Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

(Self-)Bondage for dummies

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 23 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Emma

    Emma Contributor

     ​
     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2008
  2. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    εύχρηστο... ποια είναι η λογική να δέσεις μόνη/ος τον εαυτό σου όμως;  
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    χαχαχα no idea!   Απλά το βρήκα και είπα να το "χώσω" εδώ  
    Υποθέτω για αυτές που τους αρέσει το feeling του να είναι δεμένες, αλλά δεν "παίζει" σύντροφος  
     
  4. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Καλή φάση... χε χε thnx Dem για την απάντηση  
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

    Καλό! Έχω βρεί και εγώ παρόμοια, θα τα ανεβάσω σύντομα...
     
  6. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Πάρτε το και σε έγχρωμο

     
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ποια είναι η λογική στο να συνεχίζεις να ζεις όταν γνωρίζεις ότι το τέλος είναι μια χούφτα χώμα και τα σκουλίκια της Badroulbadour;

    Καμιά φορά είναι πιο παράλογο να μην αγκαλιάζεις το dummy, από το να το κλωτσάς.

    Η άλλη επιλογή μου, αντί του συγκεκριμένου ποστ, ήταν να περιγράψω μία συνήθη σκηνή αυνανισμού μου. Ο λόγος που δεν το έκανα ήταν ότι είναι σφάλμα να απαντάς σε σφάλμα με σφάλμα.
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Αχμμμ dora_salonica ... το dummies δεν γράφτηκε προσβλητικά, αλλά απλά εμπνεύστηκε από την ομώνυμη σειρά βιβλίων --> [ame="http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_?url=search-alias%3Daps&field-keywords=dummies&Go.x=6&Go.y=14&Go=Go"]See here for examples.[/ame]
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Demoness ως dummie thanks για την ενημέρωση...  
    Αλλά όντος, υπάρχουν άραγε άτομα που δένονται από μόνα τους και λαμβάνουν κάποιο sense ?  
     
  10. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    μμμμαλιστα Δώραμ...δεν πειράζει...όλοι σφάλουμε... ουδείς άσφαλτος που λέει κ η Λαίδη Άντζελα λοιπόν... χε χε  
     
  11. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Όσο οι άνθρωποι φαντασιώνονται γιατί να μην ισχύει και αυτό; Όπως και θα υπάρχουν άνθρωποι που
    θα αισθανθούν κάτι φορώντας ένα δερμάτινο κορσέ ενώ είναι μόνοι τους, που θα λατρέψουν μία μπότα χωρίς να είναι το πόδι της κυρίας τους μέσα, που θα αγγίξουν το μαστίγιο του κυρίου τους και θα ανατριχιάσουν στη θύμηση της αίσθησης του και θα προσμείνουν την ώρα που θα χρησιμοποιηθεί ξανά..

    Το σχοινί δεν είναι απλά ένα εργαλείο στα χέρια ενός επιδέξιου κυριάρχου, είναι πολύ παραπάνω από αυτό.. Ένα ολόκληρο κεφάλαιο από μόνο του!

    Γιατί λοιπόν όχι;
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Α μάλιστα. Το "Guitar for Dummies" μου ακούγεται αμυδρά ενδιαφέρον.

    Προσωπικά γράφω αυτή τη στιγμή το "The Worst Nightmare for the Extremely Intelligent Dominant."