Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Role play -

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος petran78, στις 14 Δεκεμβρίου 2007.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Role play -

    Και αν ο θύτης στο παιχνίδι βιασμού τυγχάνει γυναίκα;  
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Role play -


    Δεν εχει διαφορα,λες να τον χαλασει και να μην του σηκωνεται?,αν ναι,απειλησε οτι θα τον στραπονιασεις 
    Ο βιασμος σαν παιχνιδι επειδη οταν τον περιμενεις δεν εχει ενδιαφερον,προτεινω κατι πιο καυλωτικο.
    Το θυμα δεν ξερει ποτε θα συμβει,ο θυτης διαλεγει το σωστο timing μεσα σ'ενα χρονικο περιθωριο π.χ ενος μηνα.
    Ετσι ο Κ εχει ολη την ευχερεια να αιφνιδιασει:mwink: το θυμα και ν'αντλησει την μεγιστη ευχαριστηση νομιμα 
    Μπορει να γινει στη κρεββατοκαμαρα ενω κοιμαται,μπορει puplic,μπορει μπροστα στα ματια ''υποψιασμενων'' φιλων,στο αυτοκινητο,οπουδηποτε....
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Role play -

    χεχε φαντάζομαι..εγώ να απειλώ με στραπόν..κι αυτός να χαίρεται !! 

    Tέλειο!!..σκέτη καυλα ο αιφνιδιασμός κι εκεί είναι κι όλη η ουσία του συγκεκριμένου role play.
     
  4. Απάντηση: Role play -

    Κανενα προβλημα. Το θεμα ειναι να γινει ο βιασμος!  
     
  5. dhmhtrhs

    dhmhtrhs Regular Member

    Το πιο ενδιαφέον role play που έχω σκηνοθετήσει ήταν το παιχνίδι της απαγωγής! Με εμένα σα θύτη φυσικά!  
     
  6. Kristen

    Kristen Regular Member

    Απάντηση: Role play -

    Μ'ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ:lol2:

    Ο βιασμος ειναι το πιο ενδιαφερον role play για μενα και να χρησιμοποεις τον αλλον για σεξ toy.
     
  7. vani

    vani Regular Member

    Απάντηση: Role play -

    ναι αυτό το public ήταν φοβερό..πλάκα κάνω...

    δεν έχω κάνει ποτέ role play... ίσως θα ήθελα κάτι με πολλούς γίνεται; ξέρεις φύγε εσύ, έλα εσύ, όργιο..LOL...

    αλλά δεν θα το κάνω, όχι, δεν μπορώ, δεν κάνει...LOL
     
  8. Monsieur Daulmancieur

    Monsieur Daulmancieur Regular Member

    Απάντηση: Role play -

    Φοβερό πόστ! Εγώ αυτό που κάνω είναι το εξής και μπορεί κάποιος να το θεωρήσει σαν πείραμα, που ίσως και να είναι. Όταν αρχικώς συνδέομαι με κάποια, την "περνάω" κατά κάποιον τρόπο από ένα είδους τεστ. Το πρώτο βήμα (όπου κατά ποσοστό 90% αποτυγχάνουν όλες) είναι κατά πόσον μπορεί κάποια να πάρει ρόλο ενεργητικό απέναντι σε έναν άνδρα (και συγκεκριμένα, εμένα). Τους ζητάω λοιπόν να βγούμε σε κάποιο μπαρ, ξεχωριστά ο ένας απ΄τον άλλον και να προσποιηθούμε πως δεν γνωριζόμαστε, πως είμαστε άγνωστοι, πως γνωριζόμαστε εκείνη την στιγμή και "φορτωνόμαστε" το ίδιο βράδυ υποτίθεται (του στυλ one night stand). Θέλοντας και μη και όντας ήδη γνωστοί και μη εξαιρετέοι, αφενός όλες είναι εμφανώς πιο άνετες μαζί μου (σε σχέση με το πως ήταν όταν γνωριστήκαμε πραγματικά για πρώτη φορά). Βάσει αυτού όλες βγάζουν με μαθηματική ακρίβεια το ποιες πραγματικά είναι και μέχρι που μπορούν πραγματικά να φτάσουν, με τελικό στόχο βέβαια να με εντυπωσιάσουν έτσι ώστε να κερδίσουν κατά τη γνώμη τους κάτι παραπάνω, δηλαδή εμένα... Αποτέλεσμα? ΑΡΝΗΤΙΚΌ..... Ετυμηγορία? -0! Εμπειρίες....Χμ Δεν μπορώ να πω έχω περάσει καλά... Ψάχνω όμως το "τέλεια", ήτοι "το παρακαλετό είναι και ξινό", δηλαδή άμα δεν το έχεις κάτσε στ' αυγά σου καλύτερα...
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Role play -

    Πιο πολύ οικογενειακά πράγματα... Πεθερά και γαμπρός, γυναίκα και αδελφή με σύζυγο, θεία και ανιψιός κλπ. Γενικά τα σενάρια είναι το πιο εύκολο πράγμα...  
     
  10. SashAA

    SashAA New Member

    Απάντηση: Role play -

    Πωωω...τι θεμα ειναι τουτο καλέ? Η χαρα του παιδιού.  
    Ευτυχώς ειχα την τυχη να παιξω μερικά role play με αντρες αλλά θυμαμαι ένα χαρακτηριστικά οχι μονο επειδή ηταν πρόσφατο αλλά επειδη ηταν και η πρωτη φορα που εκανα role play με κοπελα.
    Σκεφτόμασταν λοιπον τι θα ηταν τοσο πρωτότυπο και διεγερτικό για να το δοκιμάσουμε.Βρήκαμε ενα θεμα. Δεν μπορω να πω πως ηταν πρωτότυπο αλλά το καταευχαριστήθηκα και εγώ και η κοπέλα μου.
    Καναμε το μοντελο/φωτογραφος theme.Παει το μοντελο στην φωτογράφο για γυμνή φωτογράφιση και τσουπ γινεται ο,τι πονηρό μπορειτε να φανταστείτε εκτος τις φωτογράφισης.  
    Φαντασια και ορεξη να υπάρχει και κανουμε ενα role play μούρλια.  
     
  11. Kristen

    Kristen Regular Member

    Απάντηση: Role play -

    Σου εχω καλυτερο.. παει το μοντελο να κανει το bοοκ του και η φωτογραφος την αναγκαζει να κανει σεξ για να της δωσει δουλεια
     
  12. SashAA

    SashAA New Member

    Απάντηση: Role play -

    Αμαν! Αυτο δεν το ειχα σκεφτει. Και εδω μπορει να μπει περισσοτερο βασανισμος απο τη μερια της φωτογραφου. Δηλαδη κατι τυπου "θα κανεις το ταδε και θα σ'αρεσει αλλιωωως... παρακαλω η επομενη"  
    Εξαιρετικη ιδεα, πραγματι. Ευχαριστω Kristen.