Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex μετα μουσικης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 19 Νοεμβρίου 2008.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Φυσικά και μ’ αρέσει.. Νομίζω έχει ξανά γίνει ανάλογο thread.. Τα παρακάτω είναι κάποια από το στυλ που προτιμώ..

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. master_v

    master_v New Member

    Ωραίο ειδικά αν είναι ροκ ή πανκ την ώρα που κάνεις παθιασμένο σεξ.Για πιο ρομαντικές βέβαια καταστάσεις ενδύκνειται το μπλουζ η ροκ μπαλάντα η ατμοσφαιρική-οργανική...
     
  3. koralenia

    koralenia Regular Member

    Οι ήχοι ικανοποίησης του συντρόφου μου είναι η καλύτερη μουσική για τα αυτιά μου και την διάθεσή μου
    την στιγμή του σεξ. Μάλιστα θυμάμαι έναν πρώην μου που μόνο που τον άκουγα τρελαινόμουν..
    Δε θα ήθελα την δεδομένη στιγμή να ακούω οτιδήποτε άλλο. Ασε δε που άμα ακούς ραδιόφωνο μπορεί να
    ξενερώσεις ακούγοντας διαφημίσεις του Jumbo ---> και όλα τα υπόλοιπα τα πήραμε...απο τα jumbo bebe!!
    Ημαρτον!!
     
  4. mprou

    mprou Regular Member

    Ποτε δεν ξερεις!!!
    Πιστευω οτι στο φορουμ θα πρεπει να δημιουργηθει μια ενοτητα που τα λεγεται "Jumbo radio commercial pervs"  
    Μπορει και να εκπλαγουμε απο τα αποτελεσματα 
     
  5. Aribecy

    Aribecy Regular Member

    Αναλογα τη διαθεση μου,παντως το ενα σιγουρο ειναι οτι θελω να ακουω ηχους,απ'το συντροφο μου πιο πολυ,αλλα με ευχαριστει να ακουγεται κ μουσικη ενιοτε,μια μελωδια εστω πολυ σιγανη,κατι ρυθμικο.με εκνευριζει η απολυτη ησυχια κ μονοτονια, κυριως επειδη ξερω καλα την αισθηση του να μην ακους τιποτα,οποτε το αποφευγω αυτο.  
     
  6. sub_angel

    sub_angel New Member

    Ναι αλλά χαμηλή και απαλή μουσική, Αισθησιακή!
     
  7. psilos27

    psilos27 New Member

    προτιμώ ένα στριπ show και απολυτη ησυχία μετά
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Like this? 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    καφριλοdeath metal
     
  10. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Στο background καπου ναι μου αρεσει....

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Zondag

    Zondag Regular Member

    το ίδιο

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. hermis

    hermis Regular Member

    Γυναίκα...Γόβα...Πάθος..Κορμία...Έρωτας...Πόνος....Λατρεία...Ταραχή...Τρέμουλο....

    Λίγο βαθυκόκκινο κρασί και το πολύ πάθος....

    Και ο Santana να προετοιμάζει το ταξίδι...

    "Sampa Pa Ti"



    Υ.Γ. Μουσικά αριστουργήματα.

    Μέσα από χέρια Γυναίκας.
    Απολάυστε την.



    Μουσικός…οργασμός!!

    Άψογη....​
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014