Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

selfsuck και strapon play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος showman, στις 4 Ιανουαρίου 2006.

  1. showman

    showman Guest

    Καταρχην θα ηθελα να χαιρετησω ολα τα μελη του BDSM community. Αν και member απο καιρο,αυτο ειναι το πρωτο μυνημα που στελλω μετα απο καποιες 'επιφυλαξεις' οι οποιες εσβησαν καθως παρακολουθουσα σιωπηλα κατα καιρους σχετικα με τα οσα λενε τα μελη.

    Μια φαντασιωση που εχω απο καιρο ειναι αυτη του selfsucking (ή αυτοτσιμπουκωμα, ή autofellatio) ενω η γυναικα (που στην προκειμενη περιπτωση ειναι Αφεντρα) χρησιμοποιει το strapon της για μια γερη δοση humiliation (μια βιντεοκαμερα στημενη για να αποθανατισει τις στιγμες θα ηταν το κερασακι στην τουρτα!) Ακομη ενας λογος που το αναφερω ειναι γιατι δεν προσεξα σε κανενα post το συγκεκριμενο θεμα.

    Θα ηθελα να ακουσω καποια σχολια, ειτε στο πως βλεπετε το selfsucking σαν μερος του ερωτικου foreplay(ή οχι) καθως και για το ολο σκηνικο..
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Αυτό παει με το αλλο θεμα περι μεγεθους πεους - αν εχεις γυρω στο μισό μετρο τα καταφερνεις ανετα.


    Καλως ηρθες showman και συγνωμη για το χιουμορ μου στο πρωτο σου post  
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Eγω εχω διαβασει οτι ο Ντ'Ανουτσιο αυτοτσιμπουκωνόταν..μεχρι εκει ειναι οι γνωσεις μου..
     
  4. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Ποίος είναι αυτός ο Ντ'Ανουτσιο? Το αυτοτσιμπούκωμα προϋποθέτει πολύ γυμνασμένο σώμα ώστε να μπορεις τοσο να γίνεις "κουβάρι" ωστε να φτάσεις στο επιθυμητό σημείο όσο και για να να πάρεις από τον εαυτό σου την πίπα. Δεν έχει τύχει να δω κάτι σχετικό ακόμα και σε τσόντα
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Ντ'ΑΝΝΟΥΤΣΙΟ, διασημος ιταλος ποιητης και οχι μονο..επαναστατης στις ιδεες και στην πραξη..
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απίστευτο μου φαίνετε το selfsucking
    Θέλω να το δω και αυτό real...

    Showman μόνο που κανένας δεν μπορεί να σε βοηθήσει να ικανοποιήσεις την φαντασίωση σου παρά μόνο το καλογυμνασμένο σου κορμί και το μόριο σου τέλος πάντων που πρέπει να ειναι αρκετά μακρύ.
    Αν διαθέτεις αυτά τα προσόντα ...χάρισμα σου.  
    Yπάρχει βέβαια και άλλος τρόπος αν δεν έχεις τα άνωθεν προσόντα.
    Λίγο σκληρός αλλά αποτελεσματικός.
    Να αφαιρέσεις ένα δυο πλευράκια και έτσι θα έχεις σίγουρη και μόνιμη επιτυχία.
    Αλλά εμπρός στην ηδονή τι ειναι ο πόνος?
    Καλή τύχη στο όποιο εγχείρημά σου!
    1889]
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Το θέμα να πάθει ο αυτοτσιμπουκωτής καμιά σκολίωση, τίποτα κύφωση, λόρδωση και λοιπές παρενέργειες σπονδυλικής στήλης δεν παίζει έτσι;
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: selfsuck και strapon play

    Να του φύγει κανα σπόνδυλος από την θέση του.

    Υπάρχει τελικά πολύ μοναξιά...

    Αστάρτη
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    θέληση να υπάρχει και γίνοντε πολλά.., πιστεύω ότι το αυτοτσιμπουκόμα τεχνικώς γίνετε και αν δεν γίνει βιαστικά δεν νομίζω να προκαλέσει σωματικη βλάβη, αλλα αν βιαστείς χώρις να έχεις "εκπαιδεύσει" το κόρμι σου ,γυμνάσει δηλαδή τότε είναι επικύνδηνο ... οπότε γυμναστήριο και υπόμονη  

    με τα χρόνια και με το μίσος στο γαλατάκι έρχετε η φθορά στα κόκκαλα και πάει η μεσούλα... δεν χρειάζετε αυτοτσιμπούκομα απλά κόμπλεξ και πριφρόνηση στη σωστή διατροφή για να βρεθείς μία ωραία μέρα και ηλιόλουστη μόνος/η  


    κατλα λάθος το πάτησα διπλό ας το σβήσει κάποιος αρμόδιος  
     
  10. ασθενης

    ασθενης New Member

    Ο γνωστοτερος μυθος που ξερω σχετικα με αυτο ειναι πως ο Mairilyn Manson αφαιρεσε εναν σπονδυλο (και καλα) για να μπορει να το κανει. Προφανως δεν τον ειχε μισο μετρο (lol).
     
  11. k-nos

    k-nos Regular Member

    Αν υποθέσουμε οτι το μεγεθος καποιου του επιτρέπει να ειναι κοντά στο επιθυμητό αποτέλεσμα, νομίζετε θα άξιζε μια μακρά και επίπονη διαδικασία για να το πετύχει ?

    Θα έχανε η πεολειξία ως αίσθηση λιγο απο την αίγλη και μαγεία της ? Αν το έκανες μονος σου δηλαδή ? Δε θα ήταν ενας προχωρημένος αυνανισμός ?

    Θα σας έκανε να αισθάνεστε ομοφυλοφιλικές ενοχές ? ή σαν γάτα που γλέιφεται μονη της ?  

    showman.... θα έπινες αλήθεια το αποτέλεσμα της αυτοπεολειξίας σου ? ή θα ...τραβιόσουνα ?  
     
  12. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    Χμ...αν το μέγεθος και η φυσική κατάσταση του κορμιού επιτρέπουν την αυτοπεολειξία,δεν βρίσκω τίποτε κακό που θα μπορούσε να το παρεμποδίζει.
    Το αν θα χάνει λίγο από την αίγλη και τη μαγεία της είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό,αλλά νομίζω ότι είναι διαφορετική η κατάσταση και δεν θα πρέπει να συγκρίνεται με την νορμάλ πεολειξία.
    Αν ήμουν άντρας δεν νομίζω να με έκανε να έχω ομοφυλοφιλικές ενοχές. Ίσα ίσα που τον εαυτό μου θα ευχαριστούσα..άλλωστε έχουμε όλοι μας και τη θηλυκή πλευρά μέσα μας.Αν το βλέπεις έτσι, καλύτερα να εκτονωθεί με αυτό τον τρόπο παρά να 'μαζευτεί ' μέσα σου...
    Όσο για το τελευταίο, δεν νομίζετε ότι είναι λίγο άδικο να επιθυμείτε μια κοπέλα να σας 'δοκιμάζει' και εσείς να τραβιέστε;Anyway...ότι θέλει ο καθένας...