Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Remote Vibrators

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Salos, στις 27 Μαρτίου 2015.

  1. subteo

    subteo Regular Member

    Πηρα ενα vibrator ring για ανδρες σκετη απατη.Εκεινο που θα μου αρεσε ηταν ενα μηχανημα που θα μου τον παιζει και θα λειτουργει με τηλεχειριστηριο ωστε να μπορει η Κ να μου κανει edging οποτε θελει απο αποσταση.
     
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Εγώ ψάχνω ένα δονητή που να χύνει δίευρα ή εικοσαύρα, χωρίς κανένα κόστος. Υπάρχει εκτος από τα ΑΤΜ τραπεζών.? Το θέμα είναι γιατί ένας τέτοιος δονητής να γίνεται και αγαπημένος, όταν στο ένα μέλος του έχει διεισδυθεί και το άλλο πατάει ένα κουμπί μόνο.? Ισως η απόλαυσή του να βρίσκεται οπτικοκουστικά στις εκφράσεις του διεισδυώμενου. Διαφορετικά το συγκεκριμένο παιχνίδι φανταζει άκρως εγκεφαλικό στο υπερπέραν φανταστικών οριζόντων, χαρακτηρίζοντας το ένα μέλος μιας συνεύρεσης στριφνό αυτόχειρα όπως σε κάθε περίπτωση αυτοχειρίας, συνοδούμενου με κάθε ή οποιοδήποτε είδος ψευδαίσθησης.

    Πραγματογνωμονικά το συγκεκριμένο παιχνίδι έχει μεγάλη απήχηση διαδυκτιακά και διαδραστικά σε ιστότοπους επί πληρωμή πραγματικών χρημάτων, με την ίδια κατάληξη αυτοχειρίας, ως συνηθίζεται σε άλλες περιπτώσεις.

    * όπου αυτοχειρία = αυνανισμός
     
    Last edited: 13 Φεβρουαρίου 2019