρη ψυχοθεραπεία που κάνω εδώ και δύο εβδομάδες καθημερινά, ήθελα να ρωτήσω κι εσάς.

    •Σ/σας έτυχε κάτι τέτοιο;
    •Πως το Α/αντιμετωπίσατε;

    Σ/σας ευχαριστώ
     
    Last edited: 3 Μαρτίου 2022
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Με άρνηση!

    Με τι καρδιά, με τι πνοή,
    τι πόθους και τι πάθος
    πήραμε το σουμπί μας· λάθος!
    κι αλλάξαμε σουμπί
     
  3. Kurabiye

    Kurabiye Regular Member

        
    Ξεκάθαρα λόγοι 8ωρης ψυχοθεραπείας....     
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ψαχνω το emoji με το σηκωμένο φρύδι και δεν το βρίσκω. Παρακαλώ το team του φόρουμ να μεριμνήσει.

    @Nickname θα τα πούμε face to face  
    @Arioch ελπίζω να παίζουν χοιρινά παϊδάκια για μένα ε;  
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Έκανα μια προσπάθεια ανταλλαγής σε διπλανό νήμα αλλά όσοι άκουγαν μπάμιες έφευγαν τρέχοντας

    Ε, μα!



    Χοιρινά παϊδάκια τα ονομάζουν, κατά κανόνα, στη βόρεια Ελλάδα. Δοκιμάστε το "πανσέτες"
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όχι ρε, άλλο πράγμα οι πανσέτες.

    Μια χαρά υπάρχουν χοιρινά παϊδάκια και είναι και πολύ νόστιμα αλλά βαριά τα γαμήδια.
     
  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    @Nickname 2-0  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Βάρα τον με τσιπούρα!

    Στρώνει δερματάκι  
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Στην Αθήνα τα λένε κορτεζίνες
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ναι στις κορτεζίνες!
    Όχι στις κορτιζόνες!
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ρε, κρέας να είναι και θα τα βολέψουμε  

    Δεν ενθυμούμαι να σας είπα να μετρήσετε  

    Σαδιστή! 
    Δεν το αμφισβητώ, αλλά μου φαίνεται περίεργο το ότι δεν το έχω ακούσει άλλη φορά
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Εντάξει κλαίω!!!!!