Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Release

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Noardos, στις 11 Δεκεμβρίου 2011.

  1. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Release

    Elwing, η ζωη ειναι μεγαλη πουτανα. Αυτο ηθελα να πω. Τα συμπερασματα του Εμιρη ειναι...  
     
  2. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Release

    Εγώ ξέρω ότι όπως όλα τα θέματα... στην αρχή είναι καλά (ως σκέψεις)... μετά πέφτει ανάλυση... άντε οκ... μετά πέφτει εξήγηση της ανάλυσης... και μετά αναλύση του γιατί έγινε η ανάλυση...

    Με λίγα λόγια... το ξεσκίζετε(ή -ούμε γιατί και εγώ τη "πατάω" καμιά φορά)... Ας δεχτούμε απλά ότι όπως σε όλα τα πράγματα (ακόμη και στις κωλοτρυπίδες πχ) όλοι έχουμε από μια (άποψη) και μπορούμε να την κρατήσουμε... όσο λάθος ή σωστή και να είναι.    

    Αυτά.


    Ανδρ(ε)ας
     
  3. angel42

    angel42 Regular Member

    Απάντηση: Release

    Υπάρχει και η διάσταση της υπέροχης ικανοποίησης να διαβάζεις ξανά τις απαιτήσεις του Κυρίου σου, να νιώθεις το πόσο έχεις ταξιδέψει μαζί Του και πόσο έχεις βελτιωθεί από τή σύνταξη του συμβολαίου, ή όταν κλονίζεσαι για τους όποιους λόγους, να "επαναφέρεσαι" με την γραπτή υπενθύμιση Του σε ένα κείμενο που συντάχτηκε ή και αναθεωρήθηκε με χαρά, καύλα και ηδονή... Ένα κείμενο που αποτελεί την πιο Bdsmικά "ρομαντική" κατάθεση δύο ανθρώπων που δεσμεύονται να ζήσουν μαζί μέσα από συγκεκριμμένη διαδικασία που είναι και για τους δύο επιθυμητή, ηδονιστική κι αποτελεί τον ιδιαίτερο μεταξύ τους χώρο. Και που βοηθάει τα όποια προβήματα προσκύπτουν στην πορεία της σχέσης να τα διαχειρίζονται ο καθένας από την πλευρά Τ/του όπως έχουν συμφωνήσει. Ακόμα και τον προσωρινό ή τελειωτικό χωρισμό... Η λήψη απόφασης και η τήρησή της, η ανάληψη ευθύνης στο ποσοστό που αναλογεί στον καθένα δεν περιορίζει, απελευθερώνει...
     
  4. M5V

    M5V New Member

    Ευχαριστώ και είμαι Ευγνώμων για το release το οποιο απο τη πλευρά μου το θεωρώ Δώρο το οποιο σου προσφέρετε αν και κατα την Απελευθερωσή μου δε κρύβω πως αισθανθηκα εντονα την αναγκη να Του ζητήσω την Αδεια για το κολαρο που θα φορούσα της νεας ιδιοκτητριας μου αλλα και πάλι ευγνωμωνώ που δε χρειάστηκε και δε θα χρειαστεί.
    Αυτο που δε γνωριζω ειναι αν μετα το release επιτρεπετε να μαθαινει για τη εναλλακτικη Ζωη της ο Μεντορας ή δε χρειαζετε να μοιραστουν αυτο το Δωρο της εκπαιδευσης ποτε ξανα;
    Ισως τελικα η αλλαγή ερχετε απο εμας και δε χρειαζετε κανενας για να μας διαμορφωσει απλα μας εμφανιζετε ο Μεντορας μια φορα στη Ζωη μας για να μας δωσει ενα μάθημα .Αυτο ειναι ολο