Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Rules

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος darkmoon_o, στις 25 Ιανουαρίου 2024.

  1. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Ανοίγω την πόρτα και Τον παρατηρώ να πληκτρολογεί αφοσιωμένος στον υπολογιστή.
    Τον παρακούω και μπαίνω στο δωμάτιο πολύ ήσυχα.Ειμαι γυμνή με ένα κυλοτάκι μόνο,καθαρή,μυρίζω πούδρα. Με κοιτάζει λοξά αλλά δεν πτοούμε.
    Συνεχίζει να πληκτρολογεί.Γονατίζω και κουλουριάζομαι στα πόδια Του.Με το κεφάλι στους μηρούς Του κλείνω για μια στιγμή τα μάτια μου.Με βγάζει από την ονειροπόληση ο ήχος του τηλεφώνου.
    Απαντάει στο τηλέφωνο. Φαίνεται πολύ χαλαρός.Με κοιτάζει και χαμογελάει πονηρά. Με ένα νεύμα μου δίνει εντολή να λατρέψω τα πόδια Του.Στα ρουθούνια μου έρχεται το μεθυστικό άρωμα του ιδρώτα.Γλείφω απαλά τα δάχτυλα ένα ένα,τα καθαρίζω με ευλάβεια.Συνεχίζω στο πέλμα..με μεγάλες γλειψιές τώρα.Δεν έχω αφήσει κανένα σημείο ανέγγιχτο.Απολάμβανω κάθε στιγμή,κάθε φορά.
    Κλείνει το τηλέφωνο..
    -Το να καθαρίζεις τα πόδια Μου είναι μεγάλη τιμή και πρέπει να είσαι ευγνώμων άχρηστη σκλάβα.
    Γνέφω. Το γνωρίζω πολύ καλά εφτά χρόνια τώρα.
    Με πιάνει από τα μαλλιά,το κεφάλι μου γέρνει προς τα πίσω.
    -Όταν σου μιλάω θα με κοιτάς .Τι σου έχω πει πουτάνα;Όταν εργάζομαι δεν θα με ενοχλείς.
    Πήγα να ψελλίσω κάτι.
    -Σκάσε βρώμα.Κουβέντα.
    Έλα να δεις πόσο γλυκός μπορώ να γίνω είπε με σαρκαστικό ύφος.
    Με βάζει να καθήσω στην καρέκλα. Μπροστά μου βλέπω το σχέδιο που ετοίμαζε για το γραφείο.
    Βγάζει το κυλοτάκι μου και φιμώνει το στόμα.
    -Για να μην πεις τίποτα έξυπνο γελά αυτάρεσκα.
    Βγάζει την γραβάτα και μου δένει τα χέρια πίσω.Μου ανοίγει τα πόδια και βάζει το δάχτυλο Του στο μουνί μου.
    -Τόσο υγρή για Τον Κύριο σου..
    Φεύγει από το δωμάτιο και γυρίζει κρατώντας μερικά μανταλάκια.Βάζει ένα σε κάθε ρώγα και δύο στα υγρά χείλη.
    Με κοιτάζει και χαμογελάει βλέποντας πόσο αβοήθητη ήμουν.
    Σκύβει,βάζει τα χέρια στα μπράτσα της καρέκλας και έρχεται στο ύψος μου.
    -Γιατί με παράκουσες βρώμα;Η δουλειά μου πήγε πίσω και τώρα δεν θα προλάβω να την τελειώσω σε μια ώρα.
    Χαμηλώνω το βλέμμα και νιώθω την παλάμη Του στο μάγουλο μου.Και μετά στο άλλο.Και ξανά χαστούκι.Το κεφάλι μου ταλαντεύεται μια στα δεξιά μια στα αριστερά.
    Σταματάει μετά από αρκετά χαστούκια..μετά τα δέκα το έχασα.Ο πόνος δεν με άφησε να συγκεντρωθώ.Είχα κλείσει τα μάτια και απλά περίμενα.
    Σκύβει και χώνεται ανάμεσα στα πόδια μου.Με γλείφει και βάζει τα δύο Του δάχτυλα βαθιά.Το κορμί μου τρέμει από ηδονή.
    -Τι θέλεις;
    Μου βγάζει το κυλοτάκι από το στόμα.
    -Θέλω να τελειώσω.
    Μου βάζει το κυλοτάκι ξανά στο στόμα.
    -Ήσουν καλό κορίτσι;Δεν επιτρέπω να τελειώσεις πουτάνα.
    Κι αυτό είναι μόνο η αρχή!
     
  2. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Φεύγει ξανά από το δωμάτιο και γυρίζει με το μαστίγιο ιππασίας.
    -Ώρα να ρίξουμε τα μανταλάκια.
    Ρίχνει μια με το μαστίγιο στο πρώτο. Πέφτει και τεντώνομαι,μυρμηγκιάζω από την κορυφή έως τα νύχια.Ρίχνει και στο δεύτερο, πέφτει και αυτό.Από τα χείλη τα τράβηξε απότομα.Δαγκώνω με δύναμη το κυλοτάκι.
    Ο πόνος ήταν αφόρητος.Η ανάσα μου γρήγορη και κοφτή. Μετά από μερικά δευτερόλεπτα ένιωσα μια ανακούφιση.
    Μου βγάζει το κυλοτάκι από το στόμα.
    -Είσαι δυνατή σκλάβα.
    Με αφήνει μερικά λεπτά να βρω τις ισορροπίες μου.
    -Βγάλε την γλώσσα όλη έξω.
    Υπακούω.
    Γεύομαι την γεύση του δέρματος να γλιστράει απαλά στη γλώσσα.Το τραβάει απότομα.Ταξιδεύει στον λαιμό,στο στήθος,στην κοιλιά και σταματάει στο μουνί μου.Ήξερα τι είδους τιμωρία μου επιφύλασσε.
    Σηκώνει το μαστίγιο και το ρίχνει στα χείλη μου.
    Το επόμενο χτύπημα ήρθε πιο δυνατό κάνοντας το σώμα μου να τρανταχτεί.
    Το τρίτο πιο γρήγορο έπεσε.
    Συνολικά δεκαπέντε φορές προσγειώθηκε στη κατακόκκινη περιοχή μου.Η μια πιο συναρπαστική από την άλλη.
    Με λύνει και κάθεται στην καρέκλα.
    -Γονάτισε δίπλα μου.Θα παραμείνεις σιωπηλή μέχρι να τελειώσω.
    -Φυσικά Κύριε.
    Την ώρα που Εκείνος τελείωνε την εργασία Του,διάφορες σκέψεις περνούσαν από το μυαλό μου..
    Η ανάγκη μου για Εκείνον μεγάλωνε μέρα με τη μέρα.Είχε τον απόλυτο έλεγχο με εμένα αλλά και με τον ίδιο Του το εαυτό.Τον δαίμονα μέσα Του τον είχε κατευνάσει γνωρίζοντας πως ακριβώς να με εξουσιάζει.Είναι ένας άνθρωπος με Τον όποιον μπορώ να παραδοθώ άνευ όρων,ψυχή και σώμα.
    Σηκώνεται και μου χαϊδεύει το κεφάλι.
    -Μπράβο σου τσούλα.Κάθησες φρόνιμα.
    -Ευχαριστώ Κύριε.
    -Πες μου τώρα 3 πράγματα που θα ήθελες να σου κάνω τώρα.
    -Θέλω το σώμα μου να γίνει καμβάς Του Κυρίου.
    Ανοίγει το συρτάρι και παίρνει έναν μαρκαδόρο.Γράφει κάτι στο στήθος μου.
    -Επόμενο, ακούω.
    -Θέλω να με πηδήξετε άγρια και βίαια.
    Ανοίγει τον μαρκαδόρο και γράφει στον μηρό μου "πουτάνα".
    -Τρίτο.
    -Θέλω να ρουφήξω το πουλί Του Κυρίου.
    Βγάζει τη ζώνη από το παντελόνι και σφίγγει τον λαιμό μου.Τραβάει το λουρί και γεμίζει το στόμα μου με το πέος του.
     
  3. MG

    MG No rest for the wicked Premium Member

    Ελπίζω να μας χαρίσεις την συνέχεια....
     
  4. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Κάποια στιγμή.