Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sex Shop Fantasy (part 1)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Meg68, στις 11 Ιουνίου 2023.

  1. Meg68

    Meg68 New Member

    Χωρίς διστταγμό μπήκα μέσα στο μαγαζί. Δεν ήταν η πρώτη φορά, άλλωστε τα sex toys είναι κάτι που θεωρώ ότι μόνο προσθέτουν στην ηδονή που μπορείς να νιώσεις, ειδικά όταν παίζεις μόνη.

    Χαιρέτησα τον Ορέστη και ξεκίνησα να προσανατολίζομαι. Butt plugs, dildos, vibrators και λίγο CBD στο οπτικό μου πεδίο. Ανέβηκα πάνω, όπου κοιτούσα άλλα παιχνίδια. Ήθελα να πονέσω λίγο περισσότερο αυτή τη φορά. Σταμάτησε το μάτι μου στα paddles. Ίσως ήταν αυτό που χρειαζόμουν. Για κάποιο λόγο έμεινα ώρα ακίνητη, να τα κοιτάζω και να φαντασιώνομαι το επίπεδο πόνου στο οποίο θα μπορούσα να φτάσω αν με χτυπούσα με κάτι τέτοιο εκεί που μου αρέσει περισσότερο, στον κώλο. Ή, ακόμα καλύτερα, αν με χτυπούσε κάποιος άλλος.

    Εκείνη την ώρα ανέβηκε ο Ορέστης να δει αν χρειάζομαι βοήθεια. Το βλέμμα μου μάλλον μαρτυρούσε τις σκέψεις μου. Αφού με ρώτησε και γύρισα να τον κοιτάξω, το βλέμμα μου καθυστέρησε να αλλάξει και να επανέλθει, σε αντίθεση με εκείνου που άλλαξε αμέσως. Πριν το καταλάβω, του είπα τι σκέφτόμουν. Του είπα ότι ήθελα να πονέσω.

    Ήρθε κοντά και άρχισε να μου εξηγεί, κοιτώντας με από κάτω προς τα πάνω, ενώ κάρφωσε το βλέμμα του στα μάτια μου. Μείναμε λίγο να κοιτιόμαστε και εκεί του έδωσα ένα paddle.

    «Μπορείς να μου δείξεις;»

    Το παίρνει και σκύβει στο αυτί μου.

    «Σε περιμένω σε δύο λεπτά.»

    Και μπήκε στην αποθήκη.

    Περιφέρθηκα λίγο κάνοντας πως κοιτάζω και τον περιμένω. Υπήρχαν κάμερες παντού και, όσο κι αν με έφτιαχνε αυτό, σίγουρα δεν θα ήταν καλό για εκείνον να μας δει ο συνάδελφός του.

    Μπήκα μέσα στην αποθήκη. Ήταν όσο ευρύχωρη χρειαζόταν.

    Κοιταχτήκαμε, με έπιασε και με τράβηξε κοντά του. Σήκωσε τη στενή μου φούστα, μου κατέβασε το εσώρουχο. Με έβαλε να σκύψω. Ήμουν ήδη υγρή. Φάνηκε να του αρέσει αυτό που έβλεπε.

    Μου έτριψε με λάδι μασάζ τον κώλο, για να το νιώσω καλύτερα. Μετά ένιωσα να μου τον τρίβει με το paddle και πριν το καταλάβω έφαγα την πρώτη. Μου άρεσε. Ένιωθα τον κόλπο μου ακόμα πιο υγρό. Το κατάλαβε και εκείνος. Συνέχισε αργά αλλά σταθερά, με αυξανόμενη δύναμη. Πονούσα, με έκαιγε αλλά μου άρεσε. Κάθε φορά ένιωθα πιο υγρή.

    Σε λίγο σταμάτησε. Με σήκωσε, μου έβαλε το εσώρουχο και μου κατέβασε τη φούστα. Εγώ ήμουν σε μία διάσταση, μεταξύ πόνου και ηδονής.

    «Πρέπει να γαμιέσαι καλά.», μου κάνει.

    Μου έδωσε το paddle και βγήκα έξω. Δεν είχα κάτι να πω. Συνέχισα να κοιτάζω διάφορα, οριακά δεν καταλάβαινα τί κοιτούσα. Σε λίγο θα έκλεινε το μαγαζί. Αποφάσισα να το αγοράσω και να φύγω.

    Ιδανικά ήθελα εκείνη τη στιγμή να πάρω αυτόν. Να τον νιώσω μέσα μου, να πηδιόμαστε όλο το βράδυ. Είχα καυλώσει τόσο πολύ. Αλλά τελικά έφυγα από το μαγαζί, γύρισα σπίτι και το μόνο που ένιωσα εκείνο το βράδυ ήταν ο δονητής μου.

    ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
     
  2. Aurelius

    Aurelius New Member

    Θέλουμε κ άλλο
     
  3. Eleni85

    Eleni85 ιδιοκτησία του Κυρίου Premium Member

    Ναι! ναι!