Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Role play -

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος petran78, στις 14 Δεκεμβρίου 2007.

  1. nvnuyuanyuan

    nvnuyuanyuan Guest

    [langtitle=zh-CN]Απάντηση: Role play -[/langtitle]

    [lang=zh-CN]我想扮演一个美丽的女奴角色,体验这种被虐的快了[/lang]
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Role play -

    Μιά φαντασίωση που είχα πάντα και θέλω να εφαρμόσω σε role play είναι του Άραβα που έχει απαγάγει την Ευρωπαία γκόμενα και την έχει κλειδώσει στο υπόγειο του παλατιού του και την βασανίζει ανελέητα:crazy:
     
  3. Animator

    Animator Regular Member

    Re: Απάντηση: Role play -

    Δεν ειναι αραβας, jaba the hut τον λενε.
     
     
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Role play -

    xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!!! Σε ευχαριστώ, μου έφτιαξες την διάθεση γιατί έχει πέσει πολύ πίεση ξαφνικά στην δουλειά
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Role play -

    αυτό του δολοφόνου ,που πριν σκοτώσει το θύμα του θέλει να το βιάσει ,και γενικά όλο αυτό το σκηνικό της πάλης ...
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: Role play -

    εγω το σπιτι και Αυτος ο Ηλεκτρολογος!
    θελω απλα να μου αλλαζει τα φωτα!! χεχε
     
  7. cntrlgm

    cntrlgm New Member

    Απάντηση: Role play -

    η αυταρχική διευθύντρια (γεροντοκόρη) που υποχρεώνει τον αυθάδη αμελή μαθητή της να έρθει σπίτι της για ιδιαίτερο μάθημα μετά το σχολείο...
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Role play -

    χαχαχαχαχχα
    το παιζω καθε μερα!!!!!!!!!!!!! 
     
  9. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Role play -

    Εχει παραλλαγές πολλές η Finos Film..  
    βλέπε Καραγιάννη ως παλλακίδα, της ταιριάζει τοσο ο χορός της κοιλιάς..
    Βλαχοπούλου
    κ.α.
     
  10. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Role play χμμμ !!! Να μπει σαν διαρρήκτης το σπίτι και ο ιδιοκτήτης να την πιάσει στα πράσα....  και κατά τύχη να είναι μπάτσος στα Μ.Α.Τ  
     
  11. christinefd

    christinefd New Member

    Απάντηση: Role play -

    in roleplay, i was thinking about the 'plantation mistress & slaves' seems quite sexy & notorious!   what's your opinion?
     
  12. Απάντηση: Role play -

    Tο καλυτερο παιχνιδι ρολων ειναι θυτη-θυματος βιασμου. Μετα παει δασκαλα-μαθητης!