Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sex Shop Fantasy (part 3)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Meg68, στις 21 Ιουλίου 2023.

  1. Meg68

    Meg68 New Member

    Όταν τελείωσε μου είπε να μείνω ακίνητη. Βγήκε για λίγο από το δωμάτιο και ξαναγύρισε.
    Εγώ τον περίμενα. Ήθελα να δω τι θα ακολουθήσει.

    Γύρισε πίσω. Πήγε και έπιασε ένα μεγάλο μαστίγιο. Ήμουν ακόμα στημένη στα τέσσερα.
    Στην αρχή μου το βάζει στο πηγούνι και μου σηκώνει το κεφάλι. Μου το γυρίζει προς το μέρος του. Με καρφώνει με το βλέμμα του και καταλαβαίνω. Θέλει να τον κοιτάζω στα μάτια, και θέλει στα μάτια μου να δει τον πόνο.

    - Θέλω να μετράς.

    - Μάλιστα..

    Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό με το μέτρημα. Πιστεύω ότι θα είμαι τόσο γελοία να το κάνω. Δεν ξέρω αν ήμουν αλλά έτσι ένιωθα.

    - 1..2..3..4..5..6..

    Και τότε άρχισε να φαίνεται ο πόνος στο πρόσωπό μου. Η ανάσα μου να γίνεται πιο βαριά. Έχω μια χρονοκαθυστέρηση σε όλα πάντα. Πήγα ασυναίσθητα να κατεβάσω το κεφάλι.

    - Θέλω να σε βλέπω. Θέλω να με κοιτάς να σε πονάω.

    Συνέχισα μέχρι το 25. Με χτύπησε σε διάφορα σημεία, σε όλο μου το σώμα. Καιγόμουν από τον πόνο και την Καύλα. Καιγόταν και εκείνος, το έβλεπα.

    Μου έλυσε τα πόδια και κατέβασε τις χειροπέδες από τα μπράτσα στους καρπούς μου. Με έστησε με το κεφάλι κάτω και τον κώλο πάνω. Ήρθε πίσω μου.

    Με χάιδευε με το χέρι του περιμετρικά στο μουνί μου. Η αναμονή αυτή με έκανε να στάζω. Ήθελα να τον νιώσω μέσα μου.
    Έβαλε πρώτα μέσα μου το δάχτυλό του. Μετά και δεύτερο δάχτυλο. Αντιλήφθηκε την κατάστασή μου, το ξέρω, αλλά δεν μίλησε. Δεν μιλούσε γενικά πολύ. Εμένα με άγχωνε αυτό καμιά φορά.

    Έβαζε και έβγαζε τα δάχτυλά του. Στην αρχή αργά, μετά πιο γρήγορα. Τελείωσα, μου τα έβαλε στο στόμα. Αφού καθάρισα το χέρι του, μπήκε μέσα μου.

    Με γαμούσε δυνατά, πονούσα, αλλά μου άρεσε. Λίγο πριν τελειώσει, βγήκε.

    Έπιασε μια δερμάτινη βίτσα και άρχισε να μου χτυπάει τον κώλο. Ήμουν πάλι υγρή, πολύ υγρή.
    Μου πέρασε ένα κολάρο στο λαιμό και με ένα μικρό λουρί κρατούσε το κεφάλι μου όρθιο. Με έπνιγε λίγο αλλά μου άρεσε.

    Τότε μπήκε στον κώλο μου. Όχι τόσο απότομα όσο θα περίμενε κάποιος. Αλλά ήταν η απόλυτη στιγμή κυριαρχίας πάνω μου. Όταν ήμουν αρκετά ανοιχτή, ξεκίνησε να επιταχύνει. Και εκεί τελείωσε.

    Βγήκε και εξαφανίστηκε για λίγο. Γύρισε ντυμένος και ξεκίνησε να με λύνει.

    - Είναι η πρώτη σου εμπειρία;

    - Μάλιστα..

    Δεν είπε τίποτα. Απλώς χαμογέλασε. Μου έδωσε την άδεια να πάω στο μπάνιο.

    Βγήκαμε έξω και μπήκαμε στο αυτοκίνητό του.

    Με επέστρεψε πίσω στον χώρο που γινόταν το πάρτι. Το πάρτι προφανώς είχε τελειώσει.

    - Καληνύχτα άγνωστη!
    Μου είπε με ένα στραβό χαμόγελο.

    - Καληνύχτα..

    Κάτι είχε αλλάξει μέσα μου βγαίνοντας από αυτό το αυτοκίνητο. Ήξερα ότι δεν θα τον ξαναδώ, δεν με ένοιαζε. Ήξερα επίσης ότι δεν θα τον ξεχάσω..
     
  2. GreguarX

    GreguarX Dark Side Embassador Premium Member

    Μας καύλωσες πρωί - πρωί