Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Saline Injections

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος jim28, στις 28 Μαρτίου 2019.

  1. jim28

    jim28 Regular Member

    Καλησπέρα σε όλους και σε όλες.

    Καθώς έβλεπα πορνό στο διαδίκτυο έπεσα σε ένα θέμα που δεν το είχα ξαναδεί παρά την πολυετή πορνογραφική μου δραστηριότητα, θέμα που μου κέντρισε το ενδιαφέρων. Συγκεκριμένα είδα videos με θέμα saline injections. Εκαναν με ένεση ένα υγρό μέσα στο πέος, τα αρχίδια, τα γυναικεία βυζιά και τα μουνόχειλα κι αυτά φούσκωναν σαν μπαλόνι. Δεν το έχω ξαναδεί ως φετίχ και θέλω να μάθω εάν κάποιος έχει εμπειρία, εάν είναι επικίνδυνο και τι ηδονή νιώθει το αρσενικό ή το θηλυκό που φουσκώνει το γεννητικό του όργανο.
     
  2. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Το υγρό είναι φυσιολογικός ορός δεν προκαλεί πρόβλημα στον δότη αρκεί να τηρούνται οι κανόνες υγιεινής τα υπόλοιπα έχουν να κάνουν με την υποταγή του σκλάβου στον αφέντη του
     
  3. Δυνητικά μπορεί να γίνει πολύ επικίνδυνο. Ναι μεν το Saline 0.9% είναι ισοτονος όρος, αλατονερο και θεωρητικά ακίνδυνο, αλλά δεν παύει που το να επεμβαινεις χωροταξικά σε μια ευαίσθητη περιοχή (γεννητικά όργανα, μαστοί κτλ).

    Πέραν των αυτονόητων που οφείλουν να τηρηθούν (αντισηψια δέρματος, μιας χρήσης αποστειρωμένες σύριγγες, βελόνες κτλ). Η έγχυση οποιουδήποτε υγρού στους ιστούς είναι ικανή να καταστρέψει μαλακά μόρια, ιστούς της περιοχής.

    Άλλο το παιχνίδι με βελόνες και άλλο η έγχυση. Δεν έχει να κάνει με την εμπιστοσύνη ούτε υποταγή προς το Κ από τη δική μου οπτική.
    Εάν το Κ το επιχειρήσει χωρίς τις απαραίτητες γνώσεις (όχι! το google δεν προσφέρει γνώση) καταλύεται κάθε έννοια του ssc.

    Η ηδονή που αναφέρεις εικάζω ότι οφείλετε στο πόνο από τα πιεστικά συμπτώματα που δημιουργεί η έγχυση του όρου στο υποδοριο.

    Υ.γ. δεν ξέρω τι ακριβώς είδατε αλλά αυτό το "μπαλόνια " μήπως να ήταν κάποιο τρικ με κάμερες φακούς κτλ. που το έκανε να φαντάζει ακόμα πιο "εντυπωσιακό"? Δεν το γνωρίζω απλά προβληματίζομαι.
     
  4. jim28

    jim28 Regular Member