Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex shops

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος felix, στις 8 Οκτωβρίου 2005.

  1. felix

    felix Guest

    τα sex shop μου φαίνονται πολύ ακριβά. νομίζω πως εκμεταλλεύονται τα φετίχ μας. ξέρει κανένας κανένα καλό και σχετικά φτηνό sex shop?
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    τα online sex shops είναι τα καλύτερα σε τιμές και ποιότητα
     
  3. dressup_x

    dressup_x Guest

    Θα μπορούσατε να αναφέρετε μερικα ενδεικτικά? (αν δεν θεωρείται διαφήμιση)
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Last edited: 2 Οκτωβρίου 2007
  5. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: sex shops

    Δίκιο Έχετε Κύριε τα on line είναι πιο καλά αλλά δυστυχώς δεν μπορείς να είσαι στα τέσσερα ενόσω ο Αφέντης σου ψωνίζει
     
  6. dressup_x

    dressup_x Guest

    Ευχαριστώ, έχουν ενδιαφέρον~
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: sex shops κι αμηχανια

    Δεν εχω παει ποτε μου σε τετοιο μαγαζι.. Μονο με την ιδεα πως θα βρεθω εκει μεσα με πιανει μια τρεμούλα, μια απιστευτη αμηχανία και ντροπή.. Δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου σ εναν τετοιο χωρο (δεν συζητω για μονη μου..αλλα ουτε καν με παρεα) να χαζευει τις προθηκες και να διαλεγει και μετα να πηγαινει στο ταμειο... (μπρρ μονο που το σκεφτηκα ανατριχιασα) , ξερω φυσικα πως αυτοι που πηγαινουν σε τετοια καταστηματα ειναι κανονικοι ανθρωποι , καθημερινοί, ισως και της διπλανης πόρτας, κι οχι τερατα με 2 κεφαλια κλπ κλπ.. ομως αλλο τι μου λεει η λογικη μου κι αλλο ποσο με μπλοκαρει το συναισθημα μου...

     
     
  8. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Δύο επίσης πολύ καλά είναι τα:
    www.stockroom.com
    www.mypleasure.com
     
  9. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Καλε σιγα, εγω πηγα για να ριξω μια ματια..Μονο αντρες ειχε μεσα βεβαια που με κοιτουσαν καπως αλλα τες πα..
     
  10. potty65

    potty65 Regular Member

    Εγώ πάντως όταν τύχει να πάω και δω γυναίκα μέσα, ερεθίζονται οι αισθήσεις μου, δεν ξέρω γιατί
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Αχ βαχ...

    Τι όμορφες αναμνήσεις μου ξυπνά!

    Θα γράψω απόψε μια δική μου εμπειρία σχετικά με τα sex shops  
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    zinnia: Ίσως κάποια στιγμή όχι μόνον τα επισκευθείς αλλά και ζητήσεις από τον πωλητή να σου εξηγήσει την χρήση του κάθε αντικειμένου