Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Safe word και τζατζίκι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 13 Ιανουαρίου 2008.

Tags:
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Η ιστορία αυτή είναι αφιερωμένη στο forum και στην έμπνευση που μου χάρισε. Ποτέ δεν απόλαυσα τζατζίκι σε τόσο βάθος…

    Πριν από μερικές ημέρες , αργά τη νύχτα και κατά την διάρκεια vanilla περιπτύξεων με την vanilla μεταξένια μου (έτσι δηλώνει τώρα με όλα αυτά που είδε), μου ήρθε μία λαχτάρα (όχι για πιτόγυρο) , αλλά για ένα από αυτά τα session (όπως οι κραυγαλέοι και μπαρόκ τύποι συνηθίζουν να αποκαλούν…. «Τώρα κάνουμε session!» )

    Το μάτι μου λίγο θολό και η μεταξένια μου λευκή να φέγγει, δεν ένιωθα ότι θα είχα και τον αυτοέλεγχο -για να έχουμε και αύριο, καθαρά λειτουργικό το θέμα- να διακρίνω το σημείο που συνεχίζεις, αντέχει ή σταματάς. Οπότε λέω στον μεταξένιο μου Μπουκόφσκι, πρέπει να βάλουμε μία safe word.

    «Έλα μου λέει, λες και την χρειαζόμαστε.»
    «Έτσι όπως σε βλέπω, χρειαζόμαστε κάτι σαν συναγερμό, για να σταματήσω.»
    (Είδατε πως μας εκπαιδεύουν εμάς τους κΥΡΙΑΡΧΟΥΣ)

    Και πριν προλάβει να αρχίσει να τρομοκρατείται και αρχίσει να σκέφτεται μήπως καλύτερα να αρνηθεί -συναίνεση είπαμε- , της πετάω το Safe.

    «Τζατζίκι.» Και αρχίζουμε να γελάμε. (Ναι, έτσι τις ρίχνουμε εμείς τις σκλάβες)

    Να μην τα πολυλογώ, αρχίζει η διαδικασία. (Το φως πάντα να φωτίζει, τα επίμαχα σημεία. Όχι λόγω προσοχής , αλλά για να απολαμβάνεις την αλλαγή των χρωμάτων)

    Περνάνε πέντε λεπτά. Μόνο φωνούλες. (Είναι όμως οι άτιμες… Ξέρουν να σε ερεθίζουν και πώς να στο προσφέρουν. Σαν το ξεβίδωμα από καπάκια.)
    Ώσπου μία πιο δυνατή μου χαρίζει και την πρώτη λέξη.

    «Μελιτζανοσαλαααααάτα», ένα νάζι, ένα αααα, άστα να πάνε. (Πρέπει να είσαι πραγματικά κυρίαρχος για να μην την σκίσεις εκεί επιτόπου.)

    Μετά άρχισε να λέει πολλές λεξούλες. Όπως…
    Θα σε σκίσω πούστη, δε θα πέσεις στα χέρια μου και άλλα τέτοια, αλλά…εκεί στη θέση της, είδατε υπακοή; (Αχχχχ πως μας δουλεύουν.)

    Και ξαφνικά…

    Μία πιο δυνατή.

    «Γιαούυυυυυρτι», ξεκίνησε σαν Γ (θα σε γαμήσω παλιομαλάκα) και κατέληξε σε ι (γατούλας που νιαουρίζει) , θέλει τέχνη το αντικείμενο λέμε.

    Από εκεί και πέρα έχω φύγει. Κυρίαρχο σε sub space έχετε δει; Κάπως έτσι…

    Ένας ουρανός από δέρμα λευκό και νιφάδες που σχηματίζουν λέξεις και πέφτουν αργά σε ένα τοπίο από λειωμένο χρυσάφι και κόκκινα τριαντάφυλλα (καλά έχω ταλέντο ο πούστης).

    «Αααααγγούρι»….

    «Σκόρδο»…..

    «Άαααανηθο»….

    «Αααααλάτι»….

    «Λάδι»….
    Έχω λειώσει. Ποτέ δε έχω απολαύσει την διαδικασία (της κατασκευής του τζατζικιού τόσο πολύ).

    Πέφτει η προτελευταία λέξη.

    «………», είναι το μυστικό της συστατικό.

    «Τζααααατζιιιιιιίκι.» Τέτοιο παράπονο, πνιγμένος λυγμός σας λέω, να γονατίζεις.

    Και εκείνη την στιγμή κάπου στις 3μιση το πρωί, ο φοιτητής από δίπλα να αρχίσει, να βαράει τον τοίχο. Δεν άντεξε το παλικάρι. Θα έπρεπε να τον είχα καλέσει.

    «Μας άκουσε όλο το τετράγωνο μάτια.»
    «Γαμωωωωωωωώωτο…έμαθαν το μυστικό μου για το τζατζίκι….» ….

    Αχχχ βρε forum να ‘σαι καλά.

    Υ.Γ. Σύντομα να μάθετε για μία άλλη διαδικασία. Της πολύχρωμης σαλάτας. Από εκεί και η νέα φωτογραφία στο προφίλ μου. Από εκεί και ατάκες που θα φορεθούν πολύ την άνοιξη. Όπως…

    «2 2 1»
    «Έβαλες πολύ»
    «Με τέτοιο κουπί στην αμερική, θα φτάνατε μέχρι τώρα…» και άλλα…

    Υ.Γ. : Οποιαδήποτε ομοιώτης με πρόσωπα, πράγματα, καταστάσεις και ρήσεις που ακούστηκαν τελευταίως στο forum, εντελώς συμπτωματική.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είσαι πολύ όμορφος (στην φωτογραφία). 

    Μας έκανες και σκάσαμε στα γέλια, αλλά με πλήρη ψυχραιμία πάντα, έτσι; Την επόμενη φορά γαλοτύρι...

    Μάκια.
     
  3. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Στο επόμενο επεισόδιο της εκπομπης "Safeword Cooking": Mουσακάς

    Απλά τρομερό Ηλία!
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    οταν φτασετε στα ντολμαδακια, φωναξτε με  θελει τεχνη το τυλιγμα
     
  5. Eri

    Eri

    Αραγε οι κατοικοι του τετραγωνου ειναι σωοι η τους κλειδωσε η μεταξενια σε κανα μπουντρουμι για να μην πουνε τη μυστικη συνταγη παραεξω????  
     
  6. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Safe word και τζατζίκι.

    Εχμ τι να πο τορα εγω. Αφτο το κουπη 8α γραψη ιστορια. Ο δε Κιτς δεν πεζετε αστιρεφτος νανε καλα το παλικαρι <ασχετο > αλα ξερι Αυτος. Και η πολιχρομη σαλατα εχει αρκετα υλικα παντος Τυχερεεεε  Οσο για το<2 2 1 > εεε αμα βαζεις πολυ τι να κανη ο αλλος.
     
  7. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    ηλια τα σεβη μου και ντορα επισης που ριχνεις και λιγη αστική λογοτεχνία μέσα στην μεσημεριανη κατινε εκπομπη που γίνεται εδω μεσα...

    διοτι ρε πουστη μου δεν εχω 12 χρονια τηλεοραση και τελικα την βρίσκω μπροστά μου, δεν τη γλυτωνω. Οποτε διαβαζω λιγο για το lactation στον σταινμπεκ και ερχομαι στα ίσα μου γιατι μετα το γαλα εγινε γιαουρτι και το γιαουρτι τζατζικι και βραστα χαραλαμπε...

    οποτε ηλια και μεταξενια ευτυχως εγινε safe word στο τελος και πηρε τη θέση που του αξίζει
     
  8. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Αγριογούρουνο κρασάτο;;;
    Κότσι;;;
    Μπεκάτσα με μέλι γεμιστή με εξωτικά φρούτα;;; (αυτό θα πάρει ωρα μεχρι να τα απαριθμήσει όλα)!!!!
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Προτιθεμαι να βοηθησω στο ρολλο κοτοπουλο και να το δεσω.Τελικα εχω βιτσιο το bondage  
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Εβαλες πολυ εεε????

     
     
  11. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Safe word και τζατζίκι.

    Καλα ελεγες Κιτς τελικα εβαλε πολυ η μουσιτσα και δεν τις φενοταν .Κατι ηξερες εσυ πονιρουλι 
    Καλα ειταν ομος χαλαλι βρε  
     
  12. Kah

    Kah Guest

    Λιάκο είσαι ΘΕΟΣ  
    Ακόμα χαμογελώ