Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Session (Φτηνή)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 9 Απριλίου 2008.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εγκαινιάζω μία προσπάθεια διαδικτυακής συνεδρίας.

    Θα ήθελα μία εθελόντρια, που αφού διαβάσει, κατανοήσει πλήρως τους κανόνες (οποιαδήποτε αποσαφήνιση μέχρι την αποδοχή, θα γίνεται μέσω pm), σιγουρευτεί ότι μπορεί να συμμετάσχει, θα κάνει αίτηση για την είσοδό της σε αυτό το νήμα. Αν εγκριθεί, θα ακολουθήσει τις οδηγίες του κανόνα 3 και θα κάνει την είσοδό της.

    Πριν από την είσοδό της, σε αυτό το νήμα δε θα μπορεί να γράψει οποιοσδήποτε άλλος πέρα από εμένα, όπως και μετά από την είσοδό της, πέρα από εμένα και αυτήν.

    Το νήμα αυτό, όπως και ό,τι συμπεριλάβει, υπόκειται στους κανόνες ομαλής λειτουργίας του forum. Κατά τη διάρκεια της συνεδρίας θα τεθούν από εμένα προς την Φτηνή, ασκήσεις που θα πρέπει να φέρει εις πέρας, κατά πως καθορίζουν οι παρακάτω κανόνες ή όποιος άλλος κανόνας χρειαστεί να συμπεριληφθεί .

    Μετά το πέρας μίας άσκησης θα υπάρχει η ανάλογη ανταμοιβή ή η ανάλογη ποινή, αναλόγως την έκβαση της άσκησης.

    Οι κανόνες που θα ισχύουν είναι οι παρακάτω, εκτός αν ύστερα από αίτημά μου και αποδοχή του από την Φτηνή, αλλάξουν, μειωθούν ή αυξηθούν. Σε περίπτωση μη συμφωνίας του αιτούντα και του αποδέκτη και μη εύρεσης άλλης λύσης, το session διακόπτεται.

    Οι κανόνες είναι οι ακόλουθοι:
    1. Κατά την διάρκεια της συνεδρίας (από την στιγμή της έναρξης, έως την στιγμή της λήξης) δε θα γράφεις, Φτηνή, σε κανένα άλλο νήμα σε αυτό το φόρουμ. Εκτός αν η άσκηση που σου ζητηθεί το προϋποθέτει.
    2. Κατά την διάρκεια της συνεδρίας (από την στιγμή της έναρξης, έως την στιγμή της λήξης) δε θα μπαίνεις, Φτηνή, σε κανένα άλλο νήμα εδώ μέσα, ούτε με το δικό σου nick, ούτε και με κάποιο άλλο εναλλακτικό. Στο μέτρο του δυνατού μπορεί να ελεγχθεί αυτό. Εκτός αν η άσκηση που σου ζητηθεί το προϋποθέτει.
    3. Όταν θα μπεις, θα χρησιμοποιήσεις την φράση, «Η Φτηνή σας χαιρετάει. Και σφραγίζει την πόρτα πίσω της». Τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο και θα περιμένεις την απάντησή μου.
    4. Όταν θα αποφασίσεις ότι δεν αντέχεις άλλο και θελήσεις να φύγεις, θα χρησιμοποιήσεις την φράση «Η Φτηνή σας αποχαιρετάει και σφραγίζει την πόρτα πίσω της». Τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο και δε θα έχεις δικαίωμα συμμετοχής ξανά σε αυτό το νήμα.
    5. Θα μιλάς σε τρίτο ενικό όταν αναφέρεσαι και σε εμένα και σε εσένα.
    6. Το χρονικό διάστημα που μεσολαβεί ανάμεσα από δύο post, ένα δικό μου και ένα δικό σου, δε θα πρέπει να ξεπερνάει τις 36 ώρες εκτός αν δοθεί παράταση από εμένα.
    7. Σε περίπτωση παραπτώματος η ποινή θα είναι 24 ώρες αποχής σου από το φόρουμ και για να γίνω πιο σαφής, δε θα μπεις για 24 ώρες από την έναρξη της ποινής. Σε περίπτωση επανάληψης, η ποινή θα είναι 48 ώρες και αν επαναληφθεί το παράπτωμα για τρίτη φορά, το session διακόπτεται.
    8. Σε περίπτωση απορίας, θα μπορείς να ζητάς αποσαφήνιση και ο χρόνος εκτέλεσης της άσκησης παγώνει, μέχρι να κατανοήσεις τι ακριβώς σου ζητώ.
    9. Οποιοδήποτε αίτημά σου, θα διατυπώνεται στο νήμα και όχι μέσω pm ή οποιουδήποτε άλλου τρόπου.

    Δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω. Για τυχόν απορίες σας μέσω pm. Σας ευχαριστώ.
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Ηλία από περιέργια και μόνο αν και έχει πολύ καιρό που το έγραψες ,πώς πήγε ; Ευχαριστώ
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν πήγε, δεν υπήρξε εθελόντρια  
     
  4. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Ένδειξη, ίσως, ότι το mind bondage είναι πολύ πιο ανυπόφορο;  
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Για 'μένα πιο συναρπαστικό  
     
  6. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Πάντα είναι γι' αυτόν που δένει τους κόμπους  
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ή τους λύνει  
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Mind fuck για εμένα. Ο όρος αυτός το περιγράφει καλύτερα στη δική μου οπτική.
     
  9. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

  10. erma

    erma Regular Member

    Απάντηση: Session (Φτηνή)

    Μια διευκρίνιση.
    Δεν υπήρξε εθελόντρια ή υπήρξε και απορρίφθηκε εξ αρχής, για κάποιο δικό σου ή δικό της λόγο;

    Ευχαριστώ.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Session (Φτηνή)

    Ούτε μία αίτηση  
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Περίεργο. Και είναι όντως συναρπαστικό αυτό το παιχνίδι. Αν το έκανε, άραγε, μια Αφέντρα θα υπήρχε εθελοντής;