Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Self Blowjob !! - Τυφλα να εχει η μαλακια ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 24 Ιουλίου 2008.

?

Έχετε προσπαθήσει να αυτοικανοποιηθείτε με self blowjob ?

  1. Ναι, αλλά δεν φτάνω.

    18 vote(s)
    43,9%
  2. Ναι, φτάνω μεν δεν μπορώ ομως να χύσω εύκολα.

    3 vote(s)
    7,3%
  3. Ναι, και τα καταφέρνω μια χαρά. Χύνω περίφημα.

    3 vote(s)
    7,3%
  4. Όχι αλλά σκέφτομαι να το δοκιμάσω. τι έχω να χάσω ?

    3 vote(s)
    7,3%
  5. 'Οχι και δεν με ενδιαφέρει, Μόνο και μόνο με την ιδέα ξενερώνω.

    14 vote(s)
    34,1%
  1. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Καλπάζουσα φαντασία..
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Self Blowjob !! - Τυφλα να εχει η μαλακια ??

    Το ξενο ειναι πιο γλυκο... ακομα και η πιπα!!!

    Γι αυτο καλυτερα να στο κανουν αλλοι!
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Καποτε ειδα την σκηνη με τον Ron Jeremy o οποιος παιζει και πολυ καλο πιανο. Σε ηλικια 16 ετων νομιζω, λιγο πριν κανω σεξ για πρωτη μου φορα. Το δοκίμασα και το εκανα περισσοτερο για να δω αν μπορω. Εξαλλου και οι σκυλοι γι αυτο γλυφουν το πουλι τους. Γιατι μπορουν!!!! Δεν το εκανα σε τετοια σταση, μου φαινεται λιγο μπερδεγουεϊ και δεν μπορουσα να διπλωθω ετσι. Ξαπλωσα ανασκελα, γυρισα τα ποδια και τη μεση προς τα πανω, εγινα σαν το γραμμα Ψου και το εκανα. Δεν ηταν δυσκολο ισως λογο μεγεθους οπως αναφερθηκε προηγουμενως. Αλλα κι εγω τοσο λιγο μπορεσα. Λιγο το κεφαλι δηλαδη. Οχι δεν ειναι τοσο απολαυστικο και δεν το ξαναδοκιμασα. Πιανεται ο σβερκος, δεν μπορεις να αναπνευσεις σωστα και δεν εχει καμια σχεση με το να εχεις εκει ενα γυναικειο στοματακι το οποιο απολαμβανει αυτο που σου κανει, το βλεπεις, και το ευχαριστιεσαι χωρις εκπτωσεις. Ουτε ενιωσα καθολου gay που το εκανα. Το αξιοθαυμαστο με τον πιτσιρικα στο βιντεο ειναι οτι στην αρχη ριχνει και μια γλυψια στ αρχιδια του. Αυτο πως το καταφερε και μετα δεν μπορουσε να τον χλαπακιασει ολοκληρο?

    ΑΧΑ! Τωρα το παρατηρησα. Κανει ζαβολια. Τα πιανει και τα τραβαει γι αυτο μπορει!!!!!!

    Ψηφισα το 2 γιατι δεν υπηρχε η επιλογη "Ναι ,φτανω, αλλα δεν λεει και πολλα."
     
    Last edited: 25 Ιουλίου 2008
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    το έχω δει στην ταινία "shortbus".
    αηδιαστικό..
     
  6. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    Το ειχα δει σε μια γαλλικη τσοντα οπου ενας νεγρος ειχε βαλει τα ποδια του πισω απο το κεφαλι του και ανασηκωνοντας την λεκανη,το εκανε να φαινεται πολυ ευκολο ενω δεν ειναι.Αν μπορουσα να το κανω δεν θα εχανα την ευκαιρια.
     
  7. chaos

    chaos New Member

    Μπορεί και να το προσπαθούσα...Αλλά τι κεφι θα είχε τότε..??Μια εξελιγμένη μαλακία θα ήταν...Και σε ποιον θα μίλαγες...??Θα σταματούσες να λες στον εαυτό σου "ρούφα τον" η "πιες τα"...??
     
  8. Alex_B

    Alex_B New Member

    ναι η ταινια που αναφερει η Georgia εχει ενα καλο δειγμα... θα το δοκίμαζα εαν έφτανα.. δεν εχω τοση ελαστικοτητα
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εμενα ο παππους μου το εκανε συχνα και τον φωναζαμε πιπουλη αντι παππουλη!
    Ηταν προφανως ο παππουλης λαστιχο.
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Self Blowjob !! - Τυφλα να εχει η μαλακια ??

    Η αυτοπίπωσις είναι ευχερεστάτη. Ο αυνανισμός παρουσιάζει τεράστιες δυσκολίες.

    Σωματείον ακρωτηριασθέντων εις τον πόλεμο της Κορέας.
     
  11. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Φανταζωμαι οτι το self cunnilingus δεν ειχει γινει ποτε απο καμια? Η, αν εχει γινει, υπαρχουν videos?
     
  12. an8h

    an8h Regular Member

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014