Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

role playing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 13 Οκτωβρίου 2005.

  1. paroinia

    paroinia Regular Member

    θα μου άρεσε η ιδέα της άτακτης μαθητριούλας και του αυστηρού καθηγητή.. έχω ένα νεαρούλη καθηγητη στο πανεπιστημιο δε, που δεν θα με πείραζε καθόλου να τον παίξω μαζί του χεχε
     
  2. nightingale

    nightingale Regular Member

    Απάντηση: role playing

    Πιστευω πως οποιοδηποτε role-playing με τον Ανθρωπο μου, στο οποιο θα εχω υποτακτικο ρολο, θα μου αρεζε... Θα συμφωνησω ομως και με την αποψη της Lara[E-p] πως η δημοσια διαπομπευση ειναι ακρως ερεθιστικη ως ιδεα.
     
  3. ποιοs? ποιοs? ο κωνσταντινοs o ΓΙΑΤΡΟΣ 
     
  4. m1chal1s

    m1chal1s The pain is for pleasure

    Βασανιστης σε σκλαβες σε υπογειο μεσαιωνικου καστρου
     
  5. Βatman & Catwoman
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Έχω παίξει παιχνίδι ρόλων. Χρειάζονται κανόνες όπως σε κάθε άλλη σχέση εντός / εκτός, διαφορετικά λήγει άσκημα
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    το αγαπημένο μου ήταν που είχα παίξει τον καραϊσκάκη μια 25η μαρτίου στο δημοτικό, κι η προτίμησή μου έπαιξε τη λένη μπότσαρη.
    αξέχαστο.
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Όπως τη βρίσκει κανείς.
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ο ρόλος που με εξιτάρει πιο πολύ είναι του θύματος. Κυρίως το να με κρατάει ο άλλος όμηρο. Δεν το έχω ζήσει ποτέ φυσικά. Μόνο ως παιδί θυμάμαι να παίζω με μια φίλη μου. Αυτή ήταν ο κλέφτης ας πούμε που με στριμώχνει. Το παιχνίδι αυτό είχε έναν αθώο ερωτισμό.
     
  10. Βασικα, χρειαζεται κοινη λογικη ενα τετοιο παιχνιδι. Οι κανονες επιβαλλονται απο τη λογικη.


    Το παιχνιδι ομηριας/αιχμαλωσιας ειναι διαδεδομενο αρκετα θα ελεγα. Παιζεται και με πανω απο 2 παικτες αλλα χρειαζεται προσοχη...
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Πολλά όταν τα βιώνει κανείς τα αισθάνεται διαφορετικά σε σχέση με το πώς τα φανταζόταν.

    Παίζει ρόλο και ο άνθρωπος με τον οποίο είναι κανείς μαζί, αλλοιώς μπορεί να γίνει και σαν να εγκλωβίζεται στις φαντασιώσεις του.