Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sessions και συνευρεσεις μεταξυ φιλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 22 Ιουνίου 2011.

  1. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ανωριμη.

    Φαινοταν.

    Τι τις θες τις πιτσιρικες?
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Έλα ντε σοφός όπως πάντα!
     
  3. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Οπως έχω πει οι εμπειρίες μου στο χώρο είναι ελάχιστες. Ισως ένας από τους φόβους μου είναι το γεγονός πως όταν γνωρίζεις κάποιο καινούργιο άτομο έχεις τον φοβο οτι μπορεί να ξενερώσει.Από αυτό και μόνο το να μπορούσα κάποια στιγμή να κάνω session με κάποια φιλη θα ήταν κάτι που θα θελα να κάνω πολύ απλά γιατί δεν θα είχα τον φόβο να παρεξηγηθώ.
     
  4. stratos83

    stratos83 Regular Member

    Τα καλύτερα γκολ μπαίνουν στα φιλικά
     
  5. gero

    gero Regular Member

    Εισαι μεγαλος εργατης,ασχετα αν δεν πετυχες τον σκοπο σου.
     
  6. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    στα φιλικά κανεις δεν βαζει τα ποδια του στην φωτια... πασιγκ γκαιμ π λενε και οι εγγλεζοι  
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Εγώ θα κάνω έναν διαχωρισμό μεταξύ του σεξουαλικού και του bdsm-ικου πλαισίου:

    α. Δύο φίλοι που θα αλληλεπιδράσουν μεταξύ τους σε καθαρά σεξουαλικό πλαίσιο:

    Είναι πολύ πιθανό να μην αισθάνονται άνετα στη συνέχεια, και να χαθούν.. (συνέβη).
    Και αντίθετα, δύο άτομα, στα οποία υπήρξε στιγμιαία ερωτική έλξη αλλά κρατήθηκαν, να παραμένουν πολλά χρόνια μετά οι καλύτεροι φίλοι .. (κι αυτό συνέβη).

    β. Σχετικά με τις bdsm-ικές αλληλεπιδράσεις μεταξύ φίλων:

    Υπάρχουν πολλά, (πάρα πολλά), άτομα που αλληλεπιδρούν συχνά, είτε μεταξύ τους είτε με περισσότερα άτομα, και παραμένουν οι καλύτεροι φίλοι .. (συμβαίνει).
    Το αντίθετο, δλδ δύο φίλοι να έχουν απομακρυνθεί εφόσον παίξανε μία φορά μόνοι τους ή με άλλους, δεν το έχω υπόψη μου .. (να συμβαίνει).

    Αυτά.